NAJNOWSZE DRUKARKI CANON PIXMA G Z SYSTEMEM STAŁEGO ZASILANIA TUSZEM TERAZ Z WIĘKSZYM ZESTAWEM TUSZÓW

Warszawa, 24 maja 2018 r. – Canon odświeża linię najnowszych drukarek z serii PIXMA G z systemem stałego zasilania. Od teraz modele G1411, G2411, G3411 i G4411 będą dostarczane w zestawie z dwoma pojemnikami czarnego tuszu oraz zestawem tuszów kolorowych, które pozwolą użytkownikom wydrukować nawet do 12 tys. czarno-białych i do 7 tys. kolorowych stron¹.

Drukarka PIXMA serii G z wysokowydajnymi pojemnikami na tusz

Pojemniki na kolorowe tusze drukarki PIXMA serii G

Dzięki zwiększeniu ilości dołączonych do zestawu atramentów, drukarki PIXMA G pozwalają użytkownikom drukować jeszcze więcej materiałów natychmiast po zainstalowaniu urządzenia, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

 

Łatwe w obsłudze i kompaktowe drukarki PIXMA G dedykowane są użytkownikom, którzy poszukują maksymalnej wydajności druku dokumentów i zdjęć zarówno do użytku domowego, jak i w małym biurze. Wszystkie modele z tej serii mogą drukować zdjęcia bez marginesów do formatu A4, a nowa funkcja „Auto Power ON/OFF” oszczędza zużycie energii, kiedy drukarka nie jest używana2.

Odświeżona linia drukarek PIXMA serii G obejmuje modele:

 • PIXMA G1411 – drukarka zaprojektowana do drukowania dużych nakładów, oferująca niski koszt za stronę wydruku.
 • PIXMA G2411 – wydajna drukarka wielofunkcyjna z funkcją kopiowania i skanowania dokumentów.
 • PIXMA G3411 – drukarka „3w1” z łącznością Wi-Fi dla łatwej obsługi procesów druku, skanowania i kopiowania dzięki aplikacji Canon PRINT na smartfony i tablety.
 • PIXMA G4411 – kompaktowa drukarka „4w1” z automatycznym podajnikiem dokumentów na 20 arkuszy (ADF) i łącznością bezprzewodową.

Kluczowe cechy drukarek serii PIXMA G:

KONSTRUKCJA I TECHNOLOGIA

 • Urządzenia serii PIXMA G pozwalają drukować do 12 tys. czarno-białych lub 7 tys. kolorowych stron.
 • Widoczne zbiorniki z przodu urządzenia ułatwiają określenie poziomu zużycia atramentu, a specjalna konstrukcja minimalizuje ryzyko potencjalnych wycieków lub rozlania się atramentu.
 • System głowic drukujących FINE zapewnia wysoką jakość wydruków w całym cyklu druku, nawet przy dużych nakładach.
 • Drukarki PIXMA G są kompaktowe, co gwarantuje oszczędność miejsca, a wykorzystana w nich technologia pozwala zoptymalizować koszty druku nawet wysokich nakładów bez utraty jakości.

ŁĄCZNOŚĆ

 • Modele PIXMA G4411 oraz PIXMA G3411 wyposażone są w technologię Wi-Fi
 • Aplikacji Canon PRINT3 umożliwia mobilne zarządzanie funkcjami druku, kopiowania i skanowania, a także obsługuje podstawowe funkcje konserwacyjne urządzenia

DRUKOWANIE ZDJĘĆ

 • Użytkownicy mogą teraz drukować zdjęcia w formacie 4x6" bez marginesów w zaledwie 60 sekund.
 • Podajnik papieru może pomieścić do 100 arkuszy i obsługuje szeroką gamę nośników, w tym błyszczący papier fotograficzny.

KREATYWNOŚĆ

 • Darmowy program My Image Garden, który umożliwia katalogowanie i drukowanie zdjęć na urządzeniach PIXMA.
 • Platforma Canon Creative Park daje bezpłatny dostęp online do bogatych zasobów graficznych i gotowych szablonów (kart pocztowych, ramek do zdjęć, modeli 3D) do kreatywnego wykorzystania.

KOPIOWANIE

 • Aplikacja Canon PRINT umożliwia niezwykle proste skanowanie za pomocą aparatu w smartfonie i funkcji Smartphone Capture and Copy; to idealne rozwiązanie w przypadku pracy zdalnej.

Drukarki Canon PIXMA serii G z większym zestawem atramentów są dostępne w sprzedaży od maja 2018 roku.1 Wydajność zestawu startowego tuszów może być niższa ze względu na konieczność napełnienia głowicy drukującej przy pierwszej konfiguracji urządzenia. Sugerowana wydajność jest obliczana przez Canon metodą ISO/IEC 24712 (po instalacji tuszów w urządzeniu). Wydajność druku kolorowego jest obliczana na podstawie średniego zużycia tuszów w kolorze cyan, magenta i żółty. Sugerowanych wartości zużycia tuszów czarnego i kolorowych nie należy sumować. Wydajność uzależniona jest od rodzaju drukowanych materiałów i innych czynników.

2 Funkcja Auto Power ON/OFF nie jest domyślnie włączona. Można ją uruchomić poprzez Quick Menu lub sterownik urządzenia.

3 Android i iOS