Canon wprowadza program lojalnościowy Print Rewards, aby docenić korzystających z oryginalnych tuszów do drukarek

Warszawa, 19 września 2017 r. – Canon uruchomił program lojalnościowy dla użytkowników najnowszych drukarek PIXMA i oryginalnych tuszów Canon. Uczestnicy programu Print Rewards od dziś mogą zbierać punkty za każdy wydruk i odbierać atrakcyjne nagrody.

PIXMA TS9150

To pierwszy taki program motywacyjny Canon, który zachęca użytkowników, aby drukowali jeszcze więcej. Punkty zbierane w ramach programu można na bieżąco śledzić na specjalnej stronie online. Tam również będzie dostępna historia wydruków użytkownika oraz liczba punktów potrzebna do zdobycia nagrody.

Jak zacząć?
Start programu Print Rewards zbiegł się z premierą pięciu najnowszych drukarek PIXMA – TS6150, TS8150, TS9150, TR8550 i TR7550W nowych urządzeniach zastosowano zupełnie nowe, pojedyncze pojemniki z atramentem, które zapewniają wyraźne wydruki, bogate kolorystycznie zdjęcia i zawsze ostry tekst na dokumentach. Nowe drukarki PIXMA to także urządzenia w pełni mobilne – łączność bezprzewodowa i bezpośredni druk z aplikacji chmurowych pozwala wyrażać kreatywność użytkowników czy to drukując zdjęcia z Facebooka, czy korzystając z gotowych szablonów na Canon Creative Park.

Aby przyłączyć się do programu Print Rewards, wystarczy podążać za wskazówkami instalatora podczas pierwszej instalacji oprogramowania na urządzeniu1 PIXMA. Instalator w kilku prostych krokach przeprowadzi nas przez rejestrację w programie Print Rewards. Do programu można zapisać się także później, instalując odpowiednie oprogramowanie na wybranym urządzeniu w dowolnym czasie. Na specjalnej stronie można też śledzić listę aktualnych nagród dostępnych w Programie.

Zbieraj punkty
Podczas rejestracji uczestnicy otrzymują 100 punktów startowych. Każda wydrukowana strona to kolejny jeden punkt. Z poziomu serwisu online możemy zarządzać naszym kontem i obserwować, ile punktów zebraliśmy i ile pozostało do zdobycia konkretnej nagrody. Dodatkowe 10 punktów możemy uzyskać instalując nowy, oryginalny pojemnik z tuszem. Maksymalnie w ciągu miesiąca użytkownik może otrzymać do 100 punktów.

Odbierz nagrody
Na aktywnych użytkowników czekają atrakcyjne nagrody – dodatkowe produkty do druku, promocyjne usługi cyfrowe w serwisach chmurowych i nagrody rzeczowe. System nagród jest trzystopniowy i pozwala na gromadzenie punktów w zależności od tego, z której puli prezentów chcemy skorzystać. Pierwsza pula nagród dla użytkowników, którzy uzbierają 100 punktów, obejmuje bezpłatny dostęp do kreatywnych nadruków i szablonów Canon do zabawy dla całej rodziny. Aby odebrać nagrodę z pierwszej puli i uzyskać dostęp do materiałów, wystarczy kliknąć w link podany na profilu i pobrać kreatywne zasoby.

For users wanting to print glossy images or novelty gifts to treasure their memories, Print Rewards has a range of items to choose from. Once 500 points are reached, users are eligible for tier two rewards. You can choose from free three month subscriptions to Irista Plus or Aby zdobyć nagrody z drugiej puli, należy uzbierać 500 punktów. Możesz wybrać darmowe miesięczne subskrypcje premium w serwisach Irista Plus lub Lifecake2, a także pakiety papieru Canon3, aby drukować i uwieczniać najwspanialsze chwile w jeszcze lepszej jakości. Dla najaktywniejszych użytkowników programu Print Rewards, którzy uzbierają minimum 1000 punktów, Canon przygotował personalizowane fotoksiążki i kalendarze, które użytkownik będzie mógł przygotować samodzielnie. O możliwości odebrania nagrody użytkownicy zostaną powiadomieni na swoim profilu na dedykowanej stronie Programu.

Keiichi Wakabayashi, Dyrektor ds. Produktów atramentowych na Europę, Canon, przyznaje: „Wykorzystując oryginalne tusze i papier na urządzeniach Canon PIXMA mamy gwarancję najwyższej jakości i wydajności druku przez cały okres eksploatacji. Program Print Rewards ma zachęcać użytkowników do wykorzystania pełnego potencjału ekosystemu domowego druku Canon, aby codzienne wydruki były jeszcze lepsze, a użytkownicy mogli cieszyć się maksymalną efektywnością podczas korzystania z urządzeń”.

Keiichi Wakabayashi, European Product Management Director – Inkjet at Canon, said, “Using the magic trilogy of genuine Canon ink, paper and printer all together guarantees peak performance and exceptional results every time. This new incentive programme has been launched to reward loyal customers who realise the benefit of utiising the entire Canon ecosystem.”

Program lojalnościowy Canon Print Rewards to inicjatywa Canon, która pozwala czerpać dodatkowe korzyści z wykorzystania najnowszych serii drukarek PIXMA.1 Nie wcześniej niż 19 września 2017 r.

2 Do odebrania za pośrednictwem strony internetowej lub kodu promocyjnego na stronie dostawcy

3 Do odebrania za pośrednictwem strony internetowej lub kodu promocyjnego na stronie dostawcy

Dalsze informacje