Wspaniałe wydruki w każdej sytuacji dzięki PIXMA Home: Canon wprowadza nową serię drukarek 3 w 1

21 sierpnia 2017 r. – Firma Canon Europe, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przetwarzania obrazu, zaprezentowała dziś nową serię wielofunkcyjnych drukarek atramentowych 3 w 1, które umożliwiają drukowanie, skanowanie i kopiowanie w warunkach domowych. Drukarki z serii PIXMA obsługują łączność Wi-Fi, a dodatkowo są eleganckie, kompaktowe i łatwe w obsłudze. Seria urządzeń umożliwia użytkownikom generowanie zachwycających wydruków i doskonale spełnia potrzeby całej rodziny – od drukowania zadań domowych po druk cennych zdjęć.

Seria PIXMA TS5150

Seria PIXMA TS6150

Seria PIXMA TS8150

Seria PIXMA TS9150

Wszystkie drukarki PIXMA mają wiele nowych elementów i funkcji, takich jak inteligentny interfejs użytkownika (UI), automatyczne drukowanie dwustronne (drukowanie dwustronne) i łączność Wi-Fi i Bluetooth Low Energy (BLE)1, dzięki czemu umożliwiają wygodne drukowanie wysokiej jakości obrazów w warunkach domowych. Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji drukarka może być dostępna w każdym pomieszczeniu w domu. Oprócz generowania wysokiej jakości wydruków seria PIXMA umożliwia rodzinom kreatywne korzystanie z całej gamy nowych, atrakcyjnych funkcji, takich jak drukowanie ukrytych wiadomości oraz kwadratowych zdjęć prosto z serwisu Instagram.

Cztery nowe drukarki z tej serii:

  • Seria PIXMA TS5150 – praktyczny i niedrogi model cechujący się niespotykaną łatwością obsługi Ten model z oddzielnymi kasetami z atramentem FINE doskonale nadaje się do drukowania dokumentów w domu.
  • Seria PIXMA TS6150 – niewielki i wydajny model z atramentem w 5 kolorach, wytrzymały i doskonały do użytku dla całej rodziny
  • Seria PIXMA TS8150 – elegancka obudowa i nowy, 6-kolorowy system atramentów
  • Seria PIXMA TS9150 – najwyższej klasy model premium, idealny do drukowania pięknych zdjęć

Łatwa obsługa
Przekształcanie ważnych wspomnień w zdjęcia o profesjonalnej jakości nigdy nie było tak proste. Interfejs użytkownika jest łatwy i intuicyjny w obsłudze dzięki ekranom o przekątnej od 2,5 cala z przyciskami w serii PIXMA TS5150 aż po ekrany dotykowe LCD o przekątnej 5 cali w serii PIXMA TS9150. Inteligentny interfejs użytkownika oznacza, że konfiguracja sieci bezprzewodowej jest bardzo prosta, a użytkownicy mogą szybko sprawdzić ustawienia drukowania i papieru. Funkcja automatycznego druku dwustronnego umożliwia drukowanie na obu stronach arkuszy, co przyspiesza pracę i pozwala oszczędzać papier. Funkcja dwukierunkowego podawania papieru umożliwia jednoczesne wkładanie zwykłego papieru do przedniej kasety i nośników fotograficznych z tyłu.

Lepsza łączność i możliwość udostępniania w ciągu kilku sekund
Seria PIXMA zapewnia niezawodną łączność Wi-Fi. Użytkownicy mogą drukować bezpośrednio ze smartfona lub tabletu w ciągu kilku sekund, co jeszcze bardziej przyspiesza drukowanie i zwiększa elastyczność pracy.

Aplikacja Canon PRINT eliminuje konieczność korzystania z komputera podczas drukowania, kopiowania lub skanowania, umożliwiając bezproblemowe korzystanie z sieci bezprzewodowej i wyświetlanie podglądu drukowanych treści.

Dzięki aplikacji PIXMA Cloud Link można drukować oraz przesyłać dokumenty i zdjęcia z/do serwisów społecznościowych i popularnych serwisów w chmurze, takich jak Google Drive. Funkcja PIXMA Cloud Link jest idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów fotografii i fanów serwisu Instagram, którzy chcą drukować atrakcyjne obrazy z kanałów społecznościowych – sprawdza się zarówno w przypadku drukowania, jak i skanowania. Wszystkie drukarki z tej serii obsługują drukowanie3 odbitek w tradycyjnym formacie kwadratu4 znanym z serwisu Instragram i umożliwiają drukowanie zdjęć z obramowaniem lub bez obramowania. Dzięki temu można generować wysokiej jakości wydruki w domu.

Urządzenia serii PIXMA obsługują usługi AirPrint™ dla urządzeń Apple iOS™ i Mopria® dla urządzeń z systemem Android™ oraz urządzenia z systemem Windows 10 Mobile, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe drukowanie. Nowa seria obejmuje całkowicie nową funkcję BLE, która umożliwia parowanie w celu zapewnienia stałego połączenia między dowolnym zgodnym urządzeniem inteligentnym a drukarką. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą aktywować funkcję BLE w drukarce, co ułatwia aktywację pełnego połączenia Wi-Fi i umożliwia drukowanie dokumentów z połączonych urządzeń. Po sparowaniu urządzenia z drukarką za pomocą połączenia Bluetooth użytkownicy systemów iOS i Android automatycznie otrzymują powiadomienia o błędach z drukarki za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT. Kierują one użytkownika do odpowiedniej instrukcji w Internecie, co umożliwia szybkie i łatwe rozwiązywanie problemów.

Nieograniczona kreatywność dla całej rodziny
Nowa aplikacja Canon Message in Print5 użytkownikom osadzanie niewidocznych wiadomości w wydrukach zdjęć. Mogą to być animacje, muzyka, filmy i tekst. Odbiorca może zdekodować wiadomość po pobraniu aplikacji i przytrzymaniu telefonu iPhone nad wydrukowanym zdjęciem. Umożliwiając udostępnianie wspomnień w ten wyjątkowy, spersonalizowany sposób, firma Canon pomaga opowiadać historie kryjące się za zdjęciami.

Urządzenie serii PIXMA jest zgodne z usługami i oprogramowaniem firmy Canon przyjaznym dla rodziny, takimi jak Creative Park, CREATIVE PARK PREMIUM, Easy Photo-Print+ i My Image Garden, dzięki czemu zapewnia rozrywkę całej rodzinie i inspiruje do kreatywnej pracy poprzez nowe, interaktywne sposoby udostępniania zdjęć. Bez względu na to, czy drukujesz spersonalizowane kartki lub kalendarze czy zdjęcia do albumu rodzinnego, dzieci znajdą fascynujące zajęcie na wiele godzin. Dzięki drukarce serii PIXMA TS9150 dodawanie kreatywnych elementów jest jeszcze łatwiejsze. Urządzenie umożliwia dodawanie filtrów twórczych do zdjęć za pomocą 5-calowego ekranu dotykowego w przypadku drukowania bezpośrednio z karty SD.

Nowa elegancka obudowa
Urządzenia serii PIXMA charakteryzują się zwartą, sześcienną konstrukcją, dzięki czemu można jest ustawić w dowolnym pomieszczeniu bez uszczerbku dla wystroju wnętrza. Wysokiej jakości obudowa drukarki serii PIXMA TS9150 ma kontrastujące faktury i kolory, a także grawerowany emblemat w górnej części, który nadaje urządzeniu wyjątkowy charakter.

Druk najwyższej jakości
Nowe atramenty zastosowane w drukarkach serii PIXMA TS6150, PIXMA TS8150 i PIXMA TS9150 zapewniają najwyższą jakość wydruków domowych z ulepszoną reprodukcją kolorów i odpornością na blaknięcie. W zależności od potrzeb użytkownicy mogą wybierać kasety w rozmiarach Standard, XL i XXL6. W przypadku drukowania w większych nakładach kaseta XL pozwala dwukrotnie zwiększyć wydajność w porównaniu z kasetami standardowymi, natomiast wydajność kasety w rozmiarze XXL jest trzykrotnie większa w porównaniu do standardowych kaset.

Nowy, 6-kolorowy system atramentów dostępny w drukarkach serii PIXMA TS8150 i PIXMA TS9150 umożliwia drukowanie bardziej naturalnych i jaśniejszych zdjęć. Czarny atrament pigmentowy zapewnia wyraźny, ostry tekst. To idealne rozwiązanie do drukowania dokumentów. Z kolei nowy niebieski atrament fotograficzny zmniejsza ziarnistość jasnych kolorów – od błękitu po biel7.

Opowiadając ważne historie rodzinne, chcemy mieć pewność, że spełnią one nasze oczekiwania. Urządzenia serii PIXMA pozwalają ukazać całe piękno wyjątkowych zdjęć. Drukarki PIXMA zapewniają najlepszą jakość druku całej rodzinie – od drukowania zadań domowych po piękne rodzinne wspomnienia.1 Urządzenia są wyposażone w technologię Bluetooth® o niskim poborze mocy (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.

3 Obsługiwane przez aplikacje My Image Garden, PIXMA Cloud Link, Easy-PhotoPrint+ i Canon PRINT.

4 Przy użyciu papieru Glossy II Photo Paper Plus firmy Canon w rozmiarze 13 × 13 cm.

5 Aplikacja Message in Print została udostępniona 31 października 2017 r. i jest dostępna wyłącznie na telefony iPhone z systemem iOS 9 lub nowszym.

6 Dostępność rozmiarów STD, XL i XXL zależy od regionu.

7 Efekt można uzyskać w określonych warunkach drukowania.