Łatwe drukowanie, skanowanie i kopiowanie: Canon przedstawia nową drukarkę 3 w 1 serii PIXMA TS3150

19 lipca 2017 r. – Firma Canon Europe, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przetwarzania obrazu, zaprezentowała dziś nową wielofunkcyjną drukarkę atramentową 3 w 1, która umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie w warunkach domowych. Drukarki serii PIXMA TS3150 są łatwe w użyciu, stylowo zaprojektowane i obsługują łączność Wi-Fi. To niezbędne rozwiązanie dla rodzin, uczniów i osób chcących drukować dokumenty i atrakcyjne zdjęcia najcenniejszych wspomnień.

Drukarki serii PIXMA TS3150 mają szereg nowych funkcji, stylowe i trwałe wzornictwo, czujnik wykrywania papieru, funkcję drukowania zdjęć bez obramowania1 oraz moduł łączności bezprzewodowej zapewniający połączenie z powiększającą się gamą aplikacji Canon. Dostępne w kolorze czarnym i białym2 drukarki serii PIXMA TS3150 są eleganckie i łatwe w obsłudze.

Nowa elegancka obudowa
Trwała górna powierzchnia jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu rodzice nie muszą się obawiać, że dzieci spowodują jakieś uszkodzenia. Błyszcząca, wzorzysta powierzchnia zapobiega powstawaniu niepożądanych śladów, dzięki którym obudowa drukarki PIXMA TS3150 zachowuje wysoką jakość i atrakcyjny wygląd.

Łatwa obsługa
To łatwe w obsłudze i przystępne cenowo urządzenie ma ekran LCD o przekątnej 3,8 cm oraz przyciski umożliwiające szybką i prostą konfigurację bezprzewodową. Dodatkowo użytkownicy mogą szybko sprawdzić ustawienia drukowania i papieru. Połączenie z drukarką jest proste. Użytkownicy mogą za pomocą jednego przycisku uruchomić tryb punktu dostępu, aby połączyć się z drukarką bez pośrednictwa routera. Nowo dodany mechanizm wykrywania papieru upraszcza i przyspiesza proces drukowania dla rodzin i uczniów prowadzących aktywny tryb życia.

Lepsza łączność i większe możliwości udostępniania
Seria PIXMA TS3150 zapewnia niezawodną łączność Wi-Fi. Użytkownicy mogą drukować bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, co jeszcze bardziej przyspiesza drukowanie i zwiększa elastyczność pracy.

Aplikacja Canon PRINT eliminuje konieczność korzystania z komputera podczas drukowania, kopiowania lub skanowania, umożliwiając bezproblemowe korzystanie z sieci bezprzewodowej.

Dzięki aplikacji PIXMA Cloud Link można drukować oraz przesyłać dokumenty i zdjęcia z/do serwisów społecznościowych i popularnych serwisów w chmurze, takich jak Google Drive. Funkcja PIXMA Cloud Link jest idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów fotografii i fanów serwisu Instagram, którzy chcą drukować atrakcyjne obrazy bezpośrednio z kanałów społecznościowych – sprawdza się zarówno w przypadku drukowania, jak i skanowania3. Drukarki serii PIXMA TS3150 umożliwiają drukowanie4 odbitek w tradycyjnym formacie kwadratu5 znanym z serwisu Instragram i zdjęć bez obramowania. Dzięki temu można generować wysokiej jakości wydruki w warunkach domowych.

Urządzenia serii PIXMA TS3150 obsługują także usługi AirPrint™ dla urządzeń Apple iOS™ i Mopria® dla urządzeń z systemem Android™ oraz urządzenia z systemem Windows 10 Mobile, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe drukowanie.

Nieograniczona kreatywność dla całej rodziny
Nowa aplikacja Canon Message in Print6 umożliwia użytkownikom osadzanie niewidocznych wiadomości w wydrukach zdjęć. Mogą to być animacje, muzyka, filmy i tekst. Odbiorca może zdekodować wiadomość, przytrzymując telefon iPhone nad wydrukowanym zdjęciem. Umożliwiając udostępnianie wspomnień w ten wyjątkowy, spersonalizowany sposób, firma Canon pomaga opowiadać historie kryjące się za zdjęciami.

Urządzenie serii PIXMA TS3150 jest zgodne z usługami i oprogramowaniem firmy Canon przyjaznym dla rodziny, takimi jak Creative Park, CREATIVE PARK PREMIUM, Easy Photo-Print+ i My Image Garden, dzięki czemu zapewnia rozrywkę całej rodzinie i inspiruje do kreatywnej pracy poprzez nowe, interaktywne sposoby udostępniania zdjęć. Bez względu na to, czy drukujesz spersonalizowane kartki lub kalendarze czy zdjęcia do albumu rodzinnego, dzieci znajdą fascynujące zajęcie na wiele godzin.

Urządzenie serii PIXMA TS3150 generuje wysokiej jakości wydruki – od pięknych zdjęć z niezapomnianych historii po ważne dokumenty – w przystępnej cenie. Łatwa w obsłudze, wygodna, niezawodna i zaawansowana technologicznie drukarka serii PIXMA TS3150 to stylowe urządzenie dla każdego.1 Drukowanie fotografii bez obramowania (maks. rozmiar 13 × 18 cm).
2 Kolory mogą się różnić w zależności od lokalizacji.
4 Obsługiwane przez aplikacje My Image Garden, PIXMA Cloud Link, Easy-PhotoPrint+ i Canon PRINT.
5 Przy użyciu papieru Glossy II Photo Paper Plus firmy Canon w rozmiarze 13 × 13 cm.
6 Obecnie dostępne tylko w telefonach iPhone z systemem iOS9 lub nowszym.