Bądź bliżej akcji z aparatem PowerShot SX620 HS

Warszawa, 11 maja 2016 r. – Canon zaprezentował nowy aparat PowerShot SX620 HS – kompaktowy superzoom z 25-krotnym zoomem optycznym stworzony dla użytkowników, którzy chcą być jeszcze bliżej fotografowanych wydarzeń. Stylowa i niewielka konstrukcja, matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 oraz procesor DIGIC 4+ sprawiają, że PowerShot SX620 HS jest doskonałym towarzyszem podróży, który pozwoli uchwycić najcenniejsze momenty. Intuicyjna obsługa i szeroka gama filtrów kreatywnych w nowym aparacie pozwalają uwolnić kreatywność użytkownika, a rozbudowane opcje łączności bezprzewodowej umożliwią natychmiastowe dzielenie się wspomnieniami.

PowerShot SX620 HS BK FSL.jpg


Kompaktowy zoom
PowerShot SX620 HS wyposażono w nowy ultraszerokokątny obiektyw z 25-krotnym zoomem optycznym i 50-krotnym zoomem cyfrowym wysokiej jakości (ZoomPlus). Dodatkowo aparat posiada optyczny układ stabilizacji obrazu, który automatycznie dopasowuje się do jednego z 8 trybów, zapewniając ostre, nieporuszone i szczegółowe ujęcia wykonywane w ruchu.

Wysokiej jakości filmy
Nowy aparat pozwala nagrywać filmy w wysokiej jakości Full HD. Zaawansowana, dynamiczna stabilizacja obrazu (Dynamic IS) koryguje drgania kamery i ruchy użytkownika nawet przy dużym zbliżeniu. Z kolei tryb Story Highlights analizuje zdjęcia i klipy wideo, a następnie automatycznie łączy je w pojedynczy film np. ze wspomnieniami z wakacji czy rodzinnych spotkań.

Dziel się każdą chwilą
Aby nadać fotografii artystycznego charakteru, PowerShot SX620 HS wyposażono w tryb Creative Shot, który pozwala uzyskać nową perspektywę tworząc dodatkowo pięć różnych wersji jednego ujęcia – każde z innym efektem. Dodatkowo aparat posiada szeroką gamę filtrów, takich jak rybie oko czy miniatura.

Udostępnianie zdjęć z aparatu PowerShot SX620 HS jest również bardzo proste. Funkcja Dynamic NFC i aplikacja Canon Camera Connect pozwalają w łatwy sposób dzielić się wspomnieniami z najbardziej ekscytujących podróży, a dzięki łączności Wi-Fi możemy przechowywać zdjęcia bezpośrednio w popularnych serwisach chmurowych oraz na platformie Canon irista.

PowerShot SX620 HS – kluczowe cechy:

  • Kompaktowy aparat z dużym zoomem
  • Łatwe udostępnianie i zdalne sterowanie aparatem dzięki Wi-Fi i NFC
  • Nagrywanie filmów w jakości Full HD za pomocą jednego przycisku
  • Szeroka gama funkcji kreatywnych
Następny artykuł

„Fotografuj kreatywnie” – bezpłatny poradnik od Canon

Warszawa, 9 stycznia 2019 r. – Otaczające nas zewsząd zdjęcia sprawiły, że „uodporniliśmy się” na obrazy. Poprawnie skomponowany kadr, właściwa ekspozycja czy perfekcyjnie trafiona ostrość często już nie wystarczają, aby wyróżniło się ono spośród tysięcy innych. Dziś fotografia, aby przykuła uwagę, musi zaskakiwać. Zdjęcia, obok doskonałych walorów technicznych, muszą być także pomysłowe, niecodzienne, kreatywne. Opanowanie podstawowych umiejętności w tym zakresie nie jest wcale trudne. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby robić nietuzinkowe zdjęcia. Trzeba tylko wiedzieć, jak do tego podejść, na co zwracać uwagę i jakich wystrzegać się błędów. W opanowaniu tych umiejętności pomoże nowy, darmowy e-book od Canon.