Canon podczas targów drupa 2016: odkryj potencjał druku

Warszawa, 31 marca 2016 r. – Na targach drupa 2016 (Messe Düsseldorf, 31 maja – 10 czerwca 2016, hala 8a, stoisko B50) Canon zaprezentuje pełną gamę swoich rozwiązań atramentowych i tonerowych, od mało- do wielkoformatowych. Firma skupi się na pokazaniu zapewniających wysoką jakość technologii, które odpowiadają na zmieniające się oczekiwania drukarni komercyjnych oraz korporacyjnych działów reprograficznych każdej wielkości i typu.


Zwiedzający będą mogli po raz pierwszy zobaczyć najnowsze systemy druku produkcyjnego firmy Canon, w tym:

 • Océ VarioPrint i300 – atramentową maszynę na arkusze cięte – z nowymi funkcjami i opcjami wykończeniowymi.
 • imagePRESS C10000VP – cyfrową maszynę produkcyjną, oferującą druk z prędkością do 100 stron na minutę.
 • imagePRESS C8000VP – cyfrową maszynę produkcyjną, oferującą druk z prędkością do 80 stron na minutę.
 • Océ ColorStream 6000 Chroma – szybki komercyjny system atramentowy z nowym zestawem atramentów Chromera.
 • ImageStream 2400 – kolorową maszynę atramentową na standardowy papier powlekany.
 • ColorWave 910 – szybki, jednoprzebiegowy, kolorowy ploter atramentowy.
 • Pierwszą w Europie prezentację nowych modeli drukarek wielkoformatowych.

Stoisko firmy Canon będzie zorganizowane tak, aby zaprezentować najważniejsze zastosowania druku, dzięki czemu zwiedzający będą mogli łatwo znaleźć najbardziej interesujące ich rozwiązania:

 • druk komercyjny;
 • komunikacja biznesowa, w tym druk transakcyjny i bezpośrednie przesyłki pocztowe;
 • działalność wydawnicza, w tym druk książek, czasopism i gazet;
 • reklama i zastosowania kreatywne, w tym grafika wystawowa;
 • druk funkcjonalny/przemysłowy, w tym 3D;
 • opakowania;
 • produkty fotograficzne.

#UnleashPrint

Wszystkie strefy stoiska połączy nowa kampania Canon „#UnleashPrint”. Jej celem jest pokazanie podejścia firmy Canon do profesjonalnego druku, jako unikatowego i potężnego medium. Ma także zachęcać do odkrywania potencjału i nowych możliwości. Odwiedzający targi drupa 2016 będę mogli dowiedzieć się, jak Canon może pomóc im „uwolnić druk” poprzez łączenie innowacji technologicznych z wdrażaniem nowych, inteligentnych modeli biznesowych, które pozwalają szybciej reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

W każdej strefie stoiska Canon będą prezentowane wyjątkowe, kreatywne zastosowania druku, które mają inspirować zwiedzających do poszerzenia oferty produktów i wyznaczenia nowych standardów druku. Canon podpowie także, w jaki sposób zwiększyć efektywność druku poprzez integrację z platformami cyfrowymi. Ma to na celu zapewnienie płynnej komunikacji wielokanałowej, która optymalizuje procesy obsługi klienta, stymuluje reakcje i sprawia, że druk staje się równie istotnym i wymiernym narzędziem, jak każde inne narzędzie wykorzystywane w komunikacji z klientem.

Eksperci Canon obecni na targach drupa będą rozmawiać z dostawcami usług druku o ich planach, zapewniając wsparcie w ramach programów, takich jak Canon Business & Innovation Scan oraz Essential Business Builder Program.

Jeppe Frandsen, Executive Vice President of Industrial & Production Solutions, Canon Europe, mówi: „Każdy dostawca usług druku, niezależnie od wielkości firmy, profilu biznesowego czy specjalizacji, powinien być na targach drupa. My będziemy tam obecni także po to, aby pomóc dostawcom druku w rozwinięciu ich działalności biznesowej. Jesteśmy rynkowym liderem zarówno w zakresie technologii atramentowych, jak i tonerowych, uwzględniamy całe spektrum zastosowań druku i mamy szerokie grono międzynarodowych klientów, którzy reprezentują wszystkie typy firm poligraficznych”.

„Wydajne i kompleksowe rozwiązania, które zaprezentujemy na targach są wynikiem ciągłych prac badawczo-rozwojowych, kształtowanych przez spostrzeżenia i bliskie relacje ze społecznością klientów. Ta kombinacja najlepszych technologii, specjalistycznej wiedzy i ciągłego dialogu z użytkownikami naszych rozwiązań oznacza, że potrafimy wspierać dostawców usług druku we wprowadzaniu nowych cyfrowych modeli biznesowych ukierunkowanych na klienta, które pozwalają wykorzystać pełen potencjał możliwości rozwoju”.

Szeroka gama rozwiązań druku produkcyjnego firmy Canon prezentowanych na targach drupa 2016 obejmuje:

 • linię wysokowydajnych, cyfrowych maszyn atramentowych na papier ciągły i cięty, przeznaczonych do szerokiej gamy wysokonakładowych zastosowań druku komercyjnego;
 • rozszerzoną linię cyfrowych maszyn tonerowych o szybkości druku nawet 100 stron na minutę, przeznaczonych do druku komercyjnego wysokiej jakości;
 • urządzenia wielkoformatowe, w tym drukarki płaskie i rolowe, tonerowe i atramentowe do szerokiej gamy zastosowań, od komercyjnego druku szerokoformatowego do druku oznakowania i grafiki oraz dekoracji;
 • ofertę rozwiązań i oprogramowania do automatyzacji przepływu pracy;
 • rozwijającą się linię zintegrowanych i samodzielnych rozwiązań wykończeniowych.