ZDALNE ROZWIĄZANIA TRANSMISYJNE

Kamery PTZ firmy Canon

Seria kamer z funkcją zdalnego obracania, pochylania i zoomu (pan, tilt, zoom – PTZ) rejestrujących wyjątkowej jakości obraz o rozdzielczości 4K, powstała z myślą o całej gamie różnorodnych produkcji i zastosowań.
Kamera PTZ Canon CR-N500

Kamery PTZ firmy Canon

Produkcja i przesyłanie strumieniowe

Mniejszy dystans, niezrównana wyrazistość obrazu

Przedstawiamy najnowszą generację zdalnych kamer i kontrolerów PTZ firmy Canon. Firmy Canon oferuje rozwiązanie w postaci pakietu do zdalnych produkcji w standardzie 4K we wszystkich sytuacjach, zapewniając płynne obracanie i pochylanie oraz wyjątkową jakość obrazu podczas zastosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz, a kontroler sprzętowy i bezpłatny kontroler programowy umożliwiają sterowanie i regulację z lokalizacji zdalnej.

Optyka o długiej tradycji stosowana przez firmę Canon pozwala rejestrować wysokiej jakości obrazy w różnych sytuacjach.

Pełna gama kamer PTZ firmy Canon

2-letnia gwarancja na kamery PTZ >

 • Kamery PTZ

  CR-X500

  Dzięki solidnej i odpornej na warunki pogodowe obudowie, rozdzielczości 4K UHD, 15-krotnemu zoomowi optycznemu, interfejsowi 12G-SDI i technologii Dual Pixel CMOS AF model CR-X500 jest idealną kamerą PTZ do zdalnych produkcji i monitoringu.

 • Kamery PTZ

  CR-N500

  Dzięki 15-krotnemu zoomowi optycznemu, możliwości nagrywania w rozdzielczości 4K UHD i technologii Dual Pixel Auto Focus model CR-N500 zapewnia precyzję i umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem IP, co przekłada się na wyjątkowe rezultaty.

 • Kamery PTZ

  CR-N300

  Rozdzielczość jakości 4K UHD, 20-krotny zoom optyczny, hybrydowy autofokus oraz liczne protokoły przesyłania strumieniowego i sterowania za pośrednictwem IP umożliwiają przyciąganie uwagi widzów na nowe sposoby.

Rozwiązanie do wszystkich zastosowań

Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania PTZ firmy Canon obsługują szeroką gamę zastosowań dzięki doskonałej technologii przetwarzania obrazu.

 • Studia transmisyjne i telewizyjne

  Studia transmisyjne i telewizyjne

 • Wydarzenia i występy muzyczne na żywo

  Wydarzenia i występy muzyczne na żywo

 • Wydarzenia i prezentacje firmowe

  Wydarzenia i prezentacje firmowe

 • Uczelnia wyższe

  Uczelnia wyższe

 • Świątynia, kościół

  Świątynie

 • Transmisje zewnętrzne i sportowe

  Transmisje zewnętrzne i sportowe

 • Niezbędne akcesoria

  Za pomocą kontrolera sprzętowego i bezpłatnego kontrolera programowego, które zapewniają bezproblemową obsługę zdalną, można sterować kamerami PTZ firmy Canon zdalnie lub na miejscu.

  2-letnia gwarancja na kontrolery PTZ >

  Canon Camera

  Polecany produkt

  Zautomatyzowany system aparatów Canon CR-S700R

  Profesjonalne rozwiązanie do zdalnego sterowania funkcjami obracania, przechylania i przybliżania do zdjęć, zgodne z aparatami z wymiennymi obiektywami

  Rozwiązanie

  Zobacz gamę urządzeń sieciowych PTZ firmy Canon

  Gdy potrzebny jest naprawdę dobry monitoring, rozwiązaniem jest oferta kamer sieciowych firmy Canon. Kompaktowe, ale jednocześnie wydajne kamery zapewniają wyjątkową jakość obrazu – nawet w słabym oświetleniu, w przypadku którego ryzyko naruszenia bezpieczeństwa jest podwyższone.

  Łatwa konfiguracja i szerokie pole widzenia

  Kamery PTZ firmy Canon przeznaczone do monitoringu doskonale nadają się do takich zastosowań jak zarządzanie ruchem ulicznym, monitoring miejski i dozór w centrach handlowych.

  vb-m50b

  Zarejestruj się

  Zainspiruj się, zarejestruj się

  Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.