ZDALNE ROZWIĄZANIA TRANSMISYJNE

Kamery PTZ i zdalnie sterowane sieciowe kamery przemysłowe firmy Canon

Seria kamer z funkcją zdalnego obracania, pochylania i zoomu (pan, tilt, zoom – PTZ) rejestrujących wyjątkowej jakości obraz o rozdzielczości 4K i umożliwiających precyzyjną kontrolę, powstała z myślą o całej gamie różnorodnych produkcji i zastosowań.
Kamera PTZ Canon CR-N500

Produkcja i przesyłanie strumieniowe

Mniejszy dystans, niezrównana wyrazistość obrazu

Przedstawiamy najnowszą generację zdalnych kamer i kontrolerów PTZ firmy Canon. Rozwiązanie firmy Canon w postaci pakietu do zdalnych produkcji w standardzie 4K we wszystkich sytuacjach umożliwia płynne obracanie i pochylanie kamery z zachowaniem wyjątkowej jakości obrazu podczas pracy w pomieszczeniach i w plenerze. Z kolei kontroler sprzętowy i bezpłatny kontroler programowy pozwalają zdalne sterować kamerą i regulować parametry. Firma Canon umożliwia też korzystanie z najnowocześniejszych aplikacji, takich jak Auto Tracking*, które pozwalają zautomatyzować produkcję.

* Dostępne w wybranych modelach. Wymagana jest płatna licencja.

Optyka o długiej tradycji stosowana przez firmę Canon pozwala rejestrować wysokiej jakości obrazy w różnych sytuacjach.

Pełna gama kamer PTZ firmy Canon

 • Kamery PTZ

  CR-N700

  Wyjątkowa, profesjonalna kamera PTZ 4K 60P ze złączem 12G-SDI i czołowym w tej klasie urządzeń autofokusem z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia.
  Wyświetl szczegóły CR-N700
 • Kamery PTZ

  CR-X300

  Kompaktowa kamera PTZ o klasie ochrony IP65, umożliwiająca zapis w rozdzielczości 4K, z 20-krotnym zoomem optycznym oraz obsługą transmisji strumieniowej i sterowanie przez sieć IP, przeznaczona do wielu zastosowań.
 • Kamery PTZ

  CR-X500

  Dzięki solidnej i odpornej na warunki pogodowe obudowie, rozdzielczości 4K UHD, 15-krotnemu zoomowi optycznemu, interfejsowi 12G-SDI i technologii Dual Pixel CMOS AF model CR-X500 jest idealną kamerą PTZ do zdalnych produkcji i monitoringu.
  Wyświetl szczegóły CR-X500
 • Kamery PTZ

  CR-N500

  Dzięki 15-krotnemu zoomowi optycznemu, możliwości nagrywania w rozdzielczości 4K UHD i technologii Dual Pixel Auto Focus z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia model CR-N500 zapewnia precyzję i umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem IP, co przekłada się na wyjątkowe rezultaty.
  Wyświetl szczegóły CR-N500
 • Kamery PTZ

  CR-N300

  Rozdzielczość jakości 4K UHD, 20-krotny zoom optyczny, hybrydowy autofokus z opcją inteligentnego automatycznego śledzenia oraz liczne protokoły przesyłania strumieniowego i sterowania za pośrednictwem IP umożliwiają przyciąganie uwagi widzów na nowe sposoby.
  Wyświetl szczegóły CR-N300
 • Kamery PTZ

  CR-N100

  Dynamiczna kamera PTZ 4K z zaawansowanym autofokusem, 20-krotnym zoomem optycznym, obsługą wielu protokołów IP i możliwością inteligentnego śledzenia automatycznego.
  Wyświetl szczegóły CR-N100
 • Rozwiązanie do wszystkich zastosowań

  Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania PTZ firmy Canon obsługują szeroką gamę zastosowań dzięki doskonałej technologii przetwarzania obrazu.

 • Studia transmisyjne i telewizyjne

 • Wydarzenia i występy muzyczne na żywo

 • Wydarzenia i prezentacje firmowe

 • Uczelnia wyższe

 • Świątynie

 • Transmisje zewnętrzne i sportowe

 • Niezbędne akcesoria

  Za pomocą kontrolera sprzętowego i bezpłatnego kontrolera programowego, które zapewniają bezproblemową obsługę zdalną, można sterować kamerami PTZ firmy Canon zdalnie lub na miejscu.

  CR-S700R

  Polecany produkt

  Zautomatyzowany system aparatów Canon CR-S700R

  Profesjonalne rozwiązanie do zdalnego sterowania funkcjami obracania, przechylania i przybliżania do zdjęć, zgodne z aparatami z wymiennymi obiektywami

  Rozwiązanie

  Zobacz gamę urządzeń sieciowych PTZ firmy Canon

  Gdy potrzebny jest naprawdę dobry monitoring, rozwiązaniem jest oferta kamer sieciowych firmy Canon. Kompaktowe, ale jednocześnie wydajne kamery zapewniają wyjątkową jakość obrazu – nawet w słabym oświetleniu, w przypadku którego ryzyko naruszenia bezpieczeństwa jest podwyższone.

  Łatwa konfiguracja i szerokie pole widzenia

  Kamery PTZ firmy Canon przeznaczone do monitoringu doskonale nadają się do takich zastosowań jak zarządzanie ruchem ulicznym, monitoring miejski i dozór w centrach handlowych.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Poznaj profesjonalne rozwiązania wideo firmy Canon, aby zmienić sposób myślenia o możliwościach twórczego filmowania

  Niezależnie od tego, czy nagrywasz przejmujące filmy dokumentalne, wciągające dramaty fabularne czy nagradzane filmy fabularne, w ofercie profesjonalnych rozwiązań wideo firmy Canon znajdziesz produkt, który umożliwi bardziej kreatywną pracę.

  Zarejestruj się

  Zainspiruj się, zarejestruj się

  Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.