EOS 800D

Canon EOS 800D

Zaawansowana, a przy tym prosta w obsłudze lustrzanka cyfrowa, która umożliwia robienie atrakcyjniejszych zdjęć.

Zobacz nowy model

Łatwiejsza obsługa technologii DSLR nowej generacji

Aparat EOS 800D sprawia, że fotografowanie w wysokiej jakości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: na wyjątkowych zdjęciach i filmach uwiecznisz najważniejsze momenty swojego życia. Ogromną zaletą tej lustrzanki cyfrowej jest wyraźny wizjer optyczny, który pokazuje rzeczywisty obraz.

Zobacz pełne dane techniczne

EOS 800D

Jakość, na którą zasługują Twoje fotografie

Matryca nowej generacji o rozmiarze APS-C i rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwia rejestrowanie wielu drobnych szczegółów nawet w trudnych warunkach.

EOS 800D
Użyto EOS 800D
  • f/4.0
  • 1/800
  • 800

Bądź spontaniczny. Puść wodze wyobraźni

Aparat EOS 800D pracuje odpowiednio szybko – rejestrując 6 klatek na sekundę przy wykonywaniu serii zdjęć – oraz ma wizjer optyczny pokazujący obraz w czasie rzeczywistym. Podczas komponowania zdjęcia na odchylanym ekranie aparatu najszybszy na świecie system AF Live View* potrzebuje zaledwie 0,03 sekundy, aby wykonać zdjęcia o nadzwyczajnej ostrości.

Zadowalająca szybkość pracy

Szybka reakcja na polecenia i serie zdjęć z szybkością 6 kl./s pozwalają uchwycić najbardziej ulotne chwile.

EOS 800D
Użyto EOS 800D
  • f/4.0
  • 1/400
  • 3200

Szersza perspektywa

Korzystając z odchylanego ekranu dotykowego aparatu EOS 800D, można robić zdjęcia i nagrywać filmy z dołu lub z góry, aby odpowiednio skomponować ujęcie. Regulacja ostrości i wykonywanie zdjęć po jednym dotknięciu.

EOS 800D
EOS 800D

Łatwe nagrywanie filmów

Filmy Full HD ze stabilnym obrazem doskonale prezentują się w Internecie oraz na ekranach domowych urządzeń, a poruszające się obiekty są wyjątkowo wyraźne.

Obejrzyj film

Proste, bezprzewodowe udostępnianie i sterowanie

Możliwość błyskawicznego łączenia ze zgodnym smartfonem lub tabletem w celu udostępniania obrazów i zdalnego sterowania aparatem.

EOS 800D

Testowanie kreatywności

Interfejs użytkownika z funkcją podpowiedzi nauczy Cię, jak funkcjonują ustawienia aparatu, pozwalając w tym samym czasie robić znakomite zdjęcia.

EOS 800D

Witamy w systemie EOS

Aparat fotograficzny EOS 800D jest jednym z elementów całego systemu aparatów, obiektywów i akcesoriów, który cieszy się zaufaniem fotografów na całym świecie.

Przekonaj się

EOS 800D

Aplikacja Canon Photo Companion

Aplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

Odkryj więcej

Canon Photo Companion app

Dane techniczne

EOS 800D

24,2 MP

Matryca APS-C

EOS 800D

45

Krzyżowe punkty AF

EOS 800D

Dual Pixel

Matryca Dual Pixel CMOS AF

EOS 800D

Wi-Fi

Wi-Fi, NFC i Bluetooth®

EOS 800D

Wizjer

Wizjer optyczny

EOS 800D

Full HD

Filmy Full HD 60p

EOS 800D

6 kl./s

Serie zdjęć z szybkością 6 kl./s

EOS 800D

Odchylany

Odchylany ekran dotykowy

Zobacz pełne dane techniczne

EOS 800D
EOS 800D

Zawartość pudełka

Korpus aparatu EOS 800D

Muszla oczna Ef

Dekiel na korpus R-F-3

Szeroki pasek EW-400D

Akumulator LP-E17

Ładowarka LC-E17E

Przewód zasilający (EUR)

Zestaw instrukcji obsługi

Zalecane obiektywy

Zgodne akcesoria

Powiązane produkty

* Wśród aparatów cyfrowych z wymiennymi obiektywami, matrycami w rozmiarze APS-C i układem AF z detekcją fazy w płaszczyźnie obrazu; według stanu na 14 lutego 2017 roku i na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Canon.

Pomiarów dokonano na podstawie wytycznych zgodnych ze standardem Camera & Imaging Products Association i wewnętrznych metod pomiarowych. Warunki: obiektyw EF-S 18-55mm F4-5.6 IS STM, ogniskowa 55 mm, jednopunktowy AF (środek kadru), użyte tryby: One-Shot AF, Live View (obraz rejestrowany po naciśnięciu spustu migawki). Używane tryby ręczne, 12 EV (ISO 100, temp. pokojowa).

** Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm. Urządzenie inteligentne musi obsługiwać funkcję łączności Bluetooth w wersji 4.0 (lub nowszej). Urządzenie inteligentne musi także być wyposażone w system operacyjny iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowsze wersje).