How to use your Canon camera as webcam!

ZESTAWY DO TRANSMISJI STRUMIENIOWEJ FIRMY CANON

Dowiedz się, jak używać aparatu Canon jako kamery internetowej.

Utrzymywanie stałego kontaktu z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami jest łatwiejsze dzięki naszym zestawom do wideokonferencji i transmisji na żywo. Niezależnie od tego, czy organizujesz wysokiej jakości wideokonferencje ze swoimi klientami, czy transmitujesz strumieniowo sesje gier ze znajomymi, możesz postawić na nasze zestawy wideokonferencyjne USB klasy premium.

Zestawy do transmisji strumieniowej USB

Nasze zestawy wideokonferencyjne USB współpracują z wybranymi aparatami EOS i PowerShot. Aby ułatwić Ci życie, przygotowaliśmy zestawy do wideokonferencji zawierające wszystko, czego potrzebujesz.

Wystarczy, że przeczytasz prosty przewodnik dostępny poniżej, a dowiesz się, jak skonfigurować zestawy do przesyłania strumieniowego USB. Należy jeszcze wspomnieć, że zestawy do przesyłania strumieniowego przeznaczone do aparatów Canon doskonale współpracującą z popularnymi platformami do wideokonferencji i transmisji na żywo.

Konfiguracja zestawu USB

Aparaty EOS M50, EOS M6 Mark II i PowerShot G7 X Mark III wraz z zestawami akcesoriów zostały zapewniają wyraźniejsze kolory, wyższej jakości obraz i możliwość zmiany ogniskowej. W przypadku profesjonalistów pracujących w domu, a także przyjaciół i rodzin spotykających się wirtualnie zmiana aparatu EOS lub PowerShot w kamerę internetową do wideokonferencji umożliwi stały kontakt.

Konfiguracja zestawów USB krok po kroku — krok pierwszy:

Pobierz oprogramowanie EOS Webcam Utility. Możesz pobrać to oprogramowanie, klikając poniższe łącze.
Pobierz dla systemu Windows

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Krok drugi:

Podłącz aparat do sieci. Włóż adapter prądu stałego i podłącz zasilacz, a następnie podłącz aparat do sieci elektrycznej. Wiele naszych aparatów jest zgodnych z zasilaczami sieciowymi, które zastąpią akumulator. Niektóre aparaty, takie jak zestaw do wideokonferencji PowerShot G7 X Mark III, są dostarczane z dwoma akumulatorami. Każdy akumulator wystarcza na 100 minut pracy, więc zawsze możesz pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś.

Step two:

Krok trzeci:

Włącz aparat.

Step three:

Krok czwarty:

Przełącz aparat w tryb filmowania i włącz tryb automatyczny. Dzięki temu ekspozycja zawsze będzie odpowiednia.

Step four:

Krok piąty:

Włóż kabel USB do aparatu i podłącz drugi koniec do jednego z portów USB w komputerze.

Step five:

Krok szósty:

Ustaw aparat na statywie i skieruj na siebie.

Step six:

Krok siódmy:

Uruchom swoją ulubioną platformę do wideokonferencji i przejdź do ustawień wideo. Kliknij EOS Webcam Utility w ustawieniach wideo i gotowe. EOS Webcam Utility nie umożliwia korzystania z wbudowanego mikrofonu w aparacie, jednak do komunikacji dźwiękowej można używać mikrofonu laptopa lub zestawu słuchawkowego podłączonego do komputera.

Step seven:

Zestawy do transmisji strumieniowej firmy CanonZastąp swoją obecną kamerę internetową nowymi zestawami z aparatem do transmisji strumieniowej firmy Canon, aby uzyskać obraz o lepszej jakości.

Potrzebujesz pomocy?

Rozwiązania USB współpracują z wybranymi aparatami EOS i PowerShot. Aby ułatwić Ci życie, opracowaliśmy przewodnik zakupowy, który pomoże znaleźć odpowiedni aparat Canon.

Przewodnik zakupowy

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533

Inne interesujące opcje...Odkryj gamę aparatów i oprogramowania firmy Canon; dzięki którym będziesz w stałym kontakcie ze światem niezależnie od miejsca pobytu.