EOS 850D

Lustrzanki cyfrowe

Canon EOS 850D

Odkryj swoją kreatywność i przejmij kontrolę dzięki tej wszechstronnej lustrzance cyfrowej do filmowania i fotografowania.

Dane techniczne

 • 24,1 megapiksela

  matryca APS-C

 • DIGIC 8

  Procesor obrazu

 • Filmy 4K

  25 kl./s

 • 5-osiowa

  cyfrowa stabilizacja obrazu filmowego

 • 45

  krzyżowych punktów AF (wszystkie)

 • WI-FI

  i Bluetooth®*

Bardziej kreatywne uwiecznianie codziennych chwil

Odkryj swoją kreatywną stronę dzięki aparatowi, który Cię zainspiruje. Aparat EOS 850D pozwala zachować pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami – od bogatych, szczegółowych obrazów o rozdzielczości 24,1 megapiksela po niesamowite filmy w jakości 4K.

Kreatywność i kontrola

Spójrz przez obiektyw, korzystając z wizjera optycznego, i dostosuj ustawienia za pomocą tylnego i górnego pokrętła. Sparuj urządzenie inteligentne, aby zdalnie sterować aparatem i edytować w nim zdjęcia.

Canon Camera

Pokrętło górne

Intuicyjna regulacja ustawień trybu kreatywnego, takich jak czas naświetlania i przysłona.

Canon Camera

Pokrętło tylne

Jeszcze bardziej twórcza kontrola dzięki kompensacji ekspozycji lub pełnej regulacji ręcznej.

Canon Camera
Canon Camera

Profesjonalna jakość zdjęć i filmów

Rejestruj zdjęcia i filmy w jakości 4K dzięki matrycy o rozdzielczości 24,1 megapiksela z technologią Dual Pixel CMOS AF, udoskonalonemu czujnikowi AF z 45 punktami krzyżowymi oraz technologii iTR AF umożliwiającej precyzyjną regulację ostrości i śledzenie obiektów.

Canon Camera

Filmy 4K

25 kl./s

Canon Camera

24,1 megapiksela

matryca APS-C

Chwytaj każdą chwilę

Śledź obiekty dzięki możliwości zapisu zdjęć 7 kl./s, funkcji Eye AF w trybie Live View, zaawansowanej technologii iTR AF z funkcją wykrywania twarzy i obracanemu ekranowi dotykowemu ułatwiającemu fotografowanie z dowolnej perspektywy – nie przegap żadnego zdarzenia.

Canon Camera

Łatwe łączenie i udostępnianie w dowolnym miejscu

Możesz podłączać aparat EOS 850D do urządzeń inteligentnych dzięki łączności Bluetooth®* i Wi-Fi oraz edytować materiały za pomocą aplikacji DPP Express** – zyskując w ten sposób kompletny system do przetwarzania obrazów RAW poza studiem lub domem – lub wykonywać kopie zapasowe zdjęć na komputerze dzięki funkcji automatycznej synchronizacji obrazu.

Mały rozmiar, duże możliwości

Ten lekki i kompaktowy aparat został zaprojektowany z myślą o przenoszeniu w dowolne miejsce. Ekran o zmiennym kącie pozwala na filmowanie z góry i z dołu z pewnością, zapewniając wygodę i elastyczność.

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Photographer looking down view finder

Aplikacja Canon Photo Companion

Aplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

Canon Camera

Korzystanie z systemu EOS

Korzystaj z wyjątkowego systemu EOS, dzięki któremu możesz zamocować dowolny obiektyw EF lub EF-S lub dodać lampę błyskową Speedlite z myślą o wygenerowaniu oświetlenia sprzyjającego twórczej pracy. Możesz też podłączyć mikrofon zewnętrzny przez gniazdo 3,5 mm.

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, by nagrywać i tworzyć imponujące zdjęcia oraz filmy 4K w dowolnym miejscu i czasie.

 • Korpus aparatu EOS 850D

 • Muszla oczna EF-2

 • Dekiel na korpus R-F-3

 • Szeroki pasek EW – 400D – N

 • Ładowarka LC – E17E

 • Akumulator LP – E17

 • Przewód zasilający

 • Zestaw instrukcji obsługi

Zgodne akcesoria

Powiązane artykuły

Powiązane produkty

Może Cię również zainteresować

 1. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon. Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
 2. * Urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth® o niskim poborze energii. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Europe Ltd. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.
 3. ** Aplikacja DPP Express jest dostępna tylko w przypadku urządzeń iPad (aplikacja DPP Express na urządzenie iPad jest płatną usługą opartą na subskrypcji).

Canon EOS 850D
Oceny i recenzje