Hero image
alt text goes here

PROFESJONALNE
MONITORY

Profesjonalne monitory podglądowe 4K firmy Canon z obsługą szerokiej gamy kolorów i szerokiego zakresu dynamicznego, do obsługi transmisji i produkcji filmowej.

Wyjątkowa jakość

Wyjątkowa wiedza i zaawansowane technologie firmy Canon w zakresie przetwarzania obrazu gwarantują spójne i wierne odwzorowywanie kolorów oraz znakomity obraz o rozdzielczości 4K.

DP-V3120

Canon DP-V3120

31-calowy profesjonalny monitor 4K HDR o największej w branży jasności 2000 cd/m2 umożliwia wygodną pracę podczas produkcji materiału HDR.

DP-V3120

Pełny zakres

Exceptional 4K capability

Wyjątkowe możliwości w zakresie obrazu 4K

Omawiane monitory charakteryzują się wysoką luminancją, intensywną czernią, wiernym odwzorowaniem kolorów i rozbudowanymi funkcjami obsługi szerokiego zakresu dynamicznego (HDR), dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w przypadku transmisji i produkcji filmowej w rozdzielczości 4K UHD.

Obsługa HDR i szerokiej gamy kolorów

Obsługa standardu High Dynamic Range EOTF (PQ i Hybrid Log-Gamma) i szerokiej gamy kolorów (np. ITU-R BT.2020 i DCI-P3) świetnie sprawdza się w przypadku wielu systemów produkcji 4K.

HDR and wide colour gamut support

Wierne odwzorowanie kolorów

Innowacyjny mechanizm przetwarzania obrazu o dużej głębi koloru firmy Canon oraz system kontroli podświetlenia z technologią paneli IPS gwarantują wierne odwzorowywanie kolorów i spójną jasność na całym ekranie niezależnie od kąta patrzenia.

Faithful colour reproduction

Prosta obsługa i różne opcje połączeń

Wbudowany panel sterowania z pokrętłem nastawczym i konfigurowanymi przyciskami umożliwia prostą obsługę, a dzięki różnym opcjom połączeń bez problemu można zintegrować urządzenie z dostępnym sprzętem produkcyjnym.

Simple operation and wide connectivity

Produkty powiązane

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Poznaj profesjonalne rozwiązania wideo firmy Canon, aby zmienić sposób myślenia o możliwościach twórczego filmowania

Niezależnie od tego, czy nagrywasz przejmujące filmy dokumentalne, wciągające dramaty fabularne czy nagradzane filmy fabularne, w ofercie profesjonalnych rozwiązań wideo firmy Canon znajdziesz produkt, który umożliwi bardziej kreatywną pracę.

Porozmawiaj z przedstawicielem Canon