EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Kompaktowy, prosty i uniwersalny – aparat, który ma kontakt ze światem

Zobacz nowy model

Discover the EOS 200D

Dowiedz się więcej na temat aparatu EOS 200D

Jeszcze łatwiejsze rejestrowanie atrakcyjnych zdjęć i filmów

Obejrzyj film

Przemyślana konstrukcja

Model EOS 200D ma intuicyjne elementy sterujące oraz ekran dotykowy przypominający ekran smartfonu, dzięki czemu od początku jest bardzo prosty w obsłudze. Jasny wizjer optyczny pokazuje rzeczywisty obraz, a odchylany ekran z możliwością obracania pozwala fotografować ujęcia z nietypowej perspektywy.

Zobacz pełne dane techniczne aparatu Canon EOS 200D

EOS 200D
EOS 200D

Zdjęcia, które będą cieszyć oczy przez długie lata

Zdjęcia o rozdzielczości 24,2 megapiksela wyglądają znakomicie bez dodatkowej obróbki w komputerze. Są szczegółowe, mają intensywne kolory i znakomicie nadają się do tworzenia dużych odbitek, fotoksiążek, galerii internetowych i fotograficznych opowieści. Aparat EOS 200D ma procesor DIGIC 7, dzięki czemu może robić udane zdjęcia w słabym oświetleniu. Technologia Dual Pixel CMOS AF gwarantuje najszybszą na świecie regulację ostrości w trybie Live View*.

Photos you’ll love for years to come
Użyto EOS 200D
  • f/7.1
  • 1/200
  • 100

Fotografowanie z małą głębią ostrości

Duża matryca APS-C aparatu EOS 200D ułatwia fotografowanie z małą głębią ostrości, co znakomicie sprawdza się w przypadku zdjęć portretowych. Wyostrzone twarze świetnie prezentują się na atrakcyjnie rozmytym tle. Z tej techniki korzystają profesjonalni fotografowie na całym świecie.

Shoot shallow focus
Użyto EOS 200D
  • f/2.0
  • 1/800
  • 100

Większa mobilność. Więcej zdjęć. W większej liczbie miejsc

EOS 200D jest najlżejszą lustrzanką cyfrową z odchylanym ekranem¹, zaprojektowaną z myślą o łatwym przenoszeniu, tak aby z zalet tej klasy urządzeń można było korzystać w większej liczbie miejsc. Można ją zabrać na wakacje, przyjęcie lub uroczystość, a nawet na spacer, gdy poczujemy artystyczną inspirację.

More portable. More photos. In more places

Jak zamierzasz fotografować?

Bez względu na to, jak korzystasz z aparatu EOS 200D, szybkość regulacji ostrości i pracy urządzenia jest na tym samym, wysokim poziomie. Wizjer optyczny pokazuje rzeczywisty obraz, a odchylany ekran umożliwia obsługę zbliżoną do sterowania smartfonem. Dodatkowym atutem jest najszybsza na świecie funkcja AF w trybie Live View*.

How will you shoot?
Movies made easy too

Nagrywanie filmów też jest łatwe

Urządzenie ułatwia nagrywanie znakomitej jakości filmów Full HD, a technologia Dual Pixel CMOS AF dba o stałą regulację ostrości.

Obejrzyj film

Lekcja skutecznego fotografowania

Dostępny w aparacie EOS 200D interfejs z przewodnikiem ułatwia wybieranie odpowiednich ustawień pod kątem docelowego efektu. Przewodnik pełni funkcję prywatnego korepetytora fotograficznego.

A lesson in great photography

Współpraca z urządzeniami inteligentnymi

Zdjęcia zapisane w aparacie EOS 200D można przeglądać, edytować i udostępniać w smartfonie lub tablecie² – i to bez najmniejszego problemu. Stale włączona, niskoenergetyczna łączność Bluetooth® zapewnia dostęp do aparatu nawet wtedy, gdy znajduje się on w torbie.

In partnership with your smart devices

Aplikacja Canon Photo Companion

Aplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

Odkryj więcej

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


Witamy w rodzinie EOS

W miarę rozwijania swojego twórczego potencjału możesz korzystać z naszego systemu aparatów, akcesoriów i ponad 80 obiektywów.

Więcej informacji

Dane techniczne

24.2 megapixel

24,2 megapiksela

Rozdzielczość

5fps

5 kl./s

Serie zdjęć

Max ISO 25,600

Maks. czułość ISO 25600

Rozszerzana do ISO 51200

EOS Movies

Filmy EOS

Full HD (60 kl./s)

Optical viewfinder

Wizjer optyczny

9-punktowy autofokus

DIGIC 7

DIGIC 7

Procesor obrazu

Live View

Tryb Live View

z technologią Dual Pixel CMOS AF

Wireless link

Łącze bezprzewodowe

Bluetooth®, NFC i Wi-Fi

Zobacz pełne dane techniczne

Key Feature
What’s in the box

Zawartość pudełka

Korpus aparatu cyfrowego EOS 200D

Muszla oczna EF

Dekiel na korpus R-F-3

Szeroki pasek EW-400D

Ładowarka LP-E17 (z pokrywą akumulatora)

Akumulator LP-E17E

Przewód zasilający

Zalecane obiektywy

Zgodne akcesoria

Powiązane produkty

* 250D (czarny/srebrny) to najlżejszy model spośród wszystkich lustrzanek cyfrowych z matrycą APS-C i ruchomym monitorem LCD. Z akumulatorem i kartą pamięci zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Stan na 9 kwietnia 2019 r. (według rozpoznania firmy Canon).

Powiązane aplikacje

* Wśród aparatów cyfrowych z wymiennymi obiektywami, matrycami w rozmiarze APS-C i układem AF z detekcją fazy w płaszczyźnie obrazu; według stanu na 14 lutego 2017 roku i na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Canon.

Pomiarów dokonano na podstawie wytycznych zgodnych ze standardem Camera & Imaging Products Association i wewnętrznych metod pomiarowych. Warunki: obiektyw EF-S 18-55mm F4-5.6 IS STM, ogniskowa 55 mm, jednopunktowy AF (środek kadru), użyte tryby: One-Shot AF, Live View (obraz rejestrowany po naciśnięciu spustu migawki). Używane tryby ręczne, 12 EV (ISO 100, temp. pokojowa).

¹ Najlżejsza lustrzanka cyfrowa z matrycą APS-C i odchylanym ekranem. Stwierdzenie dotyczy modelu w kolorze czarnym: około 453 g, pomiar wg standardów testowania stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Stan na 28 czerwca 2017 r., wg rozpoznania dokonanego przez firmę Canon, Inc.

² Z systemem operacyjnym iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowszymi wersjami). Aplikacja Canon Camera Connect jest dostępna w sklepach Apple App Store i Google Play.

Stale aktywne połączenie między urządzeniem inteligentnym a aparatem dzięki łączności Bluetooth® wymaga wstępnej konfiguracji za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Stabilność połączenia Bluetooth® zależy od modelu urządzenia inteligentnego i innych czynników środowiskowych. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth® SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm. Wymaga obsługi łączności Bluetooth® w wersji 4 lub nowszej oraz systemów operacyjnych iOS 8.4 i Android 5.0 lub nowszych.

Canon EOS 200D
Oceny i recenzje

Awards