ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

Biometryka

Rejestrowanie obrazu twarzy z myślą o dokumentach identyfikacyjnych, przepustkach i potrzebach działu kadr opiera się na dokładnych i wiarygodnych danych. Wydajne przepływy pracy oparte na aparatach z matrycami o wysokiej rozdzielczości i gamie doskonałych obiektywów Canon ułatwiają i usprawniają te działania.
Canon Camera

Identyfikacja i uwierzytelnianie

Informacji biometrycznych, w przeciwieństwie do haseł, nie da się zapomnieć, wymienić ani sfałszować. Udane zdjęcie ludzkiej twarzy opiera się na połączeniu sprawdzonych technologii obrazowania i doskonałego oprogramowania. Zapewnia to szybkie rezultaty za naciśnięciem jednego przycisku. Z tego powodu aparaty firmy Canon, systemy pamięci flash, drukarki SELPHY i obiektywy są używane na całym świecie przez wiele organizacji i firm w celu rejestrowania danych twarzy z myślą o działach kadr, kartach zabezpieczających i gościach. Z kolei skanery umożliwiają skanowanie dokumentów tożsamości. Całość tworzy zintegrowane rozwiązania upraszczające poszczególne procedury.

 • KORZYŚCI

  Rejestruj wszystkie szczegóły

  Dzięki naszym matrycom o wysokiej rozdzielczości możesz rejestrować obrazy cechujące się wiernym odwzorowaniem kolorów i szczegółów oraz idealną ostrością. Z kolei drukarki SELPHY umożliwiają precyzyjne drukowanie zarejestrowanych obiektów.

 • KORZYŚCI

  Znakomite rozwiązania do obsługi przepływu pracy

  Nasze rozwiązania SDK umożliwiają dostosowanie aparatu do potrzeb użytkownika, co przekłada się na doskonałą integrację z obecnym systemem przepływu pracy.

 • KORZYŚCI

  Łączność i bezproblemowa kontrola

  Spójny pakiet SDK o otwartym kodzie źródłowym umożliwia sterowanie aparatem za pośrednictwem złącza USB z precyzyjną synchronizacją i zdalną obsługą z poziomu smartfona dzięki interfejsowi API CCAPI (Camera Control API).

Jak biometria mogą pomóc Twojej firmie

Zapoznaj się z zastosowaniami, w ramach których nasze aparaty mogą rejestrować obrazy biometryczne i zwiększać bezpieczeństwo.

 • SEKTOR

  Przepustki

  Możesz tworzyć szczegółowe i wyraźne zdjęcia pracowników i gości do umieszczania na identyfikatorach.

 • KORZYŚCI

  Dokumenty identyfikacyjne

  Proste rozwiązanie do przetwarzania obrazu, które można łatwo zintegrować z większym systemem pobierania danych biometrycznych z zachowaniem zgodności z przepisami.

 • KORZYŚCI

  Zdjęcia do dokumentów identyfikacyjnych

  Drukarki Canon SELPHY umożliwiają drukowanie zdjęć do dokumentów identyfikacyjnych – od paszportów po prawa jazdy.

 • KORZYŚCI

  Przepustki na wydarzenia

  Możesz tworzyć przepustki na wydarzenia, korzystając z gamy aparatów, drukarek i obiektywów, które działają w każdych warunkach atmosferycznych.

 • Dlaczego warto wybrać firmę Canon?

  Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od ponad 80 lat. Jesteśmy największym dostawcą rozwiązań do cyfrowego przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, B2B i przemysłu – od aplikacji SDK do zastosowań komercyjnych, rządowych i medycznych po profesjonalne aparaty i obiektywy z niezrównanymi usługami tworzenia kopii zapasowych i pomocy technicznej.

  Podobne rozwiązania

  Firma Canon ma ogromne doświadczenie we wszystkich aspektach fotografii przemysłowej, korporacyjnej i usługowej – od całkowicie zautomatyzowanych, kompleksowych systemów przepływu pracy w handlu po obrazowanie medyczne i skanowanie.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Canon Developer Program

  Strona internetowa zawierająca wiele przydatnych materiałów, przeznaczona dla Partnerów Canon w ramach Canon Developer Program.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Fotogrametria 3D

  Fotogrametria 3D to proces dokonywania pomiarów na podstawie zdjęć. Umożliwia to szybkie i łatwe skanowanie, edytowanie oraz odtwarzanie obiektów.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Budka fotograficzna

  Wielofunkcyjne stanowisko do przetwarzania obrazu, które umożliwia szybkie i łatwe robienie zdjęć portretowych na wydarzeniach i imprezach okolicznościowych. Wystarczy zapozować, nacisnąć przycisk i odebrać wydruk – to kwestia sekund.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Usługowe fotografowanie i filmowanie

  Dowiedz się, w jaki sposób branża mody każdego dnia generuje tysiące atrakcyjnych zdjęć produktów.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Canon Medical

  Canon Medical Europe oferuje pełną gamę rozwiązań do obrazowej diagnostyki medycznej (w tym TK, MR, RTG, USG i informatyka medyczna).

 • Produkty powiązane

 • Lustrzanki cyfrowe

  EOS 2000D

  Twórz znakomite zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i filmy Full HD. Uwolnij kreatywność dzięki tej atrakcyjnej i łatwej w obsłudze lustrzance cyfrowej.
 • Drukarki do użytku domowego

  SELPHY CP1300

  Stylowe i mobilne urządzenie do bezprzewodowego drukowania atrakcyjnych fotografii i zdjęć do dokumentów tożsamości ze zgodnych urządzeń inteligentnych oraz aparatów fotograficznych
 • Canon Camera

  ATRAMENT I PAPIER

  Możesz drukować materiały na drukarce SELPHY, korzystając z zestawu obejmującego wysokiej jakości kolorowy atrament i papier w formacie pocztówkowym.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Dzięki niezwykle mobilnemu standardowemu obiektywowi o zmiennej ogniskowej aparat EOS można zabierać w różne miejsca.
 • Canon Camera

  SKANER DLA FIRM

  Kompaktowy, niedrogi i prosty w obsłudze – CanoScan LiDE 300 to idealny skaner do domu i biura Lekki, płaski skaner o eleganckiej konstrukcji, z 4 przyciskami do łatwej obsługi i technologią automatycznego skanowania do prostego, bezproblemowego skanowania.
 • CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

  Potrzebujesz dodatkowych informacji?

  Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z rozwiązaniami biznesowymi firmy Canon, skorzystaj z łącza umożliwiającego kontakt z przedstawicielem firmy Canon i uzupełnij informacje. Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszego zespołu ds. B2B w segmencie profesjonalnych produktów do przetwarzania obrazu.