ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

Inspekcja i wykrywanie

Specjalistyczne oprogramowanie i aparaty firmy Canon mogą pomóc w określaniu i rejestrowaniu danych inspekcyjnych ważnych dla Twojej firmy. Jeśli chcesz zwiększyć wydajność procesu produkcyjnego, jesteś w odpowiednim miejscu.
Inspection Wind Turbines

Korzyści ze stosowania rozwiązań firmy Canon w procesie inspekcji

Niezawodny proces inspekcji wymaga wysokiej jakości informacji, na podstawie których inżynierowie i technicy mogą podejmować trafne i świadome decyzje. Każdy element procesu produkcyjnego wymaga stałych inspekcji – od tworzenia prototypów i kontroli dokładności produkcji po sprawdzanie sprzętu pod kątem zużycia i zarządzanie infrastrukturą. Gama aparatów o wysokiej rozdzielczości, obiektywów i oprogramowania do przetwarzania obrazu firmy Canon umożliwia bezproblemowe i ekonomiczne dostarczanie szczegółowych danych potrzebnych do identyfikacji problemów i zwiększania wydajności firmy.

 • KORZYŚCI

  Dokładność

  Możesz rejestrować obrazy cechujące się dokładnym odwzorowaniem kolorów, dużą ostrością i wysoką rozdzielczością i precyzyjnie je synchronizować z urządzeniami zewnętrznymi.

 • KORZYŚCI

  Niezawodność

  Spójne działanie, wysoka jakość i wyjątkowe rezultaty dostarczane zdalnie przez złącze USB.

 • KORZYŚCI

  Krótszy czas przestojów i niższe koszty

  Aparat można zasilać za pomocą zasilacza sieciowego. Dzięki legendarnej trwałości i niezawodności spod znaku Canon rozwiązanie będzie działać przez wiele lat.

 • KORZYŚCI

  Większa wydajność

  Spójny pakiet SDK o otwartym kodzie źródłowym umożliwia bezproblemowe sterowanie aparatem przez port USB i precyzyjną synchronizację.

PROCEDURA

Rozwiązanie dla każdego sektora

Regularna inspekcja umożliwia wczesne wykrywanie usterek i problemów, a to pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Wychodząc z tego założenia, firma Canon opracowała ofertę obejmującą ekonomiczne, cechujące się wysoką jakością rozwiązanie do przetwarzania obrazu, które pasuje do sposobu pracy Twojej firmy. Pomagamy firmom z wielu sektorów – od branży motoryzacyjnej, w której nasze aparaty są wykorzystywane do wykrywania pęknięć wywołanych naprężeniami i defektów podpowierzchniowych w produkcji samochodów, po sektor turbin wiatrowych, w przypadku których matryce o wysokiej rozdzielczości firmy Canon pomagają wykrywać uszkodzenia łopat. Możemy pomóc w zwiększeniu produktywności i udoskonaleniu najlepszych praktyk w przypadku każdej branży.

Aparaty i obiektywy firmy Canon

Nagradzana seria obiektywów i aparatów o wysokiej rozdzielczości firmy Canon zapewnia bardzo wyraźne obrazy z wiernie odwzorowanymi kolorami, co ułatwia szybkie wykrywanie usterek.


 • • Seria obejmuje szeroką gamy lustrzanek cyfrowych i aparatów bezlusterkowych
 • • Znakomite obiektywy
 • • Sprawdzona w praktyce niezawodność

Oprogramowanie zaprojektowane dla Ciebie

Nasze pakiety programistyczne (SDK i CCAPI) pomagają w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika w firmie, a ponadto umożliwiają zdalną obsługę aparatu, co bardzo przydaje się w niebezpiecznych warunkach pracy.


 • • Współpraca z programistami
 • • Dostosowanie oprogramowania do potrzeb
 • • Maksymalna efektywność przepływu pracy

Canon cameras and lenses

Rozwiązania wspierające działalność biznesową

Zapoznaj się z dziedzinami przemysłu i handlu, w przypadku których nasze rozwiązania SDK mogą usprawnić i udoskonalić działalność firm.

 • SEKTOR

  Lotnictwo

  Od fotogrametrii 3D skrzydeł samolotów po wczesne wykrywanie oznak zmęczenia metalu – dzięki aparatom firmy Canon z matrycami o wysokiej rozdzielczości i bardzo ostrymi obiektywami inżynierowie mają narzędzia niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pasażerów i ładunku w przestworzach.

 • SEKTOR

  Medyczna

  Obrazy o wysokiej rozdzielczości ułatwiają przeprowadzanie dokładnej diagnostyki i umożliwiają lekarzom powiększanie defektów skóry, takich jak pieprzyki i czerniaki. Zestaw SDK firmy Canon integruje się z automatycznymi procesami fotografowania, dzięki czemu nawet nieprzeszkolony personel może z niego korzystać.

 • SEKTOR

  Motoryzacja

  Po zakończeniu dzierżawy pojazdu trzeba udokumentować wszelkie uszkodzenia nadwozia lub odnotować roczne zużycie. Aparaty Canon PowerShot są niewielkie i łatwe w użyciu, co umożliwia wykonanie szybkiej inspekcji urządzeniem trzymanym w rękach.

 • SEKTOR

  Infrastruktura energetyczna

  Od turbin wiatrowych po linie energetyczne – lustrzanek cyfrowych i superteleobiektywów firmy Canon można używać zarówno w trybie ręcznym, jak i w ramach rozwiązania obejmującego oprogramowanie i pakiet SDK w celu rejestrowania bardzo szczegółowych obrazów usterek i awarii.

Dlaczego warto wybrać firmę Canon?

Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od ponad 80 lat. Jesteśmy największym dostawcom rozwiązań do przetwarzania obrazu cyfrowego – od aplikacji SDK do zastosowań komercyjnych, rządowych i medycznych po profesjonalne aparaty i obiektywy – dla klientów indywidualnych, biznesowych i zastosowań przemysłowych. Technologia przetwarzania obrazu jest podstawą naszej działalności. Chcemy, aby klienci odkrywali nowe możliwości związane z fotografowaniem i filmowaniem w wysokiej jakości.

Powiązane rozwiązania

Firma Canon ma ogromne doświadczenie we wszystkich aspektach fotografii przemysłowej i usługowej – od całkowicie zautomatyzowanych, kompleksowych systemów przepływu pracy w handlu po obrazowanie medyczne i skanowanie.

Produkty powiązane

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z rozwiązaniami firmy Canon do obsługi czynności inspekcyjnych, skorzystaj z łącza umożliwiającego kontakt z przedstawicielem firmy Canon i uzupełnij informacje. Skontaktuje się z Tobą członek naszego zespołu ds. B2B w segmencie profesjonalnych produktów do przetwarzania obrazu.

Może Cię również zainteresować...