Lustrzanki cyfrowe

Canon EOS-1D X Mark II

Matryca światłoczuła o rozmiarze pełnej klatki i rozdzielczości 20,2 megapikseli. 61-punktowy system AF. Do 14 kl./s. ISO do 409600.

Korzyści

 • Wyjątkowa jakość rejestrowanych obrazów

 • Doskonała ostrość dzięki niesamowitej precyzji układu AF

 • Bardzo wysoka prędkość i niezawodność pozwalająca uchwycić każdą chwilę

 • Zaawansowane filmowanie 4K pozwoli ożywić każdą opowieść

 • Szybkie przesyłanie i zarządzanie obrazami

Cechy szczegółowe

 • Matryca CMOS 20,2 MP firmy Canon o szerokim zakresie dynamiki i wysokiej czułości, wbudowane opcje aparatu, takie jak korekcja obiektywu i zaawansowane przetwarzanie obrazów RAW, funkcja stylu obrazów z uwzględnieniem drobnych szczegółów oraz rozbudowane ustawienia balansu bieli sprawiają, że aparat EOS-1D X Mark II pozwala na wykonywanie zdjęć o niezwykłej jakości po każdym naciśnięciu spustu migawki.Zaawansowana inteligentna regulacja ostrości dzięki zastosowaniu układu AF z algorytmem AI Servo AF III+ oraz udoskonalonym systemem EOS iTR (Intelligent Tracking and Recognition) przekłada się na szybkie i dokładne ogniskowanie. Użytkownik ma do dyspozycji 61 podświetlanych punktów AF, nawet przy przysłonie f/8, co zwiększa dokładność ogniskowania podczas korzystania z telekonwerterów i teleobiektywów.Aparat EOS-1D X Mark II, przełamujący kolejne bariery szybkości fotografowania, pozwala wykonywać zdjęcia do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE lub do 16 kl./s w trybie Live View dzięki zastosowaniu szybkich procesorów DIGIC 6+ oraz nowego układu napędu lustra. W przypadku stosowania nowej generacji nośników CFast 2.0™ aparat pozwala wykonywać serie zdjęć do XXX 14-bitowych obrazów RAW bez kompresji. Trwały magnezowy korpus i uszczelniona konstrukcja pozwala pracować nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.Potęga rozdzielczości 4K ożywi wszystkie obrazy. Aparat umożliwia wewnętrzne rejestrowanie na nośnikach CFast 2.0™ materiałów w jakości 4K (4096 x 2160) do 60p lub materiałów w jakości Full HD do 120p przeznaczonych do nagrań w zwolnionym tempie. Ekran dotykowy LCD wraz z układem AF Dual Pixel CMOS, współpracującym z wszystkimi obiektywami EF firmy Canon, pozwala łatwo i dokładnie ustawiać ostrość i śledzić punkt AF podczas filmowania oraz w trybie Live View.Wbudowany moduł GPS, złącze USB 3.0 SuperSpeed, interfejs Gigabit Ethernet oraz łączność z wykorzystaniem adaptera Wi-Fi WFT-E8 – wszystko to doskonale usprawnia przepływ prac w każdym miejscu na świecie. Obsługa IPTC umożliwia dołączenie do danych obrazu EXIF informacji tekstowych w sposób precyzyjny i niezawodny.

Obiektywy

Aparat EOS-1D X Mark II otwiera świat rozwiązań EOS w niespotykany dotąd sposób. Znajdź obiektyw dopasowany do stylu pracy i wybierz akcesoria, które opracowano z myślą o skutecznej pracy.

 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 24mm f/1.4L II USM

  Profesjonalny szerokokątny obiektyw z serii L z jasną przysłoną (f/1,4) idealnie sprawdza się przy słabym oświetleniu.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 35mm f/1.4L II USM

  Profesjonalny obiektyw szerokokątny zapewniający naturalną perspektywę, otwór przysłony f/1,4 oraz możliwość fotografowania przy słabym oświetleniu.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 16-35mm f/2.8L II USM

  Profesjonalny ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy f/2,8 z serii L — idealny do robienia zdjęć przy słabym oświetleniu oraz do fotografii reportażowej.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 24-70mm f/2.8L II USM

  Profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy z serii L do codziennego użytku zapewniający wysoką jakość obrazu przy stałej przysłonie f/2,8.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

  Profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy ze średnim teleobiektywem, wydajnym stabilizatorem obrazu i przysłoną f/2,8.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  Profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy z serii L — idealny do fotografowania wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody dzięki stabilizatorowi obrazu i powłoce ASC zapewniającym doskonałą ostrość.
 • Canon EOS-1D X Mark II
  Oceny i recenzje