Canon Camera

OGŁOSZENIE DOT. ROZWOJU PRODUKTU

Niesamowita szybkość.

Przewaga nad konkurencją.

Uwiecznianie ulotnych chwil aparatem w sposób, który dotąd wydawał się niemożliwy. Przedstawiamy aparat EOS R3. Nasz nowy szybki i wydajny aparat bezlusterkowy wyznacza nową erę w fotografii sportowej, przyrodniczej i reporterskiej, a także w zakresie kreatywnego filmowania. Już wkrótce.

Niespotykana szybkość i wydajność aparatu bezlusterkowego przeznaczonego dla profesjonalistów.

Aparat zaprojektowany z myślą o uwiecznianiu najbardziej dynamicznych wydarzeń. Przeznaczony do fotografowania obiektów poruszających się z dużą prędkością. Skonstruowany pod kątem rygorystycznych wymagań profesjonalistów i cechujący się wyjątkową szybkością reakcji, wysoką czułością, niezawodnością i trwałością.

Zarejestruj się

Bądź wśród osób, które jako pierwsze będą otrzymywać aktualności dotyczące aparatu EOS R3. Bądź w kontakcie, aby otrzymywać dalsze informacje.
EOS R3

Niesamowita szybkość – 30 kl./s

Sercem modelu EOS R3 jest całkowicie nowa, podświetlana od tyłu matryca warstwowa, która współpracuje ze światowej klasy procesorem obrazu DIGIC X. Razem umożliwiają rejestrowanie wysokiej jakości plików RAW z niesamowitą szybkością (30 kl./s) i pełną obsługą funkcji śledzenia AF/AE.

Ponadto ogromna szybkość pracy nowej matrycy aparatu wyznacza nowe granice możliwości migawki elektronicznej. W przypadku używania zewnętrznych lamp błyskowych Speedlite obsługiwana jest synchronizacja błysku, a zniekształcenia szybko poruszających się obiektów są praktycznie wyeliminowane.

xyz

Kontrola nad ruchem

Aparat EOS R3 umożliwia śledzenie obiektów poruszających się w obrębie kadru, dzięki czemu są one idealnie ostre – to prawdziwy przełom. System Dual Pixel CMOS AF nowej generacji niezawodnie i pewnie śledzi obiekty nawet w przypadku zapisu plików RAW z szybkością 30 kl./s.

Śledzenie obiektów jest teraz na zupełnie nowym poziomie zaawansowania. Oprócz trybów AF ze śledzeniem ludzi i zwierząt (w tym ptaków), które są obsługiwane przez aparaty EOS R5 i EOS R6, model EOS R3 ma także tryb śledzenia samochodów wyścigowych i motocykli – idealne rozwiązanie dla osób fotografujących sporty motorowe.

Aparat może ustawiać ostrość nawet w skrajnych ciemnościach: na poziomie -7 EV1 lub niższym.

EOS R3

Patrz. Reaguj. Działaj

Czy jakikolwiek aparat sprawiał wrażenie, że potrafi czytać Twoje myśli? Dzięki naszej wyjątkowej technologii sterowania autofokusem za pomocą wzroku (Eye Control) aparat EOS R3 wyostrza obiekty, na które patrzysz. Ta niezrównana kontrola nad autofokusem sprawia, że aparat nie ustępuje szybkością reakcji użytkownikowi – błyskawicznie reaguje na ciągle zmieniające się warunki ujęcia.

Przy słabym oświetleniu model EOS R3 zapewnia do ośmiu stopni ochrony przed drganiami aparatu2 dzięki rewolucyjnej technologii Image Stabilizer (IS). Oparta na przesuwaniu matrycy funkcja stabilizacji obrazu w aparacie współpracuje z optyczną stabilizacją obrazu dostępną w wielu obiektywach RF, dzięki czemu można fotografować z ręki w bardzo słabym świetle lub z długim czasem naświetlania, gdy chcemy celowo rozmyć obraz.

EOS R3 – widok z tyłu

Stworzony do nagrywania filmów.

Model EOS R3 równie skutecznie rejestruje kinematograficznej jakości filmy. Dzięki wielu funkcjom umożliwiającym jeszcze bardziej kreatywne filmowanie aparat może rejestrować nadpróbkowany obraz w rozdzielczości 4K lub materiał RAW i zapisywać go na karcie pamięci CFexpress. Profil Canon Log 3 zapewnia większy zakres dynamiki i umożliwia skuteczniejszą korekcję kolorów.

Bardzo ważne jest to, że ta sama funkcja rozpoznawania obiektów, z której mogą korzystać fotografowie, jest również dostępna dla filmowców. Dzięki temu można śledzić obiekty poruszające się w obrębie kadru, zachowując ich wyostrzenie nawet podczas pracy.

EOS R3 – widok z boku, z obiektywem RF 600mm F4 L IS USM

Stworzony dla profesjonalistów

Model EOS R3 zaprojektowano z myślą o codziennej profesjonalnej pracy w trudnych warunkach. Wytrzymały korpus ze stopu magnezu cechuje się szczelnością na poziomie znanym z naszych legendarnych aparatów z serii EOS-1D, dzięki czemu można go używać w trudnych warunkach bez obaw o to, że dostanie się do niego pył lub woda. Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają zapisywanie plików obrazów na nośnikach SD lub CFexpress.

Aparat jest zasilany przez pojemny akumulator LP-E19 – taki sam, jaki występuje w aparacie EOS-1DX III. Dzięki temu w aparacie EOS R3 można używać zapasowych akumulatorów z innymi modeli.

Co więcej, jeśli ktoś używał wcześniej aparatu z serii EOS-1, to wiele elementów sterujących aparatu EOS R3 będzie mu dobrze znanych. Tym, którzy nie mieli takiej okazji, szybko przypadną do gustu instynktownie obsługiwane elementy sterujące i ergonomiczny uchwyt.

Aparat ma szereg elementów sterujących. Zarówno multikontroler, jak i inteligentny kontroler są w zasięgu kciuka, dzięki czemu obsługa jest w pełni intuicyjna. Trzy regulowane pokrętła aparatu oraz pierścień regulacji na każdym obiektywie RF umożliwiają łatwe ustawianie czasu naświetlania, przysłony, czułości ISO i kompensacji ekspozycji bez odsuwania aparatu od oka. Model EOS R3 ma również obracany ekran, który ułatwia komponowanie ujęć z twórczej perspektywy.

EOS R3

Zaawansowane możliwości połączeń

Łączność jest niezbędnym narzędziem w pracy fotografów sportowych i fotoreporterów. Model EOS R3 wykorzystuje przewodowe gniazdo sieci LAN i łączność Wi-Fi w paśmie 5 GHz3 do komunikacji z sieciami komputerowymi, laptopami i urządzeniami przenośnymi w celu szybkiego i łatwego udostępniania obrazów. Aparat EOS R3 jest również zgodny z aplikacją Mobile File Transfer, która umożliwia profesjonalnym fotografom dodawanie metadanych i przesyłanie obrazów ze smartfonów, gdy połączenie Wi-Fi jest niedostępne.

Model EOS R3 ma nową stopkę do podłączania akcesoriów, która po podłączeniu do aparatu umożliwia zasilanie nowych akcesoriów i wymianę danych z nimi.

EOS R3

Moc aparatu EOS R

Dzięki obsłudze mocowania obiektywu RF aparat EOS R3 zapewnia dostęp do nowych możliwości, niespotykanych parametrów optycznych i niezrównanej wydajności autofokusa. Model EOS R3 łączy zaawansowane parametry pracy ze znaną konstrukcją i solidnym wykonaniem naszych cenionych na całym świecie aparatów EOS-1D. Dzięki temu możesz pracować w jeszcze bardziej kreatywny sposób i używać sprzętu należącego do tego samego systemu, w tym posiadanych już i cieszących się Twoim zaufaniem obiektywów, aparatów i lamp błyskowych Speedlite.

Zarejestruj się

Bądź wśród osób, które jako pierwsze będą otrzymywać aktualności dotyczące aparatu EOS R3. Bądź w kontakcie, aby otrzymywać dalsze informacje.

Nowe obiektywy RF firmy Canon

Poznaj nowe obiektywy do systemu RF, zaprojektowane z myślą o bezproblemowej współpracy z aparatami EOS R3 i EOS R – umożliwiają one przejście na poziom fotografowania i filmowania, który dotąd wydawał się niemożliwy.

Dodatkowe informacje

System EOS R firmy Canon obejmuje pełną gamę cechujących się wysoką jakością obiektywów RF do aparatów pełnoklatkowych – dzięki temu można wykorzystać cały potencjał dużych matryc, dużej mocy przetwarzania obrazu i zaawansowanych technologii optycznych.

  1. Tylko w przypadku zdjęć zrobionych obiektywem f/1,2, z wyjątkiem obiektywów RF z powłoką DS (rozmycie odśrodkowe), przy użyciu środkowego punktu AF i trybu One-Shot AF w temperaturze pokojowej i z czułością ISO 100.
  2. Na podstawie standardów standard Camera & Imaging Products Association, przy użyciu obiektywu RF 24-105mm F4 L IS USM, mierzone w kierunku obrotu względem osi Z (yaw) i Y (pitch) przy ogniskowej 105 mm.
  3. Tylko modele obsługujące sieć Wi-Fi w paśmie 5 GHz. Dane techniczne mogą różnić się w zależności od kraju i regionu.