Canon Camera

ROZWIĄZANIA KOMERCYJNE

Rozwiązania fotograficzne i filmowe oraz oprogramowanie, które uwydatniają zalety produktów

Twórz ekonomiczne treści o wysokiej jakości, aby promować produkty i marki.

Rozwiązania fotograficzne i filmowe oraz oprogramowanie, które uwydatniają zalety produktów

Aparaty i oprogramowanie firmy Canon nadadzą blasku Twojej marce

Firma Canon jest nie tylko światowym liderem w dziedzinie produktów fotograficznych i wideo, ale także innowatorem w dziedzinie oprogramowania. Połączenie tych technologii pozwala przybliżyć produkt do klienta.

 • CANON SOFTWARE

  OPROGRAMOWANIE FIRMY CANON

  Oprogramowanie z prawdziwą inteligencją

  Firma Canon opracowała oprogramowanie, które bezproblemowo integruje się z aplikacjami i przepływami pracy, umożliwiając tworzenie i rejestrowanie obrazów odzwierciedlających całą gamę produktów.

 • R5_mountlens

  APARATY FIRMY CANON

  Sprawdzona jakość, profesjonalne rezultaty

  Aparaty i kamery firmy Canon to bardzo wydajne narzędzia, które umożliwiają rejestrowanie kolorów, szczegółów i tekstur w niezrównanej jakości, dzięki czemu produkty są naprawdę atrakcyjne i przyciągają wzrok klientów.

StyleShoots_Canon_camera_SDK_integration

INNOWACYJNE OPROGRAMOWANIE

Zadbaj o skuteczniejszą realizację zadań

Zestaw SDK (Software Development Kit) firmy Canon obejmuje pakiet funkcji, do których można uzyskać dostęp po podłączeniu aparatów. Połączenie aparatu z komputerem lub smartfonem zapewnia programistom kontrolę nad procesem fotografowania.

Canon Camera

Sterowanie aparatem

Szybkie i precyzyjne zdalne sterowanie aparatem pozwala zachować pełną kontrolę nad ekspozycją i ostrością.

Canon Camera

Zarządzanie zawartością i produkcją

Możesz pobierać obrazy, sprawdzać i zmieniać ustawienia aparatu oraz zdalnie fotografować z poziomu komputera Mac, PC lub smartfona.

„SPRZĘT CANON, Z KTÓREGO KORZYSTAMY, JEST WAŻNYM ELEMENTEM. BEZ PAKIETU SDK FIRMY CANON TO WSZYSTKO NIE BYŁOBY MOŻLIWE”.

STYLESHOOTS
Zobacz, jak to rozwiązanie działa w StyleShoots

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z rozwiązaniami firmy Canon dla handlu elektronicznego, skorzystaj z łącza Porozmawiaj z przedstawicielem firmy Canon i uzupełnij informacje. Skontaktuje się z Tobą członek naszego zespołu ds. B2B w segmencie profesjonalnych produktów do przetwarzania obrazu.

Produkty powiązane

Dowiedz się więcej o profesjonalnych produktach fotograficznych i filmowych firmy Canon, które zapewniają pełną kontrolę i niezrównaną jakość.

 • Canon Camera

  MAKROOBIEKTYW STAŁOOGNISKOWY

  Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

  Umożliwia przybliżenie obiektu.
 • Z firmą Canon będziesz o krok przed konkurencją

  Rozwiązania firmy Canon z zakresu komercyjnej fotografii i filmowania umożliwiają szybką i ekonomiczną produkcję wysokiej jakości materiałów, dzięki którym można docierać do klientów w odpowiednim czasie, w wydajny sposób i ze spójnym przekazem – maksymalizując wydajność, rentowność i udział w rynku.

  • Mężczyzna i kobieta patrzą z uśmiechem na tablet.

   ZROZUMIENIE POTRZEB

   Skorzystaj z porady

   Ponieważ każda firma jest inna, poświęcamy czas na wysłuchanie klienta, zrozumienie jego potrzeb i spełnianie wyjątkowych potrzeb klienta.

  • DSR

   TWORZENIE SYSTEMU

   Zdefiniuj

   Po zapoznaniu się z charakterem firmy i wymaganiami dotyczącymi marki oferujemy zestaw z dokumentacją, która określa funkcjonalność oprogramowania w kontekście współpracy z określonymi aplikacjami.

  • A Canon EOS R6 camera on a desk next to a man typing on a laptop.

   BUDOWANIE MARKI

   Wzornictwo

   Dzięki kluczowym elementom możemy precyzyjnie dobrać zestaw odpowiadający potrzebom klienta, a obejmujący aparat i obiektyw, które spełnią wszystkie wymagania.

  Czas naświetlania

  Nasze systemy aparatów i kamer zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały niesamowite rezultaty – zdjęcia o rozdzielczości nawet 45 megapikseli, szybkość pracy na poziomie 20 klatek na sekundę i wyjątkowe filmy o rozdzielczości 8K z dokładnie odwzorowanymi szczegółami. Sprzęt Canon gwarantuje niezwykłe efekty. Niemal od razu po naciśnięciu spustu migawki można wprowadzić produkt na rynek, korzystając z wielokanałowej strategi i wydajnej dystrybucji – wszystko dzięki minimalnemu nakładowi pracy w postprodukcji.

  Jakość obrazu

  Firma Canon tworzy własne matryce – jest pionierem w zakresie fotografowania i filmowania w wysokiej rozdzielczości, z wyjątkowym odwzorowaniem kolorów i dużą ostrością, którą zapewniają nasze legendarne obiektywy. Dobra jakość obrazu pomoże wyróżnić się na tle konkurencji i przełoży się na większy komfort po stronie klienta. Autofokus i funkcja balansu bieli gwarantują znakomite rezultaty oraz uwydatniają szczegóły i faktury produktów, dzięki czemu klienci rzadziej będą zwracać kupione produkty.
  Cloud Process Automation

  Niezmienna jakość

  Konfiguruj ustawienia, komponuj ujęcia, fotografuj. Raz za razem. Dzięki technologii firmy Canon można za każdym razem uzyskać wspaniałe rezultaty, czyli spójny i wiernie odwzorowany wygląd produktów. Zakres obróbki i retuszowania jest minimalny, a twórcza kontrola jest w Twoich rękach.

  Wydajność

  Nasze aparaty działają szybko i wydajnie dzięki superszybkim procesorom i niezwykle szybkiemu autofokusowi, co pozwala fotografować produkty bez końca. W efekcie można jeszcze szybciej wprowadzać na rynek kolejne produkty danej marki.

  Zarządzanie przepływem pracy

  Nasze rozwiązania obejmujące aparaty i oprogramowanie zostały stworzone z myślą o integracji z przepływem pracy. Można je w pełni dostosowywać do potrzeb firmy w miarę jej rozwoju. Dzięki profilowi kolorów Adobe RGB można szybko przeglądać zdjęcia podczas fotografowania, co pozwala oszczędzić czas w postprodukcji i szybciej publikować zdjęcia.

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z rozwiązaniami firmy Canon dla handlu elektronicznego, skorzystaj z łącza Porozmawiaj z przedstawicielem firmy Canon i uzupełnij informacje. Skontaktuje się z Tobą członek naszego zespołu ds. B2B w segmencie profesjonalnych produktów do przetwarzania obrazu.

  Komercyjny system dla Ciebie

  Firma Canon oferuje skrojone na miarę rozwiązanie komercyjne – niezależnie od rodzaju działalności prowadzonej przez klienta. Nasi eksperci przygotują pakiet, który spełni wszystkie wymagania. Zapoznaj się z obszarami, w których mamy już doświadczenie

  • HANDEL DETALICZNY

   Produkty i akcesoria

   Zmaksymalizuj tempo pracy i korzystaj z zalet szybkiego, precyzyjnego fotografowania i filmowania produktów, które chcesz prezentować w Internecie i katalogu.

  • 672149325

   MODA

   Odzież

   Uchwyć każdy szczegół z wiernie odwzorowanymi kolorami i promuj swoje marki.

  • STUDIO

   Portrety i nie tylko

   Dzięki spójności ekspozycji i oświetlenia wystarczy zadbać o odpowiednią pozę klienta i nacisnąć przycisk.

  • MUZEUM

   Wydajna archiwizacja

   Gdy zapasy magazynowe wymagają najwyższej szczegółowości i dokładności, możesz mieć pewność, że aparaty, obiektywy i oprogramowanie firmy Canon mogą stanowić idealny system do tworzenia katalogu wizualnego.

  Powiązane artykuły