Canon_B2B_Argos_Lifestyle_64.tif

ROZWIĄZANIA KOMERCYJNE

Rozwiązania fotograficzne i filmowe oraz oprogramowanie, które uwydatniają zalety produktów

Twórz ekonomiczne treści o wysokiej jakości, aby promować produkty i marki.

Aparaty i oprogramowanie firmy Canon nadadzą blasku Twojej marce

Firma Canon jest nie tylko światowym liderem w dziedzinie produktów fotograficznych i wideo, ale także innowatorem w dziedzinie oprogramowania. Połączenie tych technologii pozwala przybliżyć produkt do klienta.

 • OPROGRAMOWANIE FIRMY CANON

  Oprogramowanie z prawdziwą inteligencją

  Firma Canon opracowała oprogramowanie, które bezproblemowo integruje się z aplikacjami i przepływami pracy, umożliwiając tworzenie i rejestrowanie obrazów odzwierciedlających całą gamę produktów.

 • APARATY FIRMY CANON

  Sprawdzona jakość, profesjonalne rezultaty

  Aparaty i kamery firmy Canon to bardzo wydajne narzędzia, które umożliwiają rejestrowanie kolorów, szczegółów i tekstur w niezrównanej jakości, dzięki czemu produkty są naprawdę atrakcyjne i przyciągają wzrok klientów.

StyleShoots_Canon_camera_SDK_integration

INNOWACYJNE OPROGRAMOWANIE

Zadbaj o skuteczniejszą realizację zadań

Zestaw SDK (Software Development Kit) firmy Canon obejmuje pakiet funkcji, do których można uzyskać dostęp po podłączeniu aparatów. Połączenie aparatu z komputerem lub smartfonem zapewnia programistom kontrolę nad procesem fotografowania.

Canon Camera

Sterowanie aparatem

Szybkie i precyzyjne zdalne sterowanie aparatem pozwala zachować pełną kontrolę nad ekspozycją i ostrością.

Canon Camera

Zarządzanie zawartością i produkcją

Możesz pobierać obrazy, sprawdzać i zmieniać ustawienia aparatu oraz zdalnie fotografować z poziomu komputera Mac, PC lub smartfona.

OPIS WDROŻENIA

Wykorzystanie systemu R do fotograficznej obsługi handlu elektronicznego w Argos Sainsbury's

Zobacz, jak firma Argos korzysta z własnego studia wyposażonego w sprzęt firmy Canon, aby mieć szybki i wydajny system do obsługi różnych sesji fotograficznych.
Argos_Case_Study_Film_B2B_013_115_H264_4K_16-9_PL

Produkty powiązane

Dowiedz się więcej o profesjonalnych produktach fotograficznych i filmowych firmy Canon, które zapewniają pełną kontrolę i niezrównaną jakość.

 • Canon Camera

  MAKROOBIEKTYW STAŁOOGNISKOWY

  Umożliwia przybliżenie obiektu.
 • Z firmą Canon będziesz o krok przed konkurencją

  Rozwiązania firmy Canon z zakresu komercyjnej fotografii i filmowania umożliwiają szybką i ekonomiczną produkcję wysokiej jakości materiałów, dzięki którym można docierać do klientów w odpowiednim czasie, w wydajny sposób i ze spójnym przekazem – maksymalizując wydajność, rentowność i udział w rynku.

  • ZROZUMIENIE POTRZEB

   Skorzystaj z porady

   Ponieważ każda firma jest inna, poświęcamy czas na wysłuchanie klienta, zrozumienie jego potrzeb i spełnianie wyjątkowych potrzeb klienta.

  • TWORZENIE SYSTEMU

   Zdefiniuj

   Po zapoznaniu się z charakterem firmy i wymaganiami dotyczącymi marki oferujemy zestaw z dokumentacją, która określa funkcjonalność oprogramowania w kontekście współpracy z określonymi aplikacjami.

  • BUDOWANIE MARKI

   Wzornictwo

   Dzięki kluczowym elementom możemy precyzyjnie dobrać zestaw odpowiadający potrzebom klienta, a obejmujący aparat i obiektyw, które spełnią wszystkie wymagania.

  Czas naświetlania

  Nasze systemy aparatów i kamer zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały niesamowite rezultaty – zdjęcia o rozdzielczości nawet 45 megapikseli, szybkość pracy na poziomie 20 klatek na sekundę i wyjątkowe filmy o rozdzielczości 8K z dokładnie odwzorowanymi szczegółami. Sprzęt Canon gwarantuje niezwykłe efekty. Niemal od razu po naciśnięciu spustu migawki można wprowadzić produkt na rynek, korzystając z wielokanałowej strategi i wydajnej dystrybucji – wszystko dzięki minimalnemu nakładowi pracy w postprodukcji.
  Canon_B2B_Argos_Lifestyle_51.tif

  Jakość obrazu

  Firma Canon tworzy własne matryce – jest pionierem w zakresie fotografowania i filmowania w wysokiej rozdzielczości, z wyjątkowym odwzorowaniem kolorów i dużą ostrością, którą zapewniają nasze legendarne obiektywy. Dobra jakość obrazu pomoże wyróżnić się na tle konkurencji i przełoży się na większy komfort po stronie klienta. Autofokus i funkcja balansu bieli gwarantują znakomite rezultaty oraz uwydatniają szczegóły i faktury produktów, dzięki czemu klienci rzadziej będą zwracać kupione produkty.
  Canon_B2B_Argos_Lifestyle_49

  Niezmienna jakość

  Konfiguruj ustawienia, komponuj ujęcia, fotografuj. Raz za razem. Dzięki technologii firmy Canon można za każdym razem uzyskać wspaniałe rezultaty, czyli spójny i wiernie odwzorowany wygląd produktów. Zakres obróbki i retuszowania jest minimalny, a twórcza kontrola jest w Twoich rękach.
  Canon_B2B_Argos_Lifestyle_46

  Wydajność

  Nasze aparaty działają szybko i wydajnie dzięki superszybkim procesorom i niezwykle szybkiemu autofokusowi, co pozwala fotografować produkty bez końca. W efekcie można jeszcze szybciej wprowadzać na rynek kolejne produkty danej marki.
  Canon_B2B_Argos_Lifestyle_65

  Zarządzanie przepływem pracy

  Nasze rozwiązania obejmujące aparaty i oprogramowanie zostały stworzone z myślą o integracji z przepływem pracy. Można je w pełni dostosowywać do potrzeb firmy w miarę jej rozwoju. Dzięki profilowi kolorów Adobe RGB można szybko przeglądać zdjęcia podczas fotografowania, co pozwala oszczędzić czas w postprodukcji i szybciej publikować zdjęcia.

  Komercyjny system dla Ciebie

  Firma Canon oferuje skrojone na miarę rozwiązanie komercyjne – niezależnie od rodzaju działalności prowadzonej przez klienta. Nasi eksperci przygotują pakiet, który spełni wszystkie wymagania. Zapoznaj się z obszarami, w których mamy już doświadczenie

  • HANDEL DETALICZNY

   Produkty i akcesoria

   Zmaksymalizuj tempo pracy i korzystaj z zalet szybkiego, precyzyjnego fotografowania i filmowania produktów, które chcesz prezentować w Internecie i katalogu.

  • MODA

   Odzież

   Uchwyć każdy szczegół z wiernie odwzorowanymi kolorami i promuj swoje marki.

  • STUDIO

   Portrety i nie tylko

   Dzięki spójności ekspozycji i oświetlenia wystarczy zadbać o odpowiednią pozę klienta i nacisnąć przycisk.

  • MUZEUM

   Wydajna archiwizacja

   Gdy zapasy magazynowe wymagają najwyższej szczegółowości i dokładności, możesz mieć pewność, że aparaty, obiektywy i oprogramowanie firmy Canon mogą stanowić idealny system do tworzenia katalogu wizualnego.

  Powiązane artykuły