GDZIE KUPIĆ

Gdzie można kupić rozwiązania Canon dla firm

Niezależnie od tego, czy interesują się produkty Canon klasy produkcyjnej czy do użytku biurowego, tutaj znajdziesz listę Partnerów oferujących nasze rozwiązania.

Znajdź autoryzowanego partnera biznesowego Canon

Rozwiązanie dla biznesu

Kraj

Miejscowość

Kategoria autoryzacji

 • Partnerzy w obszarze druku wielkoformatowego

  Partnerzy, u których możesz zakupić plotery wielkoformatowe, a także skorzystać z usług wsparcia technicznego. Ich oferta produktowa oraz rodzaj wsparcia zależą od poziomu posiadanej akredytacji.

 • Partnerzy w obszarze druku produkcyjnego

  Partnerzy dostarczający systemy druku do produkcji niskonakładowej. Posiadają kompetencje, by doradzać w zakresie usług i pomocy technicznej w kontekście wszystkich profesjonalnych potrzeb dotyczących drukowania w firmie.

 • Partnerzy w obszarze skanowania

  Realizują dostawy i zapewniają obsługę klienta w zakresie skanerów dokumentowych imageFORMULA - z myślą o potrzebach klientów, którzy chcą mieć łatwe rozwiązanie do skanowania w domu, w podróży lub w biurze.

 • Partnerzy w obszarze rozwiązań biurowych

  Eksperci w zarządzaniu flotą urządzeń firmowych. Dostarczają rozwiązania, usługi i wsparcie w odniesieniu do całej oferty firmy Canon. Obejmuje to m.in. skanowanie, archiwizację, bezpieczne przechowywanie danych oraz dostęp do dokumentów i ich pobieranie – przy użyciu różnych urządzeń obsługujących drukowanie. Od drukarek biurkowych i domowych po biurowe drukarki wielofunkcyjne i niskonakładowe drukarki produkcyjne.