ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

Rozwiązania do przetwarzania zdjęć i filmów

Zapoznaj się z dziedzinami przemysłu i handlu, w przypadku których nasze rozwiązania do przetwarzania zdjęć mogą usprawnić działanie Twojej firmy.
alt text

Zdjęcie komercyjne

Dowiedz się, jak tworzyć duże ilości kreatywnych obrazów towarów na swojej stronie internetowej lub w katalogach poprzez przygotowywanie ekonomicznych treści o wysokiej jakości z myślą o promowaniu produktów i marek.

Fotogrametria 3D

Fotogrametria 3D polega na dokonywaniu pomiarów na podstawie zdjęć. Dowiedz się, jak szybko i łatwo skanować, edytować i reprodukować obiekty fizyczne w środowisku cyfrowym.

alt text
GettyImages-1187651037

Budka fotograficzna

Budka fotograficzna jest wielofunkcyjnym stanowiskiem do przetwarzania obrazu, które umożliwia szybkie i łatwe robienie zdjęć portretowych na wydarzeniach i imprezach okolicznościowych. Wystarczy zapozować, nacisnąć przycisk i odebrać wydruk – to kwestia sekund. Dzięki firmie Canon eksploatacja jest ekonomiczna, a użytkownicy mogą się świetnie bawić.

SDK

Możliwość sterowania aparatem za pomocą oprogramowania dla firm oznacza, że aparatem oraz drukarką można sterować automatycznie. Dowiedz się, jak takie usprawnienie kompleksowych procesów pozwala zmniejszyć koszty i oszczędzać czas.

Inspection SDK Fashion
Inspection Wind Turbines

Kontrola

Wiele organizacji korzysta za sprzętu firmy Canon w celu określania i rejestrowania ważnych danych inspekcyjnych. Dowiedz się, w jaki sposób specjalistyczne oprogramowanie i aparaty firmy Canon zwiększają wydajność procesów produkcyjnych i wielu różnych zautomatyzowanych systemów.

Fotografowanie i filmowanie korporacyjne

Wysokiej jakości fotografowanie i filmowanie to ważne narzędzia komunikacyjne, które mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zwiększanie świadomości marki i wysyłanie klientom odpowiedniego przekazu. Zapoznaj się z udostępnianymi przez firmę Canon efektywnymi i ekonomicznymi sposobami promowania przekazu.

Corporate photography and video
Canon Camera

Biometryka

Identyfikatory zabezpieczeń, dokumenty tożsamości, bilety na imprezy i inne materiały – rozwiązania firmy Canon do przetwarzania obrazu zapewniają firmom skuteczniejsze sposoby zabezpieczenia pracowników.

Kontakt

Dowiedz się więcej o naszej pełnej gamie produktów i usług dostosowanych do potrzeb Twojej firmy

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd