ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

Rozwiązania do przetwarzania zdjęć i filmów

Zapoznaj się z dziedzinami przemysłu i handlu, w przypadku których nasze rozwiązania do przetwarzania zdjęć mogą usprawnić działanie Twojej firmy.

Rozwiązania do przetwarzania zdjęć i filmów

Canon Camera

Zdjęcie komercyjne

Dowiedz się, jak tworzyć duże ilości kreatywnych obrazów towarów na swojej stronie internetowej lub w katalogach poprzez przygotowywanie ekonomicznych treści o wysokiej jakości z myślą o promowaniu produktów i marek.

Fotogrametria 3D

Fotogrametria 3D polega na dokonywaniu pomiarów na podstawie zdjęć. Dowiedz się, jak szybko i łatwo skanować, edytować i reprodukować obiekty fizyczne w środowisku cyfrowym.

Canon Camera
Canon Camera

Budka fotograficzna

Budka fotograficzna jest wielofunkcyjnym stanowiskiem do przetwarzania obrazu, które umożliwia szybkie i łatwe robienie zdjęć portretowych na wydarzeniach i imprezach okolicznościowych. Wystarczy zapozować, nacisnąć przycisk i odebrać wydruk – to kwestia sekund. Dzięki firmie Canon eksploatacja jest ekonomiczna, a użytkownicy mogą się świetnie bawić.

SDK

Możliwość sterowania aparatem za pomocą oprogramowania dla firm oznacza, że aparatem oraz drukarką można sterować automatycznie. Dowiedz się, jak takie usprawnienie kompleksowych procesów pozwala zmniejszyć koszty i oszczędzać czas.

Canon Camera
Canon Camera

Kontrola

Wiele organizacji korzysta za sprzętu firmy Canon w celu określania i rejestrowania ważnych danych inspekcyjnych. Dowiedz się, w jaki sposób specjalistyczne oprogramowanie i aparaty firmy Canon zwiększają wydajność procesów produkcyjnych i wielu różnych zautomatyzowanych systemów.

Kontakt

Dowiedz się więcej o naszej pełnej gamie produktów i usług dostosowanych do potrzeb Twojej firmy