Lustrzanki cyfrowe

Canon EOS 250D

Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem*, klasyczną obsługą i najnowocześniejszymi technologiami. Tworzenie znakomitych zdjęć i filmów 4K jest proste. Aparat umożliwia też intuicyjną komunikację z urządzeniami inteligentnymi**.

Canon Camera

Niewielka lustrzanka cyfrowa

Model EOS 250D jest najlżejszą na świecie lustrzanką cyfrową z ruchomym ekranem*, dzięki czemu można go częściej zabierać w różne miejsca i uzyskiwać doskonałe efekty w przypadku kreatywnej pracy.

Zachwycające obrazy o wysokiej rozdzielczości i filmy 4K

Możesz robić zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i nagrywać niezwykle wyraźne i pełne kolorów filmy 4K. Matryca APS-C i procesor DIGIC 8 zapewniają doskonałe rezultaty nawet w słabym oświetleniu.

Canon Camera
Canon Camera

Dostęp do Twoich wspomnień

Udostępnianie zdjęć znajomym i rodzinie jest proste – wystarczy połączyć aparat EOS 250D ze smartfonem lub z tabletem* za pomocą łączności Bluetooth**, a wbudowany moduł Wi-Fi zajmie się resztą.

Pełna koncentracja, wyraźny obraz

Bez względu na to, czy fotografujesz wydarzenie z szybkością 5 kl./s za pomocą wizjera optycznego, czy korzystasz z trybu Live View z technologią Dual Pixel CMOS AF i funkcją AF ze śledzeniem oczu, zarejestrujesz wyraźne zdjęcia i filmy.

Canon Camera
Canon Camera

Prosta czy zaawansowana obsługa?

Możesz korzystać z trybu automatycznego. Z kolei interfejs z przewodnikiem i funkcja twórczego wspomagania pozwalają uwolnić kreatywność.
Ruchomy ekran dotykowy ułatwia pracę pod nietypowym kątem i tworzenie zdjęć selfie.

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Photographer looking down view finder
Canon Camera

Aparaty firmy Canon do tworzenia wideoblogów

Kto Cię obserwuje? Zwiększ liczbę obserwujących Cię osób dzięki doskonałym materiałom nagranym aparatem Canon, który przypadnie do gustu każdemu vlogerowi.

Czy aparat EOS 250D jest odpowiedni dla Ciebie?

Zapoznaj się z opcjami zakupu już teraz

Dane techniczne

 • 24,1 megapiksela

  Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości

 • Wizjer optyczny

  Zobacz rzeczywisty obraz świata

 • XA75

  Filmy 4K

  Najwyraźniejszy obraz

 • EOS R System

  Dual Pixel CMOS AF

  Doskonały autofokus w trybie Live View

 • Ruchomy ekran

  Zdjęcia selfie i kreatywna praca pod nietypowym kątem

 • Guided_UI_BLK_RGB

  Interfejs użytkownika z przewodnikiem

  Poznawaj możliwości aparatu podczas pracy z nim

 • Wi-Fi i Bluetooth®**

  Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami inteligentnymi

 • Twórcze wspomaganie

  Możliwość wypróbowania nowych stylów i poprawy jakości zdjęć

 1. * EOS 250D (czarny/srebrny) to najlżejszy model spośród wszystkich lustrzanek cyfrowych z matrycą APS-C i ruchomym monitorem LCD. Z akumulatorem i kartą pamięci zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Stan na 9 kwietnia 2019 r. (wg rozpoznania firmy Canon).
 2. ** Urządzenie inteligentne musi obsługiwać funkcję łączności Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej. Urządzenie inteligentne musi także być wyposażone w system operacyjny iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowsze wersje).
 3. *** Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby uwieczniać wyjątkowe chwile. Jeśli chcesz optymalnie wykorzystać aparat, dodaj kartę pamięci i futerał.

 • Korpus aparatu cyfrowego EOS 250D

 • Muszla oczna EF

 • Dekiel na korpus R-F-3

 • Szeroki pasek EW-400D-N

 • Ładowarka LC-E17E

 • Akumulator LP-E17

 • Przewód zasilający

 • Zestaw instrukcji obsługi

Zalecane obiektywy

Zgodne akcesoria

Zobacz więcej opcji

Canon EOS 250D
Oceny i recenzje

Powiązane produkty

Zasubskrybuj nasz biuletyn

Otrzymuj najnowsze aktualności i informacje o produktach