Lustrzanki cyfrowe

Canon EOS 5DS R

Siostrzany aparat dla modelu EOS 5DS. Rozdzielczość 50,6 MP. Filtr dolnoprzepustowy zapewnia najwyższą szczegółowość.

Korzyści

 • Najlepsza wyrazistość i rozdzielczość obrazu dostępna w lustrzankach cyfrowych

 • Szybka reakcja – bądź zawsze na czele stawki

 • Doskonała ostrość w każdych warunkach

 • Dostosowane do ulubionego sposobu pracy użytkownika

 • Wbudowane funkcje, które wspomagają kreatywność

Cechy szczegółowe

 • Więcej szczegółów i zupełnie nowy poziom jakości obrazu

  Uchwyć najdrobniejsze szczegółyPełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 50,6 MP umożliwia rejestrowanie obrazów z wyjątkową szczegółowością. Niezwykle wysoka rozdzielczość zapewnia wyjątkową jakość obrazu nawet po wielokrotnym kadrowaniu. Nawet wbudowane tryby kadrowania 1,3x i 1,6x umożliwiają tworzenie plików o rozdzielczości odpowiednio 30,5 i 19,6 MP.Większa wyrazistość Filtr dolnoprzepustowy nierozmywający obrazu poprawia wyrazistość i ostrość zdjęć w wysokiej rozdzielczości, a także zmniejsza ryzyko powstania artefaktów. Dzięki temu aparat EOS 5DS R stanowi dobry wybór w przypadku zdjęć w plenerze lub w kontrolowanych warunkach studyjnych. Drukuj najwyższej jakości obrazy w formacie A0 lub większym Niezwykle wydajne podwójne procesory DIGIC 6umożliwiają drukowanie obrazów o bardzo dużej rozdzielczości w formacie A0 lub większym, zapewniając przy tym niski poziom szumów i wierne odwzorowanie kolorów, a także zachowując rzeczywiste odcienie skóry.Maksymalna ostrość dzięki minimalizacji drgań lustraZastosowany w aparacie EOS 5DS R system redukcji drgań lustra firmy Canon pomaga minimalizować drgania spowodowane pracą ruchomych elementów wewnątrz aparatu, które mogą negatywnie wpływać na ostrość i rozdzielczość obrazu. Dzięki zastosowanym w aparacie krzywkom lustro porusza się w górę i w dół w bardziej kontrolowany sposób, co pozwala uniknąć nagłych zatrzymań, a także wyciszyć dźwięk migawki.

 • Szybka reakcja – bądź zawsze na czele stawki

  Podwójny procesor DIGIC 6umożliwia szybkie przetwarzanie obrazu i szybką reakcję aparatu nawet w przypadku dużej ilości danych rejestrowanych przez matrycę o rozdzielczości 50,6 MP. Uchwyć całą akcję dzięki możliwości rejestrowania obrazów o rozdzielczości 50,6 MP z prędkością 5 kl./s. Dodatkowym atutem jest łączność w standardzie USB 3.0, która pozwala na szybkie i wydajne udostępnianie materiałów oraz zdalne sterowanie aparatem.

 • Doskonała ostrość w każdych warunkach

  61-punktowy, szeroki autofokusSzybka i precyzyjna regulacja ostrości, nawet w warunkach słabego oświetlenia, dzięki 61-punktowemu systemowi AF. Dodatkową precyzję zapewnia 41 punktów krzyżowych, w tym pięć bardzo czułych punktów podwójnie krzyżowych. Zaawansowane funkcje śledzenia i rozpoznawania obiektu Zastosowana w tym modelu technologia EOS iTR AF wykorzystuje informacje o kolorach i twarzach do rozpoznawania i śledzenia obiektów poruszających się w obrębie kadru. Szybkość reakcji automatycznej regulacji ostrości może zostać wyregulowana za pomocą prostego narzędzia, które dostosowuje podążanie za ostrością do warunków fotografowania i obiektu, dzięki czemu inne obiekty chwilowo zasłaniające obiekt nie zakłócają regulacji ostrości.Wybór punktu AFMożesz używać wszystkich 61 punktów AF razem lub pogrupować je w ruchome strefy pokrywające obiekty poza środkiem kadru. Możesz także wybrać tylko jeden punkt AF, aby dokładnie ustawić ostrość na określoną część ujęcia.

 • Dostosowane do ulubionego sposobu pracy użytkownika

  Regulowane elementy sterujące Dostosuj ustawienia aparatu do danego zadania i zapisz swoje ulubione funkcje do wykorzystania w przyszłości.Inteligentny wizjer II Ciesz się jasnym obrazem z niemal 100-procentowym pokryciem kadru i możliwością nakładania spersonalizowanych informacji. Kadry 1,6x i 1,3x można maskować w wizjerze, a także zapisywać jako pliki JPEG.Ekran z możliwością dostosowania do własnych potrzeb Rodzaj, wielkość i położenie ikon na ekranie szybkich nastaw można zmieniać wedle uznania, dzięki czemu można go łatwo dostosować do własnego stylu pracy z aparatem.Odporny na warunki pogodoweElementy sterujące są umieszczone w konstrukcji wykonanej ze stopu magnezu, która chroni je przed wodą i pyłem oraz umożliwia pracę w trudnych warunkach pogodowych.Dwa gniazda kart pamięciGniazda na karty pamięci CompactFlash i SD umożliwiają automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików w trakcie fotografowania, co pozwala na udostępnianie ich klientom i zwiększenie pojemności pamięci w aparacie.

 • Wbudowane funkcje, które wspomagają kreatywność

  Obraz o wysokim zakresie dynamicznym Uchwyć szczegóły w jasnych i ciemnych partiach obrazu dzięki przetwarzaniu obrazów w trybie HDR. Dzięki łączeniu trzech obrazów o różnym poziomie ekspozycji: standardowa, niedoświetlenie i prześwietlenie, aparat jest idealny do fotografowania krajobrazów i martwej natury.Ekspozycja wielokrotnaTryb ekspozycji wielokrotnej oferuje wiele automatycznych opcji sterowania służących do nakładania warstw obrazu, umożliwiając tworzenie przepięknych obrazów składowych. Filmy Full HD EOSRejestruj filmy EOS w rozdzielczości Full HD z możliwością ręcznego sterowania obrazem i dźwiękiem.Styl obrazów z uwzględnieniem drobnych szczegółów Funkcja ta pozwala na zachowanie szczegółowości i gradacji obrazów uchwyconych przez matrycę o wysokiej rozdzielczości. Umożliwia również regulowanie takich parametrów jak próg czy wartość wyostrzenia w obrazach JPEG, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe obrazy bezpośrednio w aparacie. Funkcje fotografowania z samowyzwalaczemTwórz wspaniałe filmy poklatkowe z użyciem wbudowanego, programowalnego samowyzwalacza interwałowego. W przypadku zdjęć z bardzo długim czasem naświetlania można na określony czas zablokować migawkę w trybie Bulb.

Dane techniczne

 • Matryca CMOS o rozdzielczości 50,6 megapiksela

 • Podwójny procesor DIGIC 6

 • 150k + IR metering sensor

 • Do 5 klatek na sekundę

 • 61-punktowy AF

 • Tryby kadrowania: 1,3x, 1,6x, 1:1

 • USB 3.0

 • System redukcji drgań lustra

 • Fotografowanie z samowyzwalaczem interwałowym

Canon EOS 5DS R
Oceny i recenzje