PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA WIDEO

Broadcast

Świat ogląda efekty twórczej pracy, a nasza gama pionierskich produktów o jakości telewizyjnej umożliwia działanie z najwyższą wydajnością.

POROZMAWIAJ Z NASZYM ZESPOŁEM

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Gdy masz odbiorców na całym świecie

Poznaj zalety produktów marki Canon. Nasze najnowocześniejsze obiektywy, kamery i monitory zostały zaprojektowane i wyprodukowane z wykorzystaniem dorobku firmy w zakresie elektroniki i optyki. Transmisje cechują się wyjątkową jakością obrazu, niezależnie od tego, czy przekaz dociera z boiska czy z konferencji prasowej.

 • Sport

  Podczas rejestrowania wydarzeń sportowych każdy szczegół jest na wagę złota. Liczby się uwiecznianie kontrowersyjnych i przełomowych momentów gry, a nawet rekordów świata.

 • Wydarzenia na żywo

  Nasze profesjonalne produkty wideo pomagają uchwycić atmosferę i emocje każdego relacjonowanego na żywo wydarzenia, od festiwali muzycznych po operę i teatr.

 • Produkcja studyjna

  Nasze urządzenia doskonale wpasowują się w starannie kontrolowane środowisko studyjne. Zapewniają lepszą jakość obrazu i usprawniają kreatywną pracę.

 • Praca reporterska

  W szybko zmieniającym się świecie elektronicznego relacjonowania wydarzeń niezbędna jest niezawodność, dlatego nasze produkty emisyjne są produkowane z myślą o wszechstronności i łatwości użytkowania.

 • Dziennikarstwo

  Podczas nagrywania materiałów informacyjnych i projektów dokumentalnych nasze profesjonalne kamery i obiektywy umożliwiają intuicyjną i łatwą pracę, dzięki czemu można skupić się na rejestrowanych wydarzeniach.


Powiązane artykuły

 • ARTYKUŁ

  Najlepsze kamery Canon: podstawowy przewodnik

  Która z poniższych kamer firmy Canon jest najlepsza do transmisji na żywo, do zastosowań reporterskich i do tworzenia materiałów korporacyjnych?

 • ARTICLE

  Filming Italian news on the CN-E70-200mm T4.4 L IS

  How the Canon Compact Cine Servo lens brought challenging walking interviews to the screen with flair.

 • ARTICLE

  Filming Nigella on Canon Cine Primes

  On celebrity chef Nigella Lawson's TV shows, the images are as rich as the food. DoP Robin Fox shares his shooting secrets.

 • ARTICLE

  Filming and grading for HDR video

  Filming for HDR delivery? Experts reveal which Canon cameras are best for HDR video, why good exposure is key, and how to plan an HDR workflow.

 • ARTICLE

  What a video camera brings to journalism

  Journalist and cinematographer Elisa Iannacone on what she looks for in a camera and her shooting experiences with the EOS C70 and XA55.

 • KIT

  Choosing the right 4K monitor

  If you work in video and post-production then you need a high-quality reference monitor. Find out about Canon's exciting and feature-packed range.


 • Canon Camera

  OBIEKTYWY

  Obiektywy broadcastowe

  Obiektywy 4K klasy premium o niezrównanych parametrach pracy do obsługi wymagających zadań emisyjnych.

  Canon Camera

  UNIWERSALNE

  Profesjonalne kamery

  Znakomite parametry pracy i zaawansowana funkcjonalność

  CANON CR-N700

  SYSTEM ZDALNEGO STEROWANIA PTZ

  Kamery PTZ

  Seria kamer z funkcją zdalnego obracania, pochylania i zoomu (pan, tilt, zoom – PTZ) rejestrujących wyjątkowej jakości obraz o rozdzielczości 4K, powstała z myślą o całej gamie różnorodnych produkcji i zastosowań.

  Canon Camera

  UNIWERSALNE

  Kamery filmowe EOS

  Wyjątkowa jakość obrazu, pełna kontrola twórcza.

  Canon Camera

  OBIEKTYWY

  Obiektywy Cinema EOS

  Obiektywy filmowe firmy Canon zostały zaprojektowane z myślą o niezrównanej wydajności optycznej, doskonałej konstrukcji i funkcjach, które spełniają wymagania produkcji filmowej.

  broadcast

  MONITORY REFERENCYJNE

  Profesjonalne wyświetlacze

  Profesjonalne monitory podglądowe 4K firmy Canon z obsługą szerokiej gamy kolorów i szerokiego zakresu dynamicznego, do obsługi transmisji i produkcji filmowej.

  Zyskaj przewagę – zarejestruj się już dziś

  Zarejestruj się, aby otrzymywać wskazówki od innych profesjonalistów, aktualności z branży, zaproszenia na wydarzenia i aktualizacje oprogramowania układowego.