W pogoni za doskonałym ujęciem

Stworzone dla miłośników szybkości. Bądź wśród tych, którzy jako pierwsi uwiecznią wyjątkowe obrazy i uchwycą chwile umykające innym fotografom. Możesz wyrazić swoją kreatywność fotograficzną i filmową w zupełnie nowy sposób.

story-02-left

Śledzenie i wyostrzanie poruszających się szybko obiektów

story-02-right

Wyraź swoją kreatywność

0%

  Nie przegap najszybszych wydarzeń

  Uwiecznij upragnione chwile niezależnie od szybkości wydarzeń

  Rejestrowanie serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę przy pełnej automatycznej regulacji ostrości i ekspozycji. Wysoka szybkość reakcji pozwala zarejestrować upragniony moment w ułamku sekundy, a duży bufor umożliwia wykonywanie kolejnych zdjęć bez uszczerbku dla parametrów pracy.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Uchwyć chwilę

   Model EOS 7D Mark II wykorzystuje dwa procesory „DIGIC 6”, aby zapewnić wysoką szybkość reakcji. Minimalny czas opóźnienia podczas filmowania pozwala uwieczniać ulotne chwile bez zbędnej zwłoki.

   65-punktowy, szeroki autofokus

   Aby zapewnić dokładny fokus podczas wykonywania zdjęć, model EOS 7D Mark II został wyposażony w 65 punktów ostrości do śledzenia szybko poruszających się obiektów. Każdy punkt ostrości jest punktem krzyżowym*, co oznacza, że może zostać szybko i precyzyjnie zablokowany w poziomie i w pionie. Aby wspomóc wykonywanie zdjęć przy bardzo słabym oświetleniu, model 7D Mark II umożliwia regulację ostrości nawet przy świetle księżyca, gdy poziom oświetlenia może wynosić nawet -3 EV.

   * Liczba dostępnych punktów AF, krzyżowych i podwójnie krzyżowych punktów AF zależy od obiektywu.

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   Wybór punktu AF

   Możesz używać wszystkich 65 punktów AF razem lub pogrupować je w ruchome strefy pokrywające obiekty poza środkiem kadru. Możesz także wybrać tylko jeden punkt AF, aby dokładnie ustawić ostrość na określoną część ujęcia.

   Zaawansowana regulacja ostrości iTR

   Zastosowany w modelu EOS 7D Mark II system automatycznej regulacji ostrości iTR wykorzystuje informacje o kolorach i twarzach do rozpoznawania i śledzenia obiektów poruszających się w obrębie kadru. Szybkość reakcji automatycznej regulacji ostrości może zostać wyregulowana za pomocą prostego narzędzia, które dostosowuje podążanie za ostrością do warunków fotografowania i obiektu, dzięki czemu inne obiekty chwilowo zasłaniające obiekt nie zakłócają regulacji ostrości.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Drukowanie w jakości wystawowej

    Od przyrody poprzez sporty motorowe aż po fotografię uliczną — nowo zaprojektowana matryca o rozdzielczości 20,2 megapiksela tworzy obrazy, które można z dumą powiesić na ścianie. Nawet przy słabym oświetleniu model EOS 7D Mark II tworzy bogate w szczegóły zdjęcia i filmy.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    Czujnik pomiarowy o rozdzielczości 150 000 pikseli z wykrywaniem w podczerwieni

    Aby zapewnić spójny i precyzyjny pomiar ostrości, w modelu EOS 7D Mark II zastosowano matrycę o rozdzielczości 150 000 pikseli, która dzieli ujęcie na 252 obszary. Każdy z nich jest analizowany, a prawidłowe ustawienia ekspozycji są ustawiane automatycznie lub zalecane fotografowi. Pomiar podczerwieni i światła w widzialnej części spektrum zapewnia wyższą dokładność w trudnych warunkach oświetleniowych.

    Doskonałe parametry w warunkach słabego oświetlenia

    Gdy poziom światła spada, możesz kontynuować zdjęcia bez rezygnacji z kreatywności. Aparat EOS 7D Mark II zapewnia najwyższą jakość obrazu przy czułości ISO do 16000 (z możliwością rozszerzenia do odpowiednika ISO 51200) — jest doskonały do dyskretnej fotografii ulicznej, do zatrzymywania wydarzeń w trudnych warunkach, a nawet do makrofotografii z ręki.

    EOS 7D Mark II

    Wykrywanie migotania

    Migoczące światło, wytwarzane na przykład przez żarówki fluorescencyjne, może powodować niespójność jasności i kolorów podczas fotografowania. Model EOS 7D Mark II wykrywa takie warunki i synchronizuje moment wykonania każdego zdjęcia z momentem szczytowej jasności źródła migoczącego światła, zapewniając spójne zdjęcia.

    0%

     Aparat w sam raz dla Ciebie

     Jak będziesz korzystać ze swojego aparatu EOS 7D Mark II? Możesz dostosować do swoich preferencji elementy sterujące, system regulacji ostrości i wiele innych niestandardowych ustawień. Możesz nawet spersonalizować wizjer aparatu z pokryciem 100% i elektronicznym wyświetlaniem w czasie rzeczywistym.

     Regulowane elementy sterujące

     EOS 7D Mark II

     Jak lubisz fotografować

     W aparacie EOS 7D Mark II można zaprogramować wiele elementów sterujących, co pozwala dostosować aparat do bieżącego zadania. Konfigurację można zapisać jako program, aby błyskawicznie wczytać go w przyszłości.

     Inteligentny wizjer II

     EOS 7D Mark II

     Inteligentny wizjer II

     Wizjer EOS 7D Mark II o blisko 100-procentowym pokryciu i powiększenie 1,0 zapewnia naturalny widok. Przezroczysty ekran LCD nakłada informacje dotyczące regulacji ostrości i fotografowania na obraz, a dwuosiowa elektroniczna poziomica pozwala utrzymać proste linie horyzontu.

     6 zaprogramowanych ustawień AF

     Własny sposób na autofokus

     Układ autofokusa aparatu EOS 7D Mark II umożliwia dostosowanie do obiektu i sposobu fotografowania. Jeśli pracujesz szybko, wystarczy wybrać jedną z sześciu kombinacji ustawień AF, aby zmienić działanie aparatu.

     EOS 7D Mark II

     Uniwersalna konstrukcja EOS

     Od fotografii ulicznej do studyjnej — aparat EOS 7D Mark II sprawdza się w każdych warunkach. Dzięki szybkości i precyzji doskonale nadaje się do fotografowania sportu i dynamicznych wydarzeń, a parametry działania przy słabym oświetleniu i wbudowana funkcja GPS sprawiają, że sprawdzi się w fotografii podróżniczej. Jedyne pytanie brzmi: jak będziesz korzystać ze swojego aparatu?

     EOS 7D Mark II

     Odporny na warunki pogodowe

     Gdy warunki zmieniają się na gorsze, możesz bez obaw kontynuować zdjęcia. Odporne na warunki atmosferyczne uszczelnienie elementów sterujących zabezpiecza aparat EOS 7D Mark II przed wodą i kurzem, a konstrukcja ze stopu magnezu zwiększa wytrzymałość.

     Wbudowany moduł GPS

     Model EOS 7D Mark II może dodawać do zdjęć i filmów geoznaczniki z dokładnym położeniem na całym świecie. Aparat rejestruje długość i szerokość geograficzną, wysokość n.p.m. i kierunek kompasu, a także uniwersalny czas koordynowany.

     EOS 7D Mark II

     Tryb wysokiego zakresu dynamicznego (HDR)

     Podczas wykonywania zdjęć w warunkach wysokiego kontrastu tryb HDR pomaga zachować szczegóły ciemnych i jasnych obszarów. Aparat EOS 7D Mark II wykonuje szybką serię trzech zdjęć z różnymi ustawieniami ekspozycji i łączy je, tworząc naturalny efekt bezpośrednio w aparacie.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Ekspozycja wielokrotna

     Możesz tworzyć własne zbiorcze obrazy, używając trybu ekspozycji wielokrotnej do nakładania warstw obrazu.

     dual-memory

     Dwa gniazda kart pamięci

     Aparat EOS 7D Mark II ma dwa gniazda kart pamięci, co umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików podczas fotografowania i zapewnia większą ilość dostępnego miejsca.

     EOS 7D Mark II

     Teraz z łącznością Wi-Fi umożliwiającą zdalne sterowanie aparatem i udostępnianie obrazów

     Włóż dostarczoną w zestawie kartę Wi-Fi W-E1 do gniazda kart pamięci SD w aparacie, aby móc zdalnie fotografować i sterować aparatem (zakres funkcji obejmuje m.in. podgląd kadru w trybie Live View na ekranie smartfonu, tabletu lub komputera). Pliki obrazów można przenosić w plenerze do urządzenia inteligentnego w celu łatwego przesyłania ich do serwisów społecznościowych i usług udostępniania plików.

     Zaawansowane funkcje tworzenia filmów

     Podnieś poziom zaawansowania swoich projektów filmowych dzięki funkcjom stanowiącym standard w branży. Filmowanie sekwencji w rozdzielczości Full HD i zwolnionym tempie przy 60 kl./s i kontrola nad dźwiękiem dzięki gniazdom mikrofonu i słuchawek.

     EOS 7D Mark II

     Wysoka wydajność regulacji ostrości podczas filmowania i tryb Live View

     Aby zapewnić szybkie i płynne śledzenie automatycznej regulacji ostrości podczas filmowania lub korzystania z trybu Live View, w modelu EOS 7D Mark II zastosowano technologię Dual Pixel CMOS AF. Każdy piksel ma dwie fotodiody, z których dane mogą być odczytywane osobno podczas pracy systemu AF lub łącznie w celu zarejestrowania obrazu. Szybkość i czułość śledzenia regulacji ostrości podczas filmowania można dostosować w celu uzyskania przejść z powolną zmianą ostrości.

     EOS 7D Mark II

     Pozostań w łączności

     Niezakłócone połączenie HDMI umożliwia przesyłanie materiałów w formacie Full HD do rejestratorów zewnętrznych, dzięki czemu aparat EOS 7D Mark II bezproblemowo integruje się z profesjonalnymi systemami obróbki filmów. Gniazda słuchawek i mikrofonu umożliwiają nagranie wysokiej jakości cyfrowej ścieżki dźwiękowej, a dzięki cichym elementom sterującym można zmieniać ustawienia aparatu bez zbędnych odgłosów.

     Aplikacja Canon Photo Companion

     Aplikacja Canon Photo Companion

     Aplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

     Dowiedz się więcej

     Pobierz aplikację Canon Photo Companion w serwisie itunes
     Pobierz aplikację Canon Photo Companion dla systemu Android

     Nagrody dla produktu

     EOS 7D Mark II – recenzje

     Dane techniczne

     Więcej informacji o aparacie EOS 7D Mark II, jego cechach i możliwościach.

     Do 10 klatek na sekundę

     Rejestrowanie ciągłych serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę.

     Dwa procesory Digic 6

     Duża liczba klatek na sekundę i doskonała reprodukcja kolorów.

     Czujnik pomiarowy RGB+IR, 150 000 pikseli

     Każde ujęcie jest dzielone na czynniki pierwsze i analizowane w celu zapewnienia spójnego i precyzyjnego pomiaru ekspozycji.

     Maks. 65 krzyżowych punktów AF

     65 krzyżowych punktów AF rozłożonych po całym kadrze umożliwia ustawianie ostrości na obiekty niezależnie od położenia.

     Tryb EOS Movie — filmy Full HD

     Rejestracja filmów w rozdzielczości do 1080p z szybkością do 60 kl./s. Gniazdka mikrofonu i słuchawek zapewniają pełną kontrolę nad dźwiękiem.

     Dwa gniazda kart pamięci CF + SD

     Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają automatyczne tworzenie kopii zapasowych podczas fotografowania lub uzyskanie większej ilości dostępnego miejsca.

     Matryca CMOS o wielkości 20,2 megapiksela

     Doskonała jakość zdjęć i duża szczegółowość obrazu.

     Technologia Dual Pixel AF CMOS

     Płynna, ciągła regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania w trybie Live View.

     GPS

     Geoznaczniki bieżącego położenia w przypadku każdego zarejestrowanego zdjęcia i filmu — doskonałe rozwiązanie w fotografii podróżniczej.

     Zawartość pudełka

     Pobieranie sterowników, oprogramowania, oprogramowania układowego i instrukcji obsługi.

     Pomoc techniczna

     Polecamy