DRUKARKI

Drukarki przenośne

Utrwalaj wspomnienia poza domem dzięki małej i lekkiej drukarce przenośnej.
PRZEJRZYJ OFERTĘ
Urządzenia Canon Zoemini i SELPHY umieszczone wraz z książkami na drewnianej półce.

Drukarki przenośne

Atrakcyjne odbitki poza domem

W ofercie obejmującej przenośne drukarki fotograficzne firmy Canon, od kieszonkowych po kompaktowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznaj się z naszą kolekcją drukarek przenośnych – niezależnie od tego, czy chcesz drukować zdjęcia w plenerze czy w domu.

Kompaktowe drukarki fotograficzne

Niewielka, przenośna drukarka fotograficzna umożliwia szybkie, proste i wysokiej jakości drukowanie z aparatu, komputera lub urządzenia inteligentnego1.

SELPHY CP1500 i SELPHY Square QX10 we wszystkich kolorach z różnymi wydrukowanymi zdjęciami – na drewnianej podłodze, a wokół leży papier do drukarek SELPHY.
Canon Zoemini 2 w kolorze granatowym i Canon Zoemini S2 w kolorze białym na modrej powierzchni – w otoczeniu taśmy, znaczków i papierowego opakowania.

Drukarki kieszonkowe

Przenośna drukarka fotograficzna o kieszonkowych rozmiarach, która nie wymaga używania atramentu. Aplikacja Mini Print umożliwia kreatywne drukowanie na samoprzylepnym papierze fotograficznym 2 × 3” poza domem.

Poznaj przenośne drukarki Canon

Firma Canon oferuje szeroki wybór przenośnych drukarek, które spełnią potrzeby każdego użytkownika. Zapoznaj się z ofertą poniżej.

Więcej drukarek przenośnych

Niezawodne i łatwe w użyciu przenośne drukarki firmy Canon umożliwiają drukowanie wysokiej jakości dokumentów poza domem.

  Czy potrzebujesz pomocy w wyborze drukarki?

  Użyj wyszukiwarki drukarek, aby znaleźć idealne urządzenie.
  WYBIERZ PRODUKT

  Pomoc techniczna dotycząca drukarek Canon

  Pobieranie sterowników, oprogramowania układowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących drukarek firmy Canon.

  Inne interesujące opcje...

  1. Zgodne z systemami iOS, OS X i Android oraz bezprzewodowymi aparatami PictBridge.