Canon EOS R10

Aparaty bezlusterkowe

Canon EOS R10

Aparat tak uniwersalny, że poradzi sobie praktycznie z każdym zadaniem. Doskonałe rozwiązanie w podróży. Idealne hybrydowe narzędzie do tworzenia treści. Twój sposób na wyrażanie siebie.

Dane techniczne

 • Notification Imagee

  Dual Pixel CMOS AF II

  Mechanizm AF rozpoznaje i śledzi osoby, zwierzęta i pojazdy zarówno w trybie fotografowania, jak i filmowania

 • Notification Imagee

  Serie zdjęć w tempie 15 kl./s1

  W przypadku migawki mechanicznej – bardzo szybkie fotografowanie i wysoka jakość

 • Notification Imagee

  4K/30p

  Wysoka jakość obrazu z nadpróbkowaniem danych z matrycy 6K

 • Notification Imagee

  Regulacja ostrości przy słabym oświetleniu: -4 EV2

  Dokładne ustawianie ostrości w warunkach słabego oświetlenia

 • Notification Imagee

  Maksymalna czułość: zdjęcia – ISO 32 000; filmy – ISO 12 800

  Możliwość rozszerzenia do ISO 51 200 (zdjęcia) i ISO 25 600 (filmy)

 • Notification Imagee

  4K/60p3

  Bardziej płynny ruch na filmach

 • Notification Imagee

  Wizjer elektroniczny (EVF), 2,36 mln punktów

  Możliwość wyboru liczby klatek: 60/120 kl./s4

 • Notification Imagee

  Serie zdjęć w tempie 23 kl./s5

  W przypadku migawki elektronicznej – jeszcze szybsze fotografowanie i cicha praca6

 • Notification Imagee

  Procesor DIGIC X

  Szybka regulacja i minimalne opóźnienie wizjera elektronicznego

 • Notification Imagee

  image.canon

  Bezpośrednie połączenie z Wi-Fi umożliwia przesyłanie plików do usług w chmurze

 • Notification Imagee

  Obracany ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm, 1,04 mln punktów

  Obiekt z innej perspektywy

 • Notification Imagee

  Transmisja w serwisie YouTube

  Przesyłaj obraz na żywo na swój kanał w serwisie YouTube7

PRZEDSTAWIAMY APARAT EOS R10

Odkryj aparat, który daje Ci więcej

Zobacz, jak blogerka podróżnicza Dianę Millos zarejestrowała aparatem EOS R10 swój 48-godzinny pobyt w Sewilli.
Canon Camera

Premierowa oferta promocyjna z adapterem mocowania Canon EF-EOS R

Bez problemu możesz przejść z lustrzanki cyfrowej na nowe rozwiązanie dzięki naszej premierowej ofercie promocyjnej: zestaw obejmuje adapter mocowania Canon EF-EOS R. Stosowanych dotąd z lustrzankami cyfrowymi obiektywów EF i EF-S można używać w aparacie EOS R10 z zachowaniem tej samej jakości, wydajności i funkcjonalności. Oferta dostępna tylko w momencie premiery aparatów Canon EOS R7 i EOS R10 – do wyczerpania zapasów.

Premierowa oferta promocyjna z adapterem mocowania Canon EF-EOS R

Aparat EOS R10 w skrócie

 • Canon EOS R10 – większa ostrość

  Lepsza ostrość

  Aparat EOS R10 ma nasz uznany system ustawiania ostrości Dual Pixel CMOS AF II, który zaprogramowano z wykorzystaniem zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji opartej na uczeniu głębokim z myślą o zaawansowanym rozpoznawaniu obiektów.

 • Canon EOS R10 – wyjątkowo płynny ruch

  Większa szybkość

  Reaguj instynktownie, uwieczniając ulotne chwile w ramach serii szybkich zdjęć – idealnej do fotografowania dzikiej przyrody i wydarzeń sportowych.

 • Canon EOS R10 – większa elastyczność

  Większa elastyczność

  Niezależnie od tego, czy fotografujesz, nagrywasz filmy czy wykorzystujesz obie te funkcje, aparat EOS R10 zapewnia obraz o doskonałej jakości za każdym razem.

 • Canon EOS R10 – prosta i satysfakcjonująca obsługa

  Prostsza i bardziej satysfakcjonująca obsługa

  Kiedy tylko weźmiesz aparat EOS R10 do ręki, poczujesz, że jest przedłużeniem Twojej kreatywności.

 • Canon EOS R10 – więcej opcji łączności

  Więcej opcji łączności

  Aparat EOS R10 łączy się bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu można dzielić się efektami kreatywnej pracy ze znajomymi i z obserwującymi.

 • Canon EOS R10 – galeria zdjęć

  Galeria zdjęć

  Zobacz, co umożliwia aparat EOS R10.

 • Lepsza ostrość

  Aparat EOS R10 ma nasz uznany system ustawiania ostrości Dual Pixel CMOS AF II, który zaprogramowano z wykorzystaniem zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji opartej na uczeniu głębokim z myślą o zaawansowanym rozpoznawaniu obiektów. Jest szybki, precyzyjny i niewiarygodnie czuły w słabym świetle – dokładny w sytuacjach, w których dostępne jest tylko światło księżyca.

  Canon Camera

  Poznaj nowy rodzaj autofokusa

  Aparat EOS R10 rozpoznaje osoby, pojazdy i zwierzęta (takie jak koty, psy i ptaki) i śledzi je podczas ruchu w dowolnym miejscu kadru8. Nawet szybko poruszające się obiekty są ostre jak brzytwa.

  Podczas fotografowania ludzi aparat EOS R10 w pierwszej kolejności wyostrza oczy fotografowanego obiektu jako „okno duszy”. Jeśli nie są one widoczne, śledzona jest twarz obiektu. Jeśli obiekt na chwilę się odwróci, następna w kolejności jest głowa, a potem ciało.

  Większa szybkość

  Reaguj instynktownie, uwieczniając ulotne chwile w ramach serii szybkich zdjęć – idealnej do fotografowania dzikiej przyrody i wydarzeń sportowych. Aparat EOS R10 umożliwia wykonywanie serii zdjęć w formacie RAW, JPEG lub HEIF z szybkością do 15 kl.s1 (lub 23 kl./s5 przy użyciu migawki elektronicznej aparatu). Co więcej, aparat cały czas śledzi obiekt w kadrze i stale dostosowuje ostrość i ekspozycję w reakcji na zmieniającą się scenerię.

  Canon Camera

  Uwiecznianie chwil trwających ułamek sekundy

  W trybie serii zdjęć RAW zdjęcia można rejestrować z szybkością do 30 kl./s i z 75-procentowym kadrowaniem, a obrazy można zapisywać w jednym pliku filmowym, co ułatwia porządkowanie zasobów. Poszczególne obrazy można następnie wyodrębniać, obrabiać i edytować w bezpłatnym oprogramowaniu Digital Photo Professional (DPP). Po włączeniu funkcji buforowania w menu aparat EOS R10 zaczyna rejestrować obraz na 0,5 s przed wciśnięciem spustu migawki, dzięki czemu zawsze uchwycisz ten magiczny, idealny moment.

  Szybka reakcja

  Aparat szybko reaguje również na polecenia użytkownika, co daje ogromną przewagę w rejestrowaniu decydującego momentu. Procesor DIGIC X zapewnia szybką obsługę i minimalne opóźnienie lub zaciemnienie wizjera, dzięki czemu zawsze czujesz kontakt z obiektem.

  Canon EOS R10 – procesor Digic X

  Większa elastyczność

  Niezależnie od tego, czy fotografujesz, nagrywasz filmy czy wykorzystujesz obie te funkcje, aparat EOS R10 zapewnia obraz o doskonałej jakości za każdym razem. Jest również mobilny (waży zaledwie 429 g9), więc możesz go zawsze zabrać ze sobą.

 • Pełna kontrola dzięki aparatowi EOS R10

  Pełna kontrola

  Fotografowie mogą wykonywać zdjęcia w formacie JPEG lub HEIF albo rejestrować pliki RAW w celu uzyskania maksymalnej swobody pracy w postprodukcji. Nasza technologia Dual Pixel RAW pozwala poprawić jakość obrazu poprzez mikrokorektę ostrości i efektu bokeh oraz redukcję efektu zjawy.

 • Idealna równowaga dzięki modelowi EOS R10

  Idealna równowaga

  Matryca o rozdzielczości 24,2 megapiksela zapewnia idealną równowagę między ilością szczegółów, szybkością i wydajnością przy słabym oświetleniu. Maksymalna czułość ISO 32 000 (rozszerzana do ISO 51 200) umożliwia uzyskanie większej ilości szczegółów i mniejszej ilości szumów podczas fotografowania w ciemności. Wbudowana lampa błyskowa zapewnia więcej światła, gdy jest ono potrzebne.

 • Canon EOS R10 – tryby panoramy i panoramowania

  Aparat EOS R10 obsługuje tryby panoramy i panoramowania, które ułatwiają uzyskanie doskonałych rezultatów podczas fotografowania z zastosowaniem tych technik.

  Światła, kamera, akcja!

  Rozdzielczość 4K, która przekracza oczekiwania

  Rozdzielczość 4K, która przekracza oczekiwania

  Aparat EOS R10 rejestruje niezwykłe materiały wideo 4K, które wyglądają doskonale na wyświetlaczach UHD i umożliwiają kadrowanie bez utraty jakości podczas edycji projektów w jakości Full HD. Filmowcy mogą wybrać format 4K/60p3, który umożliwia bardzo płynne odtwarzanie ruchu obiektów i dodawanie efektów spowolnienia ruchu, albo zachwycający obraz 4K/30p nadpróbkowany z materiału 6K rejestrowanego przez matrycę aparatu o rozdzielczości 24,2 megapiksela. Aby uwierzyć w efekt, trzeba go samemu zobaczyć.

  Wyjątkowo płynny ruch

  Podczas filmowania w trybie Full HD można zapisywać nawet 120 kl./s, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze odwzorowanie ruchu10. W przypadku scen w zwolnionym tempie możliwość tworzenia w aparacie niesamowitych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K i Full HD jeszcze bardziej wzbogaca arsenał kreatywności.

  Wyjątkowo płynny ruch

  Prostsza i bardziej satysfakcjonująca obsługa

  Kiedy tylko weźmiesz aparat EOS R10 do ręki, poczujesz, że jest przedłużeniem Twojej kreatywności. Przyciski i pokrętła wchodzą instynktownie pod palce i kciuki, a elektroniczny wizjer (EVF) aparatu zapewnia wyraźny i dokładny widok świata.

 • Canon EOS R10 – porównanie funkcji asystenta wizjera optycznego

  Asystent wizjera optycznego

  Dostępny tryb też asystenta wizjera optycznego ułatwia przejście z aparatów wyposażonych w wizjery optyczne, takich jak lustrzanki cyfrowe.

 • Canon EOS R10 – wizjer elektroniczny

  Wizjer elektroniczny (EVF)

  Wizjer elektroniczny aparatu EOS R10 o rozdzielczości 2,36 mln punktów dokładnie pokazuje, jak będzie wyglądał uchwycony obraz – od głębi ostrości po balans bieli i styl obrazu. Jest wygodny, łatwy w obsłudze i można go dostosować do własnych potrzeb, tak aby wyświetlał tylko niezbędne informacje.

 • Canon EOS R10 – obracany ekran dotykowy

  Obracany ekran dotykowy

  Oprócz wizjera elektronicznego mamy duży, obracany ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm i rozdzielczości 1,04 mln punktów, który umożliwia komponowanie i fotografowanie z góry lub z dołu i zapewnia inną perspektywę.

 • Matryca APS-C wchodzi do systemu EOS R

 • System zaprojektowany z myślą o przyszłości, dostępny już dziś.

  System zaprojektowany z myślą o przyszłości, dostępny już dziś

  Aparat EOS R10 należy do systemu EOS R – kolekcji aparatów, obiektywów i akcesoriów zaprojektowanych od podstaw, aby zapewnić doskonałą jakość zdjęć i filmów teraz i w przyszłości. Szybsze, szersze (54 mm) mocowanie obiektywu umożliwia bardziej wydajne działanie, co przekłada się na nowe sposoby kreatywnej pracy.

 • Integracja i rozbudowa dzięki systemowi EOS R

  Integracja i rozbudowa

  Jednak dzięki trzem adapterom mocowania obiektywu można nadal korzystać z dostępnych obiektywów EF i EF-S. Adaptery mogą również zwiększać funkcjonalność, np. dzięki niestandardowym elementom sterującym lub filtrom szarym o zmiennej gęstości.

 • Porównanie matrycy APS-C i matrycy pełnoklatkowej

  Zalety matrycy APS-C

  Aparat EOS R10 ma matrycę APS-C, dzięki czemu obiektywy zapewniają 1,6 raza większy zasięg teleobiektywu w porównaniu z taką samą ogniskową w aparacie pełnoklatkowym. Zbliż się do fotografowanego obiektu, aby wypełnić kadr zdjęcia dziką przyrodą i efektowną akcją.

  Ucz się i rozwijaj podczas fotografowania

  Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z aparatem EOS lub fotografowaniem, dostępny jest interfejs użytkownika z przewodnikiem, który pomaga rozwijać umiejętności i poznawać działania aparatu. Gdy już osiągniesz gotowość do samodzielnej pracy, intuicyjna i łatwa obsługa standardowego interfejsu ułatwi to zadanie.

  Ucz się i rozwijaj podczas fotografowania

  „APARAT SPISAŁ SIĘ ZNAKOMICIE. JEST BARDZO SZYBKI, A AUTOFOKUS WRĘCZ ZADZIWIA”

  Canon Camera

  Autor: Diana Millos

  Blogerka podróżnicza

  Więcej opcji łączności

  Aparat EOS R10 łączy się bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu można dzielić się efektami kreatywnej pracy ze znajomymi i z obserwującymi. Publikuj materiały w serwisach społecznościowych, wysyłaj filmy wideo do znajomych i przesyłaj zdjęcia na konta w chmurze, aby były gotowe po powrocie do domu.

  Opcje łączności firmy Canon
  Canon EOS R10 – korzyść – więcej opcji łączności

  Pozostań stale w kontakcie

  Wbudowana funkcja Bluetooth o niskim poborze mocy utrzymuje stałą łączność, umożliwiając bezproblemową aktywację sieci Wi-Fi (2,4 GHz), gdy trzeba przesłać obrazy. Można również zdalnie sterować aparatem za pomocą urządzenia przenośnego z aplikacją Canon Camera Connect, która zapewnia podgląd obrazu z aparatu, a ponadto umożliwia zmianę ustawień oraz fotografowanie i filmowanie. Z myślą o uproszczeniu zdalnej obsługi udostępniono również bezprzewodowy pilot Bluetooth BR-E1.

  Model EOS R10 ma też złącze USB-C umożliwiające ładowanie akumulatora w aparacie i fotografowanie w trybie połączenia przewodowego z komputerami PC/Mac.

 • Canon EOS R10 – więcej opcji łączności

  Oddziałuj na swoich fanów

  Vlogerzy i twórcy treści mogą używać aparatu EOS R10 do cechujących się najwyższą jakością bezpośrednich transmisji na żywo przeznaczonych dla fanów w serwisie YouTube7. Wystarczy podłączyć aparat do sieci Wi-Fi – nie trzeba korzystać z komputera. Ekran LCD można obracać w celu uzyskania dokładnego obrazu podczas prezentacji.

  Aparat EOS R10 obsługuje także nagrywanie filmów w pionie – to idealne rozwiązanie do nagrywania materiałów do publikacji w serwisach społecznościowych.

 • image.canon – przenoszenie kreatywności w chmurę

  Twoja kreatywność w chmurze

  Nasza bramka image.canon umieszcza treści dokładnie tam, gdzie powinny się znaleźć. Zdjęcia i filmy można bezproblemowo przesyłać bezpośrednio z aparatu do chmury image.canon za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Stamtąd można je przenieść do pamięci długoterminowej na inne platformy w chmurze lub pobrać na komputer PC lub Mac w celu przeprowadzenia edycji.

  Aby wykorzystać potencjał jakości obrazów generowanych przez aparat EOS R10, obrabiaj obrazy RAW w chmurze canon.image11. Jakość obrazów ulepsza tam mechanizm przetwarzania obrazów w sieci neuronowej12.

 • Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

  Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

  Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

  Canon Camera
  Zestawy EOS R10

  OPCJE ZAKUPU

  Odpowiedni zestaw

  Dostępność różnych zestawów pozwala skonfigurować sprzęt pod kątem określonych potrzeb.

  Canon EOS R10 – zawartość pudełka

  Zawartość pudełka

  Wszystko, czego potrzebujesz do kolejnych etapów przygody z fotografią i filmowaniem.

  • Korpus aparatu EOS R10

  • Dekiel na korpus R-F-5

  • Pasek do aparatu ER-R10

  • Osłona stopki ER-SC2

  • Ładowarka LC-E17E

  • Akumulator LP-E17

  • Osłona akumulatora

  • Przewód zasilający

  • Zestaw instrukcji obsługi

  Obiektywy i akcesoria

 • Obiektywy RF-S

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Standardowy obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów serii EOS R z matrycą APS-C – idealny do codziennych zastosowań, np. do fotografii rodzinnej, lifestyle’owej, portretowej i wakacyjnej.
 • Obiektywy RF-S

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Obiektyw zmiennoogniskowy do aparatów serii EOS R z matrycą APS-C i obsługą ogniskowej od szerokiego kąta do trybu teleobiektywu sprawdzi się w podróży, podczas obserwowania dzikiej przyrody oraz w przypadku fotografii lifestyle’owej.
 • Canon Camera

  Statyw

  Uchwyt statywowy HG-100TBR

  Akcesorium HG-100TBR to mały, lekki i bardzo wszechstronny uchwyt statywowy z obsługą bezprzewodowego zdalnego sterowania.
 • Akcesoria

  Mikrofon DM-E1D

  Nagrywaj wyraźny i czysty dźwięk cyfrowy za pomocą mikrofonu, który jest idealnie dopasowany do wielofunkcyjnej stopki aparatu.

  • Bezprzewodowa łączność z aparatem EOS R3
  • Odpowiedni dla twórców materiałów wideo i vlogów
  • Cyfrowe wyjście audio, filtr wiatru, plus „shotgun”, tryby stereo 90° lub 120°
 • Canon Camera

  Obiektywy do aparatu EOS R

  Adapter mocowania EF-EOS R

  Standardowy adapter mocowania EF-EOS R umożliwia bezproblemowe korzystanie z obiektywów EF-S i EF w urządzeniu EOS R.
 • Canon Camera

  Akcesorium do aparatu EOS

  Adapter mocowania z wsuwanym filtrem EF-EOS R

  Adapter mocowania EF-EOS R z uchwytem filtra wsuwanego działa jak adapter mocowania EF-EOS R, a dodatkowo umożliwia korzystanie z filtrów wsuwanych.
 • Canon Camera

  Akcesorium do aparatu EOS

  Adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji

  Adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji umożliwia taką samą konwersję mocowania obiektywu jak adapter mocowania EF-EOS R, a dodatkowo zapewnia pierścień regulacji na obiektywie.
 • Akcesoria

  Adapter smartfona AD-P1

  Połącz swój smartfon z aparatem dzięki temu wielofunkcyjnemu adapterowi, aby odkryć nowe możliwości

  • Zaprojektowana specjalnie do aparatu EOS R3
  • Połącz smartfon z Androidem ze swoim aparatem
  • Mała, kompaktowa i lekka
 • Powiązane artykuły

 • Kobieta w czerwonej sukience bez ramiączek przykuca, aby zrobić zdjęcie aparatem Canon EOS R10.

  FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA

  Dziesięć porad dotyczących fotografii podróżniczej

  Fotograf i blogerka Diana Millos dzieli się najlepszymi poradami dotyczącymi robienia niesamowitych zdjęć z podróży.

 • Kobieta w letniej sukience i nakryciu głowy trzyma aparat Canon EOS R10 przy twarzy, patrząc przez wizjer przed dziełem hiszpańskiej architektury.

  FOTOGRAFIA PODRÓŻNICZA

  Wycieczka po Sewilli z aparatem EOS R10

  Blogerka Diana Millos odkrywa, dlaczego ten kreatywny aparat jest idealnym towarzyszem podróży.

 • The EOS R7 and EOS R10 on a surface tiled in a bright blue and white chevron pattern.

  ZESTAW

  EOS R7 czy EOS R10: które z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

  Poznaj najważniejsze podobieństwa i różnice w odniesieniu do nowej generacji aparatów bezlusterkowych APS-C z systemu EOS R.

 • Podzielony obraz przedstawiający aparat Canon EOS R6 na dużej, omszałej skale oraz aparat Canon EOS R7 również ustawiony na skale.

  TECHNOLOGIA

  Aparaty APS-C a aparaty pełnoklatkowe – wyjaśnienie

  Jaka jest różnica między aparatami APS-C a aparatami pełnoklatkowymi i który jest odpowiedni dla Ciebie?

 • Powiązane produkty

  Inne interesujące zagadnienia...

  Canon EOS R10
  Oceny i recenzje

  1. Szybkość serii zdjęć może być niższa w przypadku niektórych obiektów, warunków fotografowania, stanu akumulatora, konfiguracji aparatu, obiektywów itp. Szczegółowe informacje można znaleźć w zaawansowanej instrukcji obsługi. Informacje na temat obiektywów obsługujących maksymalną szybkość serii zdjęć z funkcją Servo AF można znaleźć w sekcji Informacje dodatkowe dotyczące aparatu EOS R10 na stronie „cam.start.canon”.
  2. Podczas fotografowania, obiektyw z przysłoną f/1,2, środkowy punkt AF, tryb One-Shot AF, 23°C, ISO100. Z wyłączeniem obiektywów RF mających powłokę DS (Defocus Smoothing).
  3. Tryb filmowania 4K 60p jest ograniczony do 64% obszaru w poziomie.
  4. Maksymalna liczba klatek na sekundę podczas pracy AF, naciśnięcia przycisku migawki do połowy lub ciągłego zapisu obrazu wynosi 59,94 kl./s. Uwaga: liczba wyświetlanych klatek na sekundę może być mniejsza w zależności od używanego obiektywu i warunków fotografowania.
  5. Szybkość serii zdjęć może być niższa w przypadku niektórych obiektów, warunków fotografowania, konfiguracji aparatu, obiektywów itp. Szczegółowe informacje można znaleźć w zaawansowanej instrukcji obsługi. Informacje na temat obiektywów obsługujących maksymalną szybkość serii zdjęć z funkcją Servo AF można znaleźć w sekcji Informacje dodatkowe dotyczące aparatu EOS R10 na stronie „cam.start.canon”. W przypadku niektórych obiektów lub warunków fotografowania mogą wystąpić zniekształcenia obrazu (efekt „rolling shutter”).
  6. Mogą być generowane dźwięki inne niż dźwięki migawki (praca przysłony lub napędu obiektywu, dźwięk modułów elektronicznych itp.).
  7. Transmisja na żywo z kamery obsługuje tylko transmisję w serwisie YouTube. Przed skorzystaniem z usługi transmisji na żywo wymagana jest rejestracja w serwisie image.canon. Sprawdź najnowsze wymagania w YouTube. Usługa transmisji na żywo w serwisie YouTube może podlegać zmianom, a jej świadczenie może zostać wstrzymane lub zakończone bez powiadomienia. Firma Canon nie ponosi żadnej odpowiedzialności za usługi świadczone przez inne firmy, w tym za ich dystrybucję na żywo w serwisie YouTube.
  8. Ma zastosowanie, gdy podczas śledzenia jest wyświetlana ramka obiektu, do aparatu jest podłączony zgodny obiektyw i jest włączony pełnozakresowy autofokus lub gdy obiekt zostanie wykryty w innym trybie obszaru. Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych obiektywów można znaleźć w części [Informacje dodatkowe] dotyczącej modelu EOS R10 na stronie „cam.start.canon”.
  9. Z kartą pamięci i akumulatorem, zgodnie z zaleceniami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association.
  10. W trybie filmowania z dużą liczbą klatek na sekundę dźwięk nie jest nagrywany.
  11. Usługa zostanie uruchomiona pod koniec lipca 2022 r. i będzie wymagać aktualizacji oprogramowania układowego aparatu.
  12. Nie można wywoływać obrazów RAW zarejestrowanych w trybie serii zdjęć RAW. Obróbka obrazów RAW w chmurze jest usługą płatną. Konieczne jest wykupienie subskrypcji w ramach planu usługi aplikacji Canon Imaging. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://sas.image.canon/

   Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym.
   Bluetooth® jest zastrzeżonym znakiem towarowym.