Hero Image
Blank-Rect Image

PowerShot SX70 HS

Uchwyć wyjątkowe chwile w zachwycającym stylu, korzystając z aparatu PowerShot SX70 HS – czołowego produktu z gamy aparatów hybrydowych firmy Canon o wyglądzie lustrzanki cyfrowej, wyposażonego w najnowsze technologie.

Kup teraz

Aparat hybrydowy o wyglądzie lustrzanki cyfrowej i uniwersalnych funkcjach

Wysokiej klasy aparat z 65-krotnym zoomem, łączący wygląd i styl lustrzanki cyfrowej z uniwersalnymi, jeszcze nowocześniejszymi funkcjami. Pozwala na rozszerzenie możliwości fotografowania dzięki obsłudze obrazów w formacie RAW, filmów 4K, łączności Bluetooth® i Wi-Fi oraz funkcji zdalnego podglądu Live View.

Zobacz pełne dane techniczne

Specification Intro

Optymalne zastosowanie aparatu

Wygląd lustrzanki cyfrowej i technologia wbudowanego na stałe obiektywu

Uniwersalne urządzenie łączące stylistykę lustrzanki cyfrowej oraz wagę i swobodę oferowaną przez aparat z wbudowanym na stałe obiektywem. Uchwyć wszystko – od odległych szczegółów po małe obiekty – bez konieczności zmiany obiektywu.

Specification Intro
girl-sitting-on-bench-with-view-behind-her

Wyostrzanie odległych obiektów

Możesz rejestrować szczegóły niewidoczne gołym okiem – zarówno w trybie szerokokątnym, jak i w trybie makro – bez konieczności wymiany obiektywów i bez względu na odległość od obiektu.

Obejrzyj film

Formaty 4K i RAW

Możesz modyfikować pliki RAW w komputerze lub korzystać z wyraźnych zdjęć JPEG zapisanych w aparacie. Filmy mają znakomitą rozdzielczość (UHD 4K), a gniazdo mikrofonu gwarantuje rejestrowanie wysokiej jakości dźwięku.

dad and son jumping into the ocean

Szybki, celny autofokus

Niezawodny autofokus aparatu PowerShot SX70 HS ułatwia oddzielanie pierwszego planu od tła. Ciągły autofokus pozwala uchwycić każdy moment z najdrobniejszymi szczegółami.

boy playing on water float on holidays

Wspomnienia na całe życie, zachowane na bardzo szczegółowych obrazach

Niewielkie, uniwersalne urządzenie, które umożliwia optymalne kadrowanie ujęć – nawet w przypadku ulotnych chwil.

Szeroki zakres opcji łączności

Natychmiastowe tworzenie kopii zapasowych zdjęć dzięki funkcji automatycznego przesyłania obrazów*. Zdalny podgląd Live View umożliwia fotografowanie, podgląd obrazu z aparatu oraz uzyskiwanie dostępu do ustawień na urządzeniu przenośnym.

Specification Intro

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Dowiedz się więcej

Dane techniczne

Icon 01

65-krotny zoom optyczny

Icon 02

20,3 megapiksela

Icon 03

DIGIC 8

Icon 04

Film 4K

Icon 01

10 kl./s

Icon 02

Odchylany ekran LCD 7,5 cm (3 cale)

Zobacz pełne dane techniczne

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Zawartość pudełka

Aparat cyfrowy PowerShot SX70 HS

Dekiel na obiektyw

Pasek na szyję NS-DC11

Akumulator LP-E12

Ładowarka LC-E12E

Przewód zasilający

Zestaw podręczników użytkownika

Zgodne akcesoria

Produkty powiązane

Canon PowerShot SX70 HS
Oceny i recenzje

* Urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth® o niskim poborze mocy. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.