EOS 80D

Dzięki niezwykłej szybkości, intuicyjnym elementom sterującym oraz innowacyjnym technologiom ta uniwersalna lustrzanka z łącznością Wi-Fi to świetny wybór dla osób, którym zależy na tworzeniu niezwykłych, kreatywnych ujęć i nieustannym odkrywaniu nowych obszarów fotografii.

Korzyści

 • Szybki w obsłudze aparat do rejestracji dynamicznych wydarzeń
 • Niezwykła jakość zdjęć i filmów w różnych warunkach
 • Wszystko, co potrzebne do rozwijania umiejętności fotograficznych
 • Znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych kreatywnym filmowaniem
 • Łatwa łączność oraz proste tworzenie i dzielenie się zdjęciami i filmami z innymi

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EOS 80D

Odkryj swój twórczy potencjał


Intuicyjne, łatwo dostępne elementy sterujące i innowacyjne technologie ułatwiają rozwijanie umiejętności fotografowania i filmowania. Rejestrowanie zdarzeń trwających ułamek sekundy nie jest problemem dzięki funkcji serii zdjęć (7 kl./s) i systemowi AF z 45 punktami krzyżowymi, który gwarantuje niezwykłą precyzję w wielu różnych warunkach oświetleniowych i przy użyciu różnych obiektywów.

Doskonała jakość


Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 MP i 7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR, który zapewnia precyzyjną ekspozycję, umożliwiają tworzenie nastrojowych, dynamicznych i szczegółowych obrazów w każdej sytuacji. Szeroki zakres czułości ISO 100–16000 i funkcja wykrywania migotania umożliwiają rejestrowanie doskonałych zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych i zapewniają spójną ekspozycję w sztucznym, migoczącym świetle.

Pełna kontrola nad aparatem i rozwój umiejętności fotograficznych


Zaawansowany wizjer z pokryciem wynoszącym 100% pozwala dojrzeć wszystkie elementy ujęcia podczas kadrowania i wyświetla parametry pracy. Duży odchylany ekran dotykowy LCD o średnicy 7,7 cm pozwala eksperymentować z różnymi kątami fotografowania i korzystać z intuicyjnych elementów sterujących. Ponadto umożliwia komponowanie i fotografowanie ujęć w trybie Live View z szybkością 5 kl./s i z użyciem funkcji ciągłej regulacji ostrości.

Coraz lepsze filmy


Aparat umożliwia nagrywanie filmów Full HD 60p i tworzenie płynnych sekwencji dynamicznych wydarzeń lub efektu zwolnionego tempa w formacie MP4 z wybraną prędkością nagrywania. Technologia Dual Pixel CMOS AF zapewnia wydajny system autofokusa umożliwiający śledzenie poruszających się obiektów. Dostępne są też tryby nagrywania filmu poklatkowego, HDR i filtrów twórczych, które pozwalają uzyskać ciekawe efekty.

Łatwe udostępnianie i zdalne fotografowanie


Łączność NFC* i Wi-Fi* umożliwia łączenie aparatu ze zgodnymi smartfonami i tabletami oraz zdalne wykonywanie zdjęć i filmów z poziomu tych urządzeń za pomocą aplikacji Camera Connect. Istnieje również możliwość fotografowania z odległości za pomocą oprogramowania EOS Utility dostępnego na komputery Mac i PC. Za pomocą łączności Wi-Fi i NFC można również przesyłać obrazy i filmy do stacji Canon Connect Station lub drukować obrazy na zgodnych drukarkach.

* W przypadku korzystania ze zgodnych urządzeń

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EOS 80D, jego cechach i możliwościach.

Odkryj swój twórczy potencjał

Zaawansowany, uniwersalny i szybki aparat, który umożliwi rozwój kreatywności. Innowacyjne technologie, zapewniające naprawdę zachwycające efekty, sprawiają, że aparat EOS 80D znakomicie sprawdzi się w fotografii sportowej, portretowej, krajobrazowej, ulicznej i podróżniczej ułatwiając jednocześnie fotografowanie w słabym oświetleniu. Docenią go również zaawansowani filmowcy.

0%
  Whats in the box

  Szybki w obsłudze aparat do rejestracji dynamicznych wydarzeń

   

  EOS 80D

  Poznaj nowe obszary fotografii

  Instynktowne reakcje i łatwe rejestrowanie dynamicznych wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody dzięki systemowi AF o wysokiej wydajności, maksymalnej szybkości zdjęć seryjnych rzędu 7 kl./s i konfigurowalnym elementom sterującym.

  EOS 80D

  System AF z 45 punktami krzyżowymi

  Rejestrowanie sportowych zdarzeń trwających ułamek sekundy na obrazach o bardzo wysokiej ostrości nawet w świetle reflektorów dzięki wysokiej szybkości reakcji i dokładności systemu autofokusa, który sprawdza się w trudnych warunkach oświetleniowych do -3 EV.  System AF z 45 punktami krzyżowymi oferuje wolność wyboru punktu lub obszaru AF zgodnie z kompozycją oraz wyższą precyzję i kontrolę nad szerszymi obszarami ostrości, co zapewnia niesamowite rezultaty niezależnie umiejscowienia obiektu w kadrze.

  Serie zdjęć z szybkością 7 kl./s

  Maksymalna szybkość zdjęć seryjnych rzędu 7 kl./s przy pełnej rozdzielczości zapewnia największe szanse na uchwycenie ulotnej chwili. Doskonałe do spontanicznych zdjęć wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody.

  0%
   EOS 80D

   27 punktów AF obsługujących przysłonę f/8

   System autofokusa pozwala wykonywać wyostrzone zdjęcia przy użyciu różnych połączeń obiektywów i konwerterów dzięki 27 punktom AF obsługującym przysłonę f/8.

   Regulowane elementy sterujące

   Korpus tego aparatu EOS ze średniej półki zapewnia kontrolę i uniwersalność za sprawą konfigurowalnych elementów sterujących, górnego panelu LCD i wyświetlaczowi z funkcją Live View, które umożliwiają łatwe sprawdzanie ustawień i dostosowywanie aparatu do potrzeb.

   EOS 80D

   Niezwykła jakość zdjęć i filmów w różnych warunkach

   Rejestruj swoją twórczość w jakości, na jaką zasługuje. Aparat EOS 80D wykonuje niesamowite zdjęcia w różnych warunkach oświetleniowych. Zdjęcia są pełne szczegółów, kolorów i nastroju oraz natychmiast gotowe do edycji i wyświetlania dzięki matrycy CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela i procesorowi DIGIC 6.

   EOS 80D

   7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR

   7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR, który wykrywa zarówno światło widzialne, jak i podczerwone, gwarantuje stałą i precyzyjną ekspozycję w wielu różnych sytuacjach.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Naturalnie wyglądające zdjęcia w słabym oświetleniu

   Szeroki zakres czułości ISO 100–16000 (H: 25600), który ogranicza potrzebę korzystania z lampy błyskowej i pozwala stosować krótsze czasy naświetlania, umożliwia rejestrowanie naturalnie wyglądających, nastrojowych zdjęć przy słabym oświetleniu.

   Detekcja migotania

   Funkcja detekcji migotania gwarantuje stałą ekspozycję i niezmienne kolory podczas wykonywania serii zdjęć w sztucznym, migoczącym świetle.

   0%

    Wszystko, co potrzebne do przejęcia pełnej kontroli nad aparatem i rozwijania umiejętności fotograficznych

    Inteligentny wizjer

    Zaawansowany wizjer z pokryciem bliskim 100% pozwala dojrzeć nawet te elementy ujęcia, które znajdują się przy krawędzi kadru, a jednocześnie wyświetla parametry pracy. Tryb cichej serii zdjęć z szybkością 3 kl./s umożliwia bardziej dyskretne fotografowanie.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Odchylany wyświetlacz LCD z trybem Live View

    Duży odchylany ekran dotykowy Clear View LCD II o przekątnej 7,7 cm pozwala eksperymentować z różnymi kątami fotografowania i korzystać z intuicyjnych elementów sterujących. Technologia Dual Pixel CMOS AF umożliwia kadrowanie i rejestrowanie dynamicznych wydarzeń w trybie Live View z szybkością 5 kl./s pod różnymi kątami.

    Zintegrowany wyzwalacz lamp błyskowych Speedlite

    Rozstawienie zewnętrznych lamp błyskowych Speedlite firmy Canon zapewnia większą swobodę twórczą, a sterowanie nimi odbywa się za pomocą zintegrowanego wyzwalacza lamp błyskowych Speedlite aparatu EOS 80D.

    EOS 80D
    EOS 80D

    System EOS

    Rozbudowany system EOS obejmujący obiektywy EF i akcesoria umożliwia twórcze eksperymentowanie.

    EOS 80D

    EOS 80D

    Profesjonalna jakość dźwięku
    Poziom głośności dźwięku można regulować w menu aparatu, a gniazda słuchawek i mikrofonu gwarantują profesjonalną jakość dźwięku.

    Różne formaty plików
    Filmy można nagrywać w formatach MP4 i MOV, używając różnych prędkości nagrywania i kodeków (w celu łatwej edycji lub archiwizacji).

    EOS 80D

    Wydajne połączenie do obsługi filmowania

    Aby uzyskać najlepsze rozwiązanie do filmowania, można połączyć aparat EOS 80D z uniwersalnym i wydajnym obiektywem EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM z technologią Nano USM, który zapewnia płynną i cichą regulację ostrości podczas filmowania i błyskawicznie szybki AF podczas fotografowania. Połączenie z opcjonalnym adapterem zaawansowanego zoomu PZ-E1 umożliwia precyzyjne sterowanie zoomem podczas filmowania.

    Błyskawiczne połączenie NFC

    EOS 80D

    Błyskawiczne połączenie NFC

    Dzięki technologii NFC wystarczy jedno dotknięcie, aby błyskawicznie połączyć aparat ze zgodnym urządzeniem z systemem Android*. Wystarczy użyć klucza Wi-Fi, aby łączyć się z innymi urządzeniami. * W przypadku korzystania ze zgodnych urządzeń z systemem Android

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    Wystarczy zbliżyć aparat EOS 80D do stacji Connect Station, aby dzięki funkcji NFC przesłać zdjęcia i filmy oraz udostępnić je innym osobom na telewizorze HD, w mediach społecznościowych lub albumach online.

    Oprogramowanie EOS Utility

    EOS 80D

    Oprogramowanie EOS Utility

    Oprogramowanie EOS Utility, dostępne na komputery Mac i PC, umożliwia łączenie się z aparatem z dowolnego miejsca, łatwe przesyłanie obrazów i zdalne sterowanie aparatem.

    Aplikacja Canon Photo Companion

    Aplikacja Canon Photo Companion

    Aplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

    Dowiedz się więcej

    Pobierz aplikację Canon Photo Companion w serwisie itunes
    Pobierz aplikację Canon Photo Companion dla systemu Android

    Recenzje

    Dane techniczne

    f1_8-2_8

    Doskonała jakość zdjęć i duża szczegółowość obrazu.

    Matryca CMOS o rozmiarze 1,0 cala

    Zaawansowany procesor DIGIC umożliwia szybką pracę aparatu i wierne odwzorowywanie kolorów.

    DIGIC 7

    Cały przebieg zdarzeń z maks. szybkością 7 kl./s

    Full HD 60p

    Ustawianie ostrości na obiekty i śledzenie ich w całym kadrze

    vari-angle_KF

    Możliwość fotografowania z góry i z dołu.

    EOS_movie_KF

    Rejestracja filmów w rozdzielczości do 1080p z szybkością do 60 kl./s.

    Dual Pixel AF

    Płynna, ciągła regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania w trybie Live View.

    Wi-Fi NFC

    Łatwe podłączenia i udostępnianie

    inteligent viewfinder

    Informacje o ustawieniach i ostrości widoczne podczas fotografowania

    Awards

    EISA Awards 2016

    Polecamy