Lustrzanki cyfrowe

Canon EOS 80D

Zaawansowana, uniwersalna i szybka lustrzanka cyfrowa, zwiększająca kreatywność.

Korzyści

 • Szybki w obsłudze aparat do rejestracji dynamicznych wydarzeń

 • Niezwykła jakość zdjęć i filmów w różnych warunkach

 • Wszystko, co potrzebne do rozwijania umiejętności fotograficznych

 • Znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych kreatywnym filmowaniem

 • Łatwa łączność oraz proste tworzenie i dzielenie się zdjęciami i filmami z innymi

Cechy szczegółowe

 • Odkryj swój twórczy potencjał

  Intuicyjne, łatwo dostępne elementy sterujące i innowacyjne technologie ułatwiają rozwijanie umiejętności fotografowania i filmowania. Rejestrowanie zdarzeń trwających ułamek sekundy nie jest problemem dzięki funkcji serii zdjęć (7 kl./s) i systemowi AF z 45 punktami krzyżowymi, który gwarantuje niezwykłą precyzję w wielu różnych warunkach oświetleniowych i przy użyciu różnych obiektywów.

 • Doskonała jakość

  Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 MP i 7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR, który zapewnia precyzyjną ekspozycję, umożliwiają tworzenie nastrojowych, dynamicznych i szczegółowych obrazów w każdej sytuacji. Szeroki zakres czułości ISO 100–16000 i funkcja wykrywania migotania umożliwiają rejestrowanie doskonałych zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych i zapewniają spójną ekspozycję w sztucznym, migoczącym świetle.

 • Pełna kontrola nad aparatem i rozwój umiejętności fotograficznych

  Zaawansowany wizjer z pokryciem wynoszącym 100% pozwala dojrzeć wszystkie elementy ujęcia podczas kadrowania i wyświetla parametry pracy. Duży odchylany ekran dotykowy LCD o średnicy 7,7 cm pozwala eksperymentować z różnymi kątami fotografowania i korzystać z intuicyjnych elementów sterujących. Ponadto umożliwia komponowanie i fotografowanie ujęć w trybie Live View z szybkością 5 kl./s i z użyciem funkcji ciągłej regulacji ostrości.

 • Coraz lepsze filmy

  Aparat umożliwia nagrywanie filmów Full HD 60p i tworzenie płynnych sekwencji dynamicznych wydarzeń lub efektu zwolnionego tempa w formacie MP4 z wybraną prędkością nagrywania. Technologia Dual Pixel CMOS AF zapewnia wydajny system autofokusa umożliwiający śledzenie poruszających się obiektów. Dostępne są też tryby nagrywania filmu poklatkowego, HDR i filtrów twórczych, które pozwalają uzyskać ciekawe efekty.

 • Łatwe udostępnianie i zdalne fotografowanie

  Łączność NFC* i Wi-Fi* umożliwia łączenie aparatu ze zgodnymi smartfonami i tabletami oraz zdalne wykonywanie zdjęć i filmów z poziomu tych urządzeń za pomocą aplikacji Camera Connect. Istnieje również możliwość fotografowania z odległości za pomocą oprogramowania EOS Utility dostępnego na komputery Mac i PC. Za pomocą łączności Wi-Fi i NFC można również przesyłać obrazy i filmy do stacji Canon Connect Station lub drukować obrazy na zgodnych drukarkach.* W przypadku korzystania ze zgodnych urządzeń

Canon EOS 80D
Oceny i recenzje

Obiektywy

 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

  Atrakcyjny cenowo ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy z silnikiem STM i stabilizatorem obrazu — idealny do fotografowania krajobrazów i podróży oraz nagrywania filmów.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

  Niezwykle wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy z technologią Nano USM pozwalającą fotografować i filmować dynamiczne wydarzenia.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

  Kompaktowy teleobiektyw
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 50mm f/1.8 STM

  Atrakcyjny cenowo obiektyw z silnikiem STM i jasną przysłoną f/1,8; sprawdza się w fotografii ogólnej, portretowej i przy słabym oświetleniu.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

  Profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy z serii L o kompaktowych wymiarach; doskonale sprawdza się w podróży, podczas fotografowania szybkich obiektów, dzikiej przyrody i wydarzeń sportowych.
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 85mm f/1.8 USM

  Lekki, jasny obiektyw
 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF 70-200mm f/4L USM

  Bardzo wydajny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy z serii L o stałej przysłonie f/4 — idealny do fotografowania w podróży oraz podczas wydarzeń sportowych.