EOS 80D

Dzięki niezwykłej szybkości, intuicyjnym elementom sterującym oraz innowacyjnym technologiom ta uniwersalna lustrzanka z łącznością Wi-Fi to świetny wybór dla osób, którym zależy na tworzeniu niezwykłych, kreatywnych ujęć i nieustannym odkrywaniu nowych obszarów fotografii.

Korzyści

 • Szybki w obsłudze aparat do rejestracji dynamicznych wydarzeń
 • Niezwykła jakość zdjęć i filmów w różnych warunkach
 • Wszystko, co potrzebne do rozwijania umiejętności fotograficznych
 • Znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych kreatywnym filmowaniem
 • Łatwa łączność oraz proste tworzenie i dzielenie się zdjęciami i filmami z innymi

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EOS 80D

Odkryj swój twórczy potencjał


Intuicyjne, łatwo dostępne elementy sterujące i innowacyjne technologie ułatwiają rozwijanie umiejętności fotografowania i filmowania. Rejestrowanie zdarzeń trwających ułamek sekundy nie jest problemem dzięki funkcji serii zdjęć (7 kl./s) i systemowi AF z 45 punktami krzyżowymi, który gwarantuje niezwykłą precyzję w wielu różnych warunkach oświetleniowych i przy użyciu różnych obiektywów.

Doskonała jakość


Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 MP i 7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR, który zapewnia precyzyjną ekspozycję, umożliwiają tworzenie nastrojowych, dynamicznych i szczegółowych obrazów w każdej sytuacji. Szeroki zakres czułości ISO 100–16000 i funkcja wykrywania migotania umożliwiają rejestrowanie doskonałych zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych i zapewniają spójną ekspozycję w sztucznym, migoczącym świetle.

Pełna kontrola nad aparatem i rozwój umiejętności fotograficznych


Zaawansowany wizjer z pokryciem wynoszącym 100% pozwala dojrzeć wszystkie elementy ujęcia podczas kadrowania i wyświetla parametry pracy. Duży odchylany ekran dotykowy LCD o średnicy 7,7 cm pozwala eksperymentować z różnymi kątami fotografowania i korzystać z intuicyjnych elementów sterujących. Ponadto umożliwia komponowanie i fotografowanie ujęć w trybie Live View z szybkością 5 kl./s i z użyciem funkcji ciągłej regulacji ostrości.

Coraz lepsze filmy


Aparat umożliwia nagrywanie filmów Full HD 60p i tworzenie płynnych sekwencji dynamicznych wydarzeń lub efektu zwolnionego tempa w formacie MP4 z wybraną prędkością nagrywania. Technologia Dual Pixel CMOS AF zapewnia wydajny system autofokusa umożliwiający śledzenie poruszających się obiektów. Dostępne są też tryby nagrywania filmu poklatkowego, HDR i filtrów twórczych, które pozwalają uzyskać ciekawe efekty.

Łatwe udostępnianie i zdalne fotografowanie


Łączność NFC* i Wi-Fi* umożliwia łączenie aparatu ze zgodnymi smartfonami i tabletami oraz zdalne wykonywanie zdjęć i filmów z poziomu tych urządzeń za pomocą aplikacji Camera Connect. Istnieje również możliwość fotografowania z odległości za pomocą oprogramowania EOS Utility dostępnego na komputery Mac i PC. Za pomocą łączności Wi-Fi i NFC można również przesyłać obrazy i filmy do stacji Canon Connect Station lub drukować obrazy na zgodnych drukarkach.

* W przypadku korzystania ze zgodnych urządzeń

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EOS 80D, jego cechach i możliwościach.

EOS 80D Oceny i recenzje

Odkryj swój twórczy potencjał

Zaawansowany, uniwersalny i szybki aparat, który umożliwi rozwój kreatywności. Innowacyjne technologie, zapewniające naprawdę zachwycające efekty, sprawiają, że aparat EOS 80D znakomicie sprawdzi się w fotografii sportowej, portretowej, krajobrazowej, ulicznej i podróżniczej ułatwiając jednocześnie fotografowanie w słabym oświetleniu. Docenią go również zaawansowani filmowcy.

0%
  Whats in the box

  Film informacyjny

  Szybki w obsłudze aparat do rejestracji dynamicznych wydarzeń

   

  EOS 80D

  Poznaj nowe obszary fotografii

  Instynktowne reakcje i łatwe rejestrowanie dynamicznych wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody dzięki systemowi AF o wysokiej wydajności, maksymalnej szybkości zdjęć seryjnych rzędu 7 kl./s i konfigurowalnym elementom sterującym.

  EOS 80D

  System AF z 45 punktami krzyżowymi

  Rejestrowanie sportowych zdarzeń trwających ułamek sekundy na obrazach o bardzo wysokiej ostrości nawet w świetle reflektorów dzięki wysokiej szybkości reakcji i dokładności systemu autofokusa, który sprawdza się w trudnych warunkach oświetleniowych do -3 EV.  System AF z 45 punktami krzyżowymi oferuje wolność wyboru punktu lub obszaru AF zgodnie z kompozycją oraz wyższą precyzję i kontrolę nad szerszymi obszarami ostrości, co zapewnia niesamowite rezultaty niezależnie umiejscowienia obiektu w kadrze.

  Serie zdjęć z szybkością 7 kl./s

  Maksymalna szybkość zdjęć seryjnych rzędu 7 kl./s przy pełnej rozdzielczości zapewnia największe szanse na uchwycenie ulotnej chwili. Doskonałe do spontanicznych zdjęć wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody.

  0%
   EOS 80D

   27 punktów AF obsługujących przysłonę f/8

   System autofokusa pozwala wykonywać wyostrzone zdjęcia przy użyciu różnych połączeń obiektywów i konwerterów dzięki 27 punktom AF obsługującym przysłonę f/8.

   Regulowane elementy sterujące

   Korpus tego aparatu EOS ze średniej półki zapewnia kontrolę i uniwersalność za sprawą konfigurowalnych elementów sterujących, górnego panelu LCD i wyświetlaczowi z funkcją Live View, które umożliwiają łatwe sprawdzanie ustawień i dostosowywanie aparatu do potrzeb.

   EOS 80D

   Niezwykła jakość zdjęć i filmów w różnych warunkach

   Rejestruj swoją twórczość w jakości, na jaką zasługuje. Aparat EOS 80D wykonuje niesamowite zdjęcia w różnych warunkach oświetleniowych. Zdjęcia są pełne szczegółów, kolorów i nastroju oraz natychmiast gotowe do edycji i wyświetlania dzięki matrycy CMOS APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela i procesorowi DIGIC 6.

   EOS 80D

   7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR

   7560-pikselowy czujnik pomiarowy RGB+IR, który wykrywa zarówno światło widzialne, jak i podczerwone, gwarantuje stałą i precyzyjną ekspozycję w wielu różnych sytuacjach.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Naturalnie wyglądające zdjęcia w słabym oświetleniu

   Szeroki zakres czułości ISO 100–16000 (H: 25600), który ogranicza potrzebę korzystania z lampy błyskowej i pozwala stosować krótsze czasy naświetlania, umożliwia rejestrowanie naturalnie wyglądających, nastrojowych zdjęć przy słabym oświetleniu.

   Detekcja migotania

   Funkcja detekcji migotania gwarantuje stałą ekspozycję i niezmienne kolory podczas wykonywania serii zdjęć w sztucznym, migoczącym świetle.

   0%

    Wszystko, co potrzebne do przejęcia pełnej kontroli nad aparatem i rozwijania umiejętności fotograficznych

    Inteligentny wizjer

    Zaawansowany wizjer z pokryciem bliskim 100% pozwala dojrzeć nawet te elementy ujęcia, które znajdują się przy krawędzi kadru, a jednocześnie wyświetla parametry pracy. Tryb cichej serii zdjęć z szybkością 3 kl./s umożliwia bardziej dyskretne fotografowanie.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Odchylany wyświetlacz LCD z trybem Live View

    Duży odchylany ekran dotykowy Clear View LCD II o przekątnej 7,7 cm pozwala eksperymentować z różnymi kątami fotografowania i korzystać z intuicyjnych elementów sterujących. Technologia Dual Pixel CMOS AF umożliwia kadrowanie i rejestrowanie dynamicznych wydarzeń w trybie Live View z szybkością 5 kl./s pod różnymi kątami.

    Zintegrowany wyzwalacz lamp błyskowych Speedlite

    Rozstawienie zewnętrznych lamp błyskowych Speedlite firmy Canon zapewnia większą swobodę twórczą, a sterowanie nimi odbywa się za pomocą zintegrowanego wyzwalacza lamp błyskowych Speedlite aparatu EOS 80D.

    EOS 80D
    EOS 80D

    System EOS

    Rozbudowany system EOS obejmujący obiektywy EF i akcesoria umożliwia twórcze eksperymentowanie.

    Znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych kreatywnym filmowaniem

    Wydajna technologia Dual Pixel CMOS AF, która oferuje wszechstronny system autofokusa do precyzyjnego śledzenia i płynnych przejść ostrości, pozwala tworzyć zaawansowane filmy.

    Twórcza kontrola nad ostrością

    EOS 80D

    Twórcza kontrola nad ostrością

    Funkcja regulacji czułości i szybkości pracy technologii Dual Pixel CMOS AF podczas nagrywania filmów umożliwia dostosowanie mechanizmu ostrości do danej sytuacji, a co za tym idzie, tworzenie filmów w zwolnionym, naturalnym lub przyspieszonym tempie.

    Zobacz wideo

    Płynne filmy 60p

    EOS 80D

    Płynne filmy 60p

    Aparat umożliwia nagrywanie kinowych filmów Full HD 60p z wykorzystaniem technologii Dual Pixel CMOS AF i tworzenie płynnych sekwencji dynamicznych wydarzeń lub efektów zwolnionego tempa.

    Zobacz wideo

    Twórcze efekty w aparacie

    EOS 80D

    Twórcze efekty w aparacie

    Funkcja nagrywanie filmu poklatkowego, która ułatwia wykonywanie serię zdjęć z myślą o tworzeniu filmu przedstawiającego upływ czasu, oraz tryb HDR, który rejestruje szerszy zakres odcieni w warunkach oświetlenia o wysokim kontraście poprzez wykonanie dwóch zdjęć z różną ekspozycją, umożliwiają uzyskanie doskonałych efektów specjalnych w aparacie. Używając filtrów twórczych, można nagrywać filmy o wyjątkowej atmosferze, na przykład z efektami starego filmu, pełnego dramaturgii filmu czarno-białego, snu czy miniatury.

    Zobacz wideo

    EOS 80D

    EOS 80D

    Profesjonalna jakość dźwięku
    Poziom głośności dźwięku można regulować w menu aparatu, a gniazda słuchawek i mikrofonu gwarantują profesjonalną jakość dźwięku.

    Różne formaty plików
    Filmy można nagrywać w formatach MP4 i MOV, używając różnych prędkości nagrywania i kodeków (w celu łatwej edycji lub archiwizacji).

    EOS 80D

    Wydajne połączenie do obsługi filmowania

    Aby uzyskać najlepsze rozwiązanie do filmowania, można połączyć aparat EOS 80D z uniwersalnym i wydajnym obiektywem EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM z technologią Nano USM, który zapewnia płynną i cichą regulację ostrości podczas filmowania i błyskawicznie szybki AF podczas fotografowania. Połączenie z opcjonalnym adapterem zaawansowanego zoomu PZ-E1 umożliwia precyzyjne sterowanie zoomem podczas filmowania.

    Bezprzewodowe sterowanie i udostępnianie

    EOS 80D

    Bezprzewodowe sterowanie i udostępnianie

    Funkcje fotografowania i filmowania można obsługiwać bezprzewodowo z poziomu urządzenia inteligentnego, które zapewni bieżący podgląd obrazu i parametrów pracy. Darmowa aplikacja Canon Camera Connect umożliwia szybkie ocenianie i przesyłanie obrazów JPEG i filmów MP4 w pełnej rozdzielczości na zgodne urządzenia inteligentne, co ułatwia udostępnianie podczas podróży.

    Zobacz wideo

    Błyskawiczne połączenie NFC

    EOS 80D

    Błyskawiczne połączenie NFC

    Dzięki technologii NFC wystarczy jedno dotknięcie, aby błyskawicznie połączyć aparat ze zgodnym urządzeniem z systemem Android*. Wystarczy użyć klucza Wi-Fi, aby łączyć się z innymi urządzeniami. * W przypadku korzystania ze zgodnych urządzeń z systemem Android

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    Wystarczy zbliżyć aparat EOS 80D do stacji Connect Station, aby dzięki funkcji NFC przesłać zdjęcia i filmy oraz udostępnić je innym osobom na telewizorze HD, w mediach społecznościowych lub albumach online.

    Oprogramowanie EOS Utility

    EOS 80D

    Oprogramowanie EOS Utility

    Oprogramowanie EOS Utility, dostępne na komputery Mac i PC, umożliwia łączenie się z aparatem z dowolnego miejsca, łatwe przesyłanie obrazów i zdalne sterowanie aparatem.

    Aplikacja Canon Photo Companion

    Aplikacja Canon Photo Companion

    Aplikacja Photo Companion, zaufany towarzysz miłośników opowiadania wizualnych historii, zapewnia dostęp do spersonalizowanych, specjalistycznych informacji i materiałów, a tym samym ułatwia ożywanie opowieści.

    Dowiedz się więcej

    Pobierz aplikację Canon Photo Companion w serwisie itunes
    Pobierz aplikację Canon Photo Companion dla systemu Android

    Recenzje

    Dane techniczne

    f1_8-2_8

    Doskonała jakość zdjęć i duża szczegółowość obrazu.

    Matryca CMOS o rozmiarze 1,0 cala

    Zaawansowany procesor DIGIC umożliwia szybką pracę aparatu i wierne odwzorowywanie kolorów.

    DIGIC 7

    Cały przebieg zdarzeń z maks. szybkością 7 kl./s

    Full HD 60p

    Ustawianie ostrości na obiekty i śledzenie ich w całym kadrze

    vari-angle_KF

    Możliwość fotografowania z góry i z dołu.

    EOS_movie_KF

    Rejestracja filmów w rozdzielczości do 1080p z szybkością do 60 kl./s.

    Dual Pixel AF

    Płynna, ciągła regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania w trybie Live View.

    Wi-Fi NFC

    Łatwe podłączenia i udostępnianie

    inteligent viewfinder

    Informacje o ustawieniach i ostrości widoczne podczas fotografowania

    Awards

    EISA Awards 2016

    Polecamy