Lustrzanki cyfrowe

Canon EOS 4000D

Łatwo i intuicyjnie fotografuj oraz udostępniaj historie wyróżniające się atrakcyjnymi kolorami, poziomem szczegółowości i pięknym rozmyciem tła.

Wspaniałe zdjęcia i filmy w kinematograficznej jakości

18-pikselowa matryca o powierzchni nawet 19-krotnie większej od wielu matryc smartfonów** umożliwia wykonywanie zachwycających zdjęć z naturalnie rozmytym tłem – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Canon Camera
Canon Camera

Udostępnianie w serwisach społecznościowych i zdalne fotografowanie

Szybko przesyłaj zdjęcia i filmy do urządzenia inteligentnego, aby łatwo udostępniać je w mediach społecznościowych lub zapisywać ich kopie zapasowe. Możesz też fotografować zdalnie dzięki łączności Wi-Fi* i aplikacji Canon Connect.

Kreatywność bez wysiłku

Wystarczy skadrować ujęcie i nacisnąć spust migawki, a tryb Inteligentna scena auto zapewni doskonałe rezultaty. Korzystaj z funkcji fotografowania w trybie Live View i trybu twórczej automatyki oraz dodawaj wyjątkowe efekty dzięki filtrom kreatywnym.

Canon Camera
Canon Camera

Zdobywanie wiedzy podczas fotografowania

Korzystaj z przystępnych wskazówek dotyczących fotografowania lustrzanką cyfrową dzięki aplikacji Photo Companion firmy Canon (do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Android lub iOS). Dodaj obiektywy i akcesoria lub przejmij ręczną kontrolę nad aparatem w dowolnym momencie.

Niezawodne fotografowanie

Rejestruj ujęcia tak, aby pokrywały się z obrazem, który zachowałeś w pamięci – wszystko dzięki precyzyjnej regulacji ostrości, funkcji rejestrowania 3 kl./s i procesorowi DIGIC 4+. Optyczny wizjer i ekran LCD o przekątnej 6,8 cm ułatwiają kadrowanie i oglądanie efektów pracy.

Canon Camera

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Photographer looking down view finder

Potrzebujesz pomocy przy wyborze swojej pierwszej lustrzanki cyfrowej?

Efektywna liczba pikseli (około MP)

18

24,1

ekran LCD

2,7 cala (6,8 cm)

3 cale (7,5 cm)

Wizjer optyczny

Tak (stała dioptria)

Tak

Punkty AF

9

9

Serie zdjęć

3 kl./s

3 kl./s

Wbudowana lampa błyskowa

Tak

Tak (automatyczne wysuwana)

Inteligentna scena auto / przewodnik po funkcjach

Tak

Tak

Filtry kreatywne

Tak

Tak

Filmy

Filmy Full HD

Filmy Full HD

Aplikacja Photo Companion*****

Tak

Tak

Aplikacja Camera Connect****

Tak

Tak

Łączność

Wi-Fi

Wi-Fi i NFC***

Zdalne sterowanie****

Tylko za pomocą urządzeń inteligentnych

RS-60 lub za pomocą urządzeń inteligentnych

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby niedużym kosztem korzystać z jakości obrazu lustrzanki cyfrowej. Aby optymalnie wykorzystać aparat, dodaj kartę pamięci i futerał.

 • Korpus EOS 4000D

 • Muszla oczna EF

 • Pasek do aparatu EW-400D

 • Akumulator LP-E10

 • Ładowarka LC-E10E

 • Kabel zasilający do ładowarki

 • Przewodnik wprowadzający

Zgodne akcesoria

Canon EOS 4000D
Oceny i recenzje

Powiązane produkty

 1. * Dostępność łączności Wi-Fi i zakres funkcji zależą od modelu i regionu. Nie wszystkie funkcje i urządzenia są obsługiwane. Szczegółowe informacje znajdują się w danych technicznych.
 2. ** Pośród najpopularniejszych smartfonów z matrycą o wielkości od 1/ 2,5 do 1/3 cala. Dane oparte na badaniach firmy Canon.
 3. *** Zgodne urządzenia z systemem Android i funkcją NFC.
 4. **** Wymagane są zgodne urządzenia z system iOS lub Android. Dalsze informacje można znaleźć w pełnych danych technicznych.
 5. ***** Wymagane są zgodne urządzenia z system iOS lub Android. Dalsze informacje można znaleźć w sklepach Apple App Store i Google Play Store.