Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktowe drukarki fotograficzne

Łatwa w obsłudze kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY umożliwia tworzenie i drukowanie trwałych, atrakcyjnych zdjęć ze smartfonów, aparatów cyfrowych, kart pamięci SD i nie tylko.

Selphy CP1300

SELPHY CP1300

Stylowe, mobilne i szybkie bezprzewodowe drukowanie atrakcyjnych zdjęć ze zgodnych urządzeń inteligentnych oraz aparatów fotograficznych

Przekonaj się

Featured article1

Drukarki

Fast lab quality

Szybkie drukowanie odbitek o profesjonalnej jakości

Przedstawione funkcje są też dostępne w innych drukarkach SELPHY z łącznością Wi-Fi i w aplikacji Canon PRINT.

Obejrzyj film

Drukowanie z urządzeń inteligentnych

Najlepszą drukarką fotograficzną z serii SELPHY do obsługi drukowania ze smartfonów jest model SELPHY CP1300. Umożliwia szybkie i łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów z systemami iOS i Android – bezpośrednio lub za pomocą aplikacji Canon PRINT.

Smart Device Printing

Oferujemy szeroki zakres nośników do drukarek SELPHY przeznaczonych do różnych zadań drukowania. Każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie w zakresie wydruku zdjęć – od odbitek w formacie pocztówkowym po idealne do wydruku ze smartfonów kwadratowe naklejki.

ID photos

Zdjęcia dowodowe

Funkcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości umożliwia drukowanie zdjęć tego typu do użytku osobistego i zastosowań profesjonalnych. Do wyboru są powszechnie akceptowane formaty oraz rozmiary niestandardowe. Aby oszczędzić papier, zdjęcia do dokumentów o takich samych lub różnych wymiarach można drukować na jednym arkuszu.

Square Prints

Odbitki kwadratowe

Idealnie nadają się do celów dekoracyjnych i kreatywnych projektów, w których używane są zdjęcia z popularnych aplikacji smartfonowych i aparatów kompaktowych.

Credit Cards

Format karty kredytowej

Format karty kredytowej znakomicie sprawdza się w przypadku małych ramek i zdjęć przechowywanych w portfelach lub torebkach.

Mini Stickers

Miniaturowe naklejki

Miniaturowe naklejki przydadzą się do zabawy, kreatywnych prac artystycznych i celów dekoracyjnych.

Zestawy z atramentem i papierem

Zestawy z atramentem i papierem do drukarek SELPHY zawierają odpowiednią ilość atramentu i papieru do wydrukowania określonej liczby zdjęć. Dzięki temu atrament i papier można wymienić w ramach jednej prostej czynności. Do drukowania na nośnikach serii KC potrzebna jest kaseta z papierem w formacie karty kredytowej (sprzedawana osobno).

Stały, niski koszt druku odbitki

Pixel to Print

Od pikseli do wydruku

Drukarka SELPHY umożliwia tworzenie odbitek w różnych formatach, łączenie wielu zdjęć na jednej stronie dzięki funkcji Layout Print, a także tworzenie pięknych kolaży z efektami kolorystycznymi dzięki funkcji Shuffle Layout. W celu uzyskania najlepszych rezultatów warto korzystać z funkcji automatycznej optymalizacji obrazu, która automatycznie poprawia jakość odbitek.

Optymalizacja zdjęcia

Funkcja optymalizacji obrazu wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu, dostosowując jasność i kolor twarzy, a także redukując szumy. Gwarantuje to wyrazistość i wysoką jakość wydruku.

Optymalizacja obrazu w odcieniach szarości

Image optimize
Dye Sub

Termosublimacja

Technologia termosublimacyjna zapewnia wysokiej jakości odbitki, które przetrwają w albumie nawet 100 lat. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej każda odbitka jest całkowicie sucha i odporna na wodę, odciski palców i zarysowania.

100 latTermosublimacja

Drukowanie z dowolnego urządzenia i miejsca

Zdjęcia można łatwo wydrukować na drukarce SELPHY bez względu na miejsce przechowywania plików. Zdjęcia można drukować bezpośrednio z urządzeń inteligentnych, aparatów, kart pamięci, pamięci USB i komputerów. Funkcja Party Shuffle w aplikacji Canon PRINT tworzy wyjątkowe kolekcje z obrazów pobranych z kilku smartfonów.

Print Anywhere

Duża mobilność – urządzenie zawsze i wszędzie pod ręką

Drukarki SELPHY są tak małe i mobilne, że można je bez problemu zabrać na wakacje, wizytę u rodziny czy przyjęcie – wszyscy będą mogli od razu wydrukować zdjęcia i dzielić się wspaniałymi wspomnieniami.

Easy to Carry

Pomoc techniczna

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ i Picasa™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Windows® i logo Windows są znakami towarowymi grupy Microsoft.