Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktowe drukarki fotograficzne

Łatwa w obsłudze kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY umożliwia tworzenie i drukowanie trwałych, atrakcyjnych zdjęć ze smartfonów, aparatów cyfrowych, kart pamięci SD i nie tylko.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Możesz uwieczniać wyjątkowe wspomnienia na atrakcyjnych odbitkach – w dowolnym miejscu, bezprzewodowo.

Featured article1

Drukarki

Fast lab quality

Szybkie drukowanie odbitek o profesjonalnej jakości

Przedstawione funkcje są też dostępne w innych drukarkach SELPHY z łącznością Wi-Fi i w aplikacji Canon PRINT.

Obejrzyj film

Drukowanie z urządzeń inteligentnych

Najlepszą drukarką fotograficzną z serii SELPHY do obsługi drukowania ze smartfonów jest model SELPHY CP1300. Umożliwia szybkie i łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów z systemami iOS i Android – bezpośrednio lub za pomocą aplikacji Canon PRINT.

Smart Device Printing

Oferujemy szeroki zakres nośników do drukarek SELPHY przeznaczonych do różnych zadań drukowania. Każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie w zakresie wydruku zdjęć – od odbitek w formacie pocztówkowym po idealne do wydruku ze smartfonów kwadratowe naklejki.

ID photos

Zdjęcia dowodowe

Funkcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości umożliwia drukowanie zdjęć tego typu do użytku osobistego i zastosowań profesjonalnych. Do wyboru są powszechnie akceptowane formaty oraz rozmiary niestandardowe. Aby oszczędzić papier, zdjęcia do dokumentów o takich samych lub różnych wymiarach można drukować na jednym arkuszu.

Square Prints

Odbitki kwadratowe

Idealnie nadają się do celów dekoracyjnych i kreatywnych projektów, w których używane są zdjęcia z popularnych aplikacji smartfonowych i aparatów kompaktowych.

Credit Cards

Format karty kredytowej

Format karty kredytowej znakomicie sprawdza się w przypadku małych ramek i zdjęć przechowywanych w portfelach lub torebkach.

Mini Stickers

Miniaturowe naklejki

Miniaturowe naklejki przydadzą się do zabawy, kreatywnych prac artystycznych i celów dekoracyjnych.

Zestawy z atramentem i papierem

Zestawy z atramentem i papierem do drukarek SELPHY zawierają odpowiednią ilość atramentu i papieru do wydrukowania określonej liczby zdjęć. Dzięki temu atrament i papier można wymienić w ramach jednej prostej czynności. Do drukowania na nośnikach serii KC potrzebna jest kaseta z papierem w formacie karty kredytowej (sprzedawana osobno).

Stały, niski koszt druku odbitki

Pixel to Print

Od pikseli do wydruku

Drukarka SELPHY umożliwia tworzenie odbitek w różnych formatach, łączenie wielu zdjęć na jednej stronie dzięki funkcji Layout Print, a także tworzenie pięknych kolaży z efektami kolorystycznymi dzięki funkcji Shuffle Layout. W celu uzyskania najlepszych rezultatów warto korzystać z funkcji automatycznej optymalizacji obrazu, która automatycznie poprawia jakość odbitek.

Optymalizacja zdjęcia

Funkcja optymalizacji obrazu wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu, dostosowując jasność i kolor twarzy, a także redukując szumy. Gwarantuje to wyrazistość i wysoką jakość wydruku.

Optymalizacja obrazu w odcieniach szarości

Image optimize
Dye Sub

Termosublimacja

Technologia termosublimacyjna zapewnia wysokiej jakości odbitki, które przetrwają w albumie nawet 100 lat. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej każda odbitka jest całkowicie sucha i odporna na wodę, odciski palców i zarysowania.

100 latTermosublimacja

Drukowanie z dowolnego urządzenia i miejsca

Zdjęcia można łatwo wydrukować na drukarce SELPHY bez względu na miejsce przechowywania plików. Zdjęcia można drukować bezpośrednio z urządzeń inteligentnych, aparatów, kart pamięci, pamięci USB i komputerów. Funkcja Party Shuffle w aplikacji Canon PRINT tworzy wyjątkowe kolekcje z obrazów pobranych z kilku smartfonów.

Print Anywhere

Duża mobilność – urządzenie zawsze i wszędzie pod ręką

Drukarki SELPHY są tak małe i mobilne, że można je bez problemu zabrać na wakacje, wizytę u rodziny czy przyjęcie – wszyscy będą mogli od razu wydrukować zdjęcia i dzielić się wspaniałymi wspomnieniami.

Easy to Carry

Pomoc techniczna

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ i Picasa™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Windows® i logo Windows są znakami towarowymi grupy Microsoft.