Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktowe drukarki fotograficzne

Łatwa w obsłudze kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY umożliwia tworzenie i drukowanie trwałych, atrakcyjnych zdjęć ze smartfonów, aparatów cyfrowych, kart pamięci SD i nie tylko*.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Możesz uwieczniać wyjątkowe wspomnienia na atrakcyjnych odbitkach – w dowolnym miejscu, bezprzewodowo.

Wyświetl więcej

Featured article1
Selphy CP1300

Canon SELPHY CP1300

Stylowa, kompaktowa i szybka. Ta bezprzewodowa drukarka do zdjęć idealnie nadaje się do tworzenia wyjątkowych odbitek ze zdjęć w zgodnych urządzeniach inteligentnych, aparatach fotograficznych i nie tylko.

Wyświetl więcej

Featured article1
Fast lab quality

Szybkie drukowanie odbitek o profesjonalnej jakości

Szybkie drukowanie odbitek o profesjonalnej jakości bezpośrednio ze smartfona przy użyciu miniaturowej drukarki fotograficznej*.

Obejrzyj film

Twórz i drukuj kolaże fotograficzne za pomocą aplikacji SELPHY Photo Layout

Drukuj bezpośrednio ze smartfona na przenośnej drukarce fotograficznej dzięki bezpłatnej aplikacji Canon do zestawiania zdjęć. Do odbitek możesz dodawać różne elementy, w tym stemple, filtry, ramki, tekst, nakładki i układy.

Dowiedz się więcej

Create and print photo collages with SELPHY Photo Layout app

Drukowanie z dowolnego urządzenia i miejsca

Zdjęcia można łatwo wydrukować na drukarce SELPHY CP1300 bez względu na miejsce przechowywania plików. Zdjęcia można drukować bezpośrednio z urządzeń inteligentnych, aparatów, kart pamięci, pamięci USB i komputerów. Funkcja Party Shuffle w aplikacji Canon PRINT tworzy wyjątkowe kolekcje z obrazów pobranych z kilku smartfonów.

Dowiedz się więcej

Print from any device - anywhere

Duża mobilność – urządzenie zawsze i wszędzie pod ręką

Drukarki SELPHY są tak małe i mobilne, że można je bez problemu zabrać na wakacje, wizytę u rodziny czy przyjęcie – wszyscy będą mogli od razu wydrukować zdjęcia i dzielić się wspaniałymi wspomnieniami.

Easy to Carry

Oferujemy szeroki zakres nośników do drukarek SELPHY przeznaczonych do różnych zadań drukowania. Każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie w zakresie wydruku zdjęć – od odbitek w formacie pocztówkowym po idealne do wydruku ze smartfonów kwadratowe naklejki*.

ID photos

Zdjęcia dowodowe

Funkcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości umożliwia drukowanie zdjęć tego typu do użytku osobistego i zastosowań profesjonalnych. Do wyboru są powszechnie akceptowane formaty oraz rozmiary niestandardowe. Aby oszczędzić papier, zdjęcia do dokumentów o takich samych lub różnych wymiarach można drukować na jednym arkuszu.

Square Prints

Odbitki kwadratowe

Idealnie nadają się do celów dekoracyjnych i kreatywnych projektów, w których używane są zdjęcia z popularnych aplikacji smartfonowych i aparatów kompaktowych.

Credit Cards

Format karty kredytowej

Format karty kredytowej znakomicie sprawdza się w przypadku małych ramek i zdjęć przechowywanych w portfelach lub torebkach.

Mini Stickers

Miniaturowe naklejki

Miniaturowe naklejki przydadzą się do zabawy, kreatywnych prac artystycznych i celów dekoracyjnych.

Dye Sub

Termosublimacja

Technologia termosublimacyjna zapewnia wysokiej jakości odbitki, które przetrwają w albumie nawet 100 lat. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej każda odbitka jest całkowicie sucha i odporna na wodę, odciski palców i zarysowania.

100 latTermosublimacja

Zestawy z atramentem i papierem

Zestawy z atramentem i papierem do drukarek SELPHY zawierają odpowiednią ilość atramentu i papieru do wydrukowania określonej liczby zdjęć. Dzięki temu atrament i papier można wymienić w ramach jednej prostej czynności**.

SELPHY Square QX10

SELPHY CP1300 i SELPHY CP1000

Optymalizacja zdjęcia

W celu uzyskania najlepszych wydruków z drukarki SELPHY CP1300 warto korzystać z funkcji automatycznej optymalizacji obrazu, która samoczynnie poprawia jakość odbitek. Funkcja optymalizacji obrazu wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu, dostosowując jasność i kolor twarzy, a także redukując szumy. Gwarantuje to wyrazistość i wysoką jakość wydruku.

Optymalizacja obrazu w odcieniach szarości

Image optimize

Wszystkie drukarki z tej serii

Zainspiruj się

#FreeYourStory

Wykaż się odwagą. Wyraź siebie. Postaw na oryginalność. Pokaż nam życie ze swojej perspektywy. Niezależnie od tego, czy fotografujesz, drukujesz czy filmujesz, chcemy zobaczyć wyjątkową perspektywę świata, uchwyconą Twoim obiektywem.

Dowiedz się więcej

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Pomoc techniczna dla elementów systemu SELPHY

Pobierz sterowniki, oprogramowanie i podręczniki oraz korzystaj z zasobów pomocy technicznej i funkcji rozwiązywania problemów.

Pomoc techniczna dla elementów systemu SELPHY

Support Selphy

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się

* Wszystkie dostępne funkcje są opisane na stronach poszczególnych modeli.

** Do drukowania na nośnikach serii KC potrzebna jest kaseta na papier w formacie karty kredytowej (sprzedawana osobno).

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ i Picasa™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Windows® i logo Windows są znakami towarowymi grupy Microsoft.