TWÓRCZE DRUKOWANIE

Zabawa z drukiem: pięć powodów, dla których potrzebujesz kompaktowej drukarki fotograficznej.

Bez względu na wiek możesz korzystać z wielu kreatywnych sposobów prezentowania i udostępniania natychmiastowych odbitek.
Kolekcja niewielkich drukarek fotograficznych Canon w różnych kolorach na drewnianej półce.

Od najmłodszych po najstarszych – w obecnych czasach wszyscy uwielbiają robić zdjęcia. Większość z nas ma w smartfonach tysiące zdjęć, których nigdy nie ogląda, a cenne wspomnienia często gubią się w ogromnych bibliotekach zdjęć.

Dzięki kompaktowej drukarce fotograficznej można tworzyć błyskawiczne wydruki, które przetrwają całe życie*. Co więcej, można drukować w dowolnym momencie i ożywiać wyjątkowe chwile w dowolnym miejscu.

Po wydrukowaniu ulubionych zdjęć możesz wykorzystać je na wiele sposobów – od tworzenia spersonalizowanych upominków fotograficznych dla bliskich po wypełnianie albumów z pomysłami na dekoracje domu, a nawet cenione wspomnienia z podróży.

Oto pięć sposobów na rozszerzenie kreatywności z kompaktową drukarką fotograficzną firmy Canon.

1. Personalizowane prezenty i karty

Niewielka drukarka firmy Canon na białej powierzchni obok zdjęcia uśmiechniętego dziecka w ramce.

Canon SELPHY CP1500 idealnie nadaje się do rejestrowania i udostępniania ważnych wydarzeń. Umożliwia ona drukowanie zdjęć w formacie pocztówkowym, o jakości typowej dla punktu usług fotograficznych (KP-36IP, 100 × 148 mm), które doskonale pasują do standardowych ramek. Pozwala tworzyć spersonalizowane prezenty z niezapomnianymi chwilami. Gotowe produkty można wysłać rodzinie i znajomych.

Dłonie trzymające tablet z obrazem uśmiechniętej pary. W rogu widać kod QR, a w aplikacji SELPHY Photo Layout – opcje edycji.

W aplikacji Canon SELPHY Photo Layout można dodawać stemple lub filtry do obrazów, a nawet generować kody QR, aby dodać zaproszenia z łączem do miejsca wydarzenia.

Zdjęcia można udostępniać i cieszyć się nimi, a łatwa w obsłudze drukarka Canon SELPHY CP1500 idealnie nadaje się do przekształcania ulubionych zdjęć w prezenty, pocztówki i naklejki.

Drukarka SELPHY CP1500 jest dostępna w trzech kolorach i ma elegancką, nowoczesną obudowę, kolorowy ekran LCD o przekątnej 8,9 cm i prostą łączność QR. Urządzenie bezproblemowo współpracy ze smartfonami i innymi urządzeniami Apple i Android poprzez sieć Wi-Fi, a ponadto ma gniazdo SDXC do drukowania obrazów zapisanych na kartach pamięci oraz port USB-C do łatwego podłączania aparatów i pamięci USB.

SELPHY CP1500 może drukować pocztówki gotowe do wysyłki z wierszami adresowymi z tyłu. Idealnie nadają się do wysyłania zdjęć do bliskich, które można następnie umieścić w ramce lub na lodówce.

Dzięki opcjom naklejek w formacie mini i karty kredytowej możesz kreatywnie podejść do tworzenia kart okolicznościowych i zaproszeń na urodziny. Możesz zrobić zdjęcie swojego dziecka bawiącego się otrzymanym prezentem, wydrukować je jako naklejkę i umieścić na karcie z podziękowaniem. To wspaniały, osobisty akcent, który pokaże odbiorcy, jak świetnie został przyjęty jego prezent.

2. Kreatywne sposoby organizacji

Mała dziewczynka drukuje arkusz miniaturowych naklejek za pomocą niewielkiej drukarki firmy Canon. Obok drukarki znajduje się piórnik wypełniony artykułami biurowymi.

Drukarka Canon SELPHY CP1500 umożliwia drukowanie spersonalizowanych etykiet z imieniem i nazwiskiem do podręczników szkolnych i teczek.

Para dłoni, które ostrożnie umieszczają naklejkę (przestawiającą biegnącą dziewczynkę) na zielonej butelce na wodę.

Można drukować na papierze samoprzylepnym z naklejkami kwadratowymi (KC-18IS, 54 × 54 mm), w formacie karty kredytowej (KC-18IF, 54 × 86 mm) lub mini (KC-18IL, 22 × 17,3 mm), co umożliwia natychmiastowe naklejanie wydruków na pojemniki na lunch i butelki.

Większość z nas chciałaby być lepiej zorganizowana, ale nie wiemy, jak to zrobić. Zapracowani rodzice mają nie tylko napięte harmonogramy w pracy, ale także te związane z dziećmi. Canon SELPHY CP1500 to doskonałe narzędzie ułatwiające rodzinom ponowne opanowanie sytuacji.

Ta zgrabna i stylowa niewielka drukarka drukuje pocztówki w zaledwie 41 sekund, a także naklejki w różnych rozmiarach. W każdej chwili możesz stworzyć etykiety z imieniem i nazwiskiem na podręczniki szkolne i materiały biurowe oraz etykiety na pojemniki kuchenne i planer rodzinny.

Za pomocą aplikacji Canon SELPHY Photo Layout można nawet drukować zdjęcia legitymacyjne, tworzyć spersonalizowane zakładki i udostępniać łącza, używając kodu QR.

3. Łatwe tworzenie albumów z wycinkami

Ręce przyklejają zdjęcia w otwartym dzienniku podróży, otoczonym zdjęciami, taśmą i efemerydami.

Canon SELPHY Square QX10 drukuje wysokiej jakości samoprzylepne wydruki w zaledwie 43 sekundy, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia dziennika podróży.

Otwarte strony albumu przedstawiające zdjęcia kotów obok niewielkiej drukarki firmy Canon.

Ożyw swój album za pomocą opisów, rysunków i innych pamiątek.

Może warto zrobić album ze specjalnym wydarzeniem, wakacjami, a nawet pierwszym zwierzakiem domowym? Może to być bardzo satysfakcjonujące zajęcie, które sprawi radość osobom w każdym wieku.

Kieszonkowy i zawsze gotowy do pracy model Canon SELPHY Square QX10 tworzy kwadratowe odbitki o wymiarach 68 × 68 mm, a dzięki ramce można dodawać własnoręczne podpisy. Urządzenie jest dostępne w czterech stylowych kolorach i ma wkład umożliwiający wymianę atramentu bez bałaganu. Z urządzeniem dostarczany jest papier samoprzylepny (XS-20L).

Połączenie z aplikacją Canon SELPHY Photo Layout umożliwia jeszcze bardziej kreatywne wykorzystywanie obrazów. Można też dodawać nowe elementy w postaci filtrów, ramek i nakładek.

4. Ożyw swoją przestrzeń

Ręka trzymająca kompaktową drukarkę fotograficzną Canon Zoemini 2 z dwiema okrągłymi naklejkami fotograficznymi.

Nadaj otaczającej Cię przestrzeni osobisty charakter, korzystając z urządzenia Canon Zoemini 2. Papier samoprzylepny z okrągłymi naklejkami Canon ZINKTM 1,3" umożliwia zmianę ulubionych selfie w okrągłe naklejki na lustra i tablice.

Ręce przypinające małe odbitki do tablicy.

Jeśli mieszkasz w domu studenckim, małe odbitki mogą być miłym i oszczędnym sposobem na to, aby nadać charakter często nijakiemu pokojowi.

Niezależnie od tego, czy jesteś nastolatkiem mieszkającym z rodzicami, studentem uniwersytetu czy dumnym właścicielem pierwszego domu, zawsze warto stworzyć własną przestrzeń.

Przenośne urządzenie Canon Zoemini 2 jest na tyle małe, że można je umieścić w kieszeni, a ponadto pracuje na wewnętrznym akumulatorze. Technologia ZINK (Zero INK) eliminuje bałagan i marnotrawstwo – do działania potrzebny jest tylko papier (dostępny w opakowaniach po 20 lub 50 arkuszy).

Chcesz wydrukować swoje ulubione zdjęcia i powiesić je na sznurku wzdłuż ścian sypialni lub salonu? Jeśli chcesz otoczyć się przedmiotami wywołującymi uśmiech, nic nie pokona zdjęć rodziny i przyjaciół.

Specjalistyczny papier fotograficzny Canon ZINK ma odklejaną (i nadający się do recyklingu) warstwę, dzięki czemu można przyklejać odbitki także w pamiętniku, albumie lub na tablicy. To także ciekawy sposób na personalizację podręczników lub obudowy telefonu komórkowego.

5. Natychmiastowe odbitki do udostępnienia

Dwie osoby, uchwycone od tyłu, wykonują selfie za pomocą aparatu z minidrukarką fotograficzną firmy Canon.

Canon Zoemini S2 obsługuje taką samą łączność Bluetooth jak Canon Zoemini 2, co umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio ze smartfona i ułatwia natychmiastowe udostępnianie.

Ręce trzymające telefon podczas dodawania naklejek do obrazu w aplikacji Canon Mini PRINT.

Nadaj zdjęciom osobisty charakter, korzystając z zabawnych ramek i naklejek w aplikacji Canon Mini Print.

Jeśli jesteś ze znajomymi na weekendowym wyjeździe, na imprezie lub na festiwalu, urządzenie Canon Zoemini S2 będzie Twoim idealnym towarzyszem. Jest niewielkie i lekkie. Ma tę samą technologię ZINK, co model Canon Zoemini 2. Jest zasilane akumulatorowo i wykorzystuje papier o rozmiarze 3 × 2 cala. Zawiera wbudowany aparat cyfrowy z lustrem i lampą pierścieniową do robienia selfie. Zdjęcie można wydrukować w czasie krótszym niż minuta.

Oznacza to, że możesz udostępniać wydruki zdjęć osobom, które spotykasz lub których nie widujesz zbyt często – np. nowym znajomym na festiwalu lub przewodnikowi, z którym właśnie odbyłeś wycieczkę. Będą mieć coś na pamiątkę.

Ponadto aplikacja Canon Mini Print umożliwia dostosowywanie obrazów za pomocą filtrów, efektów specjalnych, rysunków i tekstu. Aplikacja umożliwia także drukowanie zdjęć z serwisów Facebook, Instagram, Google Photos, DropboxTM i iCloud. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play.

Kompaktowe drukarki Canon są niezwykle wszechstronne i umożliwiają realizację wszelkiego rodzaju projektów, niezależnie od wieku użytkownika. Drukowanie może być wspaniałą zabawą, która pozwoli odkryć kreatywne sposoby wykorzystania zdjęć.

* W przypadku przechowywania w albumie. Na podstawie testów przyspieszonego starzenia i przy założeniu, że zdjęcia są przechowywane w temperaturze 23°C i przy wilgotności 50%.

Dropbox jest znakiem towarowym firmy Dropbox, Inc.

Autor: Matthew Richards

Powiązane produkty

 • Drukarki do użytku domowego

  SELPHY CP1500

  Twórz barwne, trwałe odbitki w kilka sekund, korzystając z tej prostej w obsłudze, kompaktowej drukarki fotograficznej.
 • Drukarki do użytku domowego

  SELPHY CP1300

  Stylowe i mobilne urządzenie do bezprzewodowego drukowania atrakcyjnych fotografii i zdjęć do dokumentów tożsamości ze zgodnych urządzeń inteligentnych oraz aparatów fotograficznych
 • Drukarki do użytku domowego

  SELPHY SQUARE QX10

  Możesz uwieczniać wyjątkowe wspomnienia na atrakcyjnych odbitkach – w dowolnym miejscu, bezprzewodowo.
 • Drukarki do użytku domowego

  Canon Zoemini 2

  Drukarka Zoemini 2 z zasilaniem bateryjnym umożliwia natychmiastowe drukowanie zdjęć ze smartfona w dowolnym miejscu i czasie.
 • Natychmiastowe i kieszonkowe aparaty z drukarką

  Canon Zoemini S2

  Rób selfie szybciej i efektywniej dzięki kieszonkowemu aparatowi z drukarką, wyposażonemu w lusterko, lampę pierścieniową oraz funkcje zdalnego wyzwalania migawki i podglądu na żywo.
 • Powiązane artykuły