TWÓRCZE DRUKOWANIE

Pomysły na każdą porę roku

Dawaj upust swojej kreatywności przez cały rok dzięki drukarce SELPHY Square QX10 i poradnikom Jesus Sauvage, influencerki ze świata rękodzieła.
Four images printed on SELPHY Square QX10 laying on the patterned surface.

Drukarka SELPHY Square QX10 generuje wysokiej jakości kwadratowe odbitki – co idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć ze smartfonów – i pomaga tworzyć własne dzieła sztuki.

Możesz zachwycać swoich bliskich dekoracjami – niezależnie od tego, czy chodzi o Wielkanoc, letnie wakacje, Halloween czy Boże Narodzenie – i drukować bliskie Twemu sercu zdjęcia.

Kreatywna influencerka @JesusSauvage ma kilka wskazówek, które pomogą Ci zachwycić rodzinę i znajomych. Te proste poradniki pomogą Ci przygotować dekoracje i upominki, które z pewnością zrobią wrażenie.

Otwórz galerię zdjęć, uruchom współpracującą ze smartfonem drukarkę SELPHY Square QX10, zaopatrz się w samoprzylepny papier w formacie kwadratu i wykorzystaj inspirujące pomysły.

 1. Wysyłaj własne kartki świąteczne
 2. Wspominaj ulubione chwile
 3. Zabaw się: „cukierek albo psikus”
 4. Twórz własne ozdoby bożonarodzeniowe
 5. Przygotuj zabawę w poszukiwanie skarbów wielkanocnych
 6. Podaruj spersonalizowany bukiet

1. Wysyłaj własne kartki świąteczne

Powoli zbliża się okres wakacyjny. Nie ograniczaj się do gromadzenia wspomnień w galerii zdjęć. Dziel się też podróżami z bliskimi i wysyłaj im wiadomości z osobistym akcentem. Ten pomysł można wykorzystać także w kontekście podziękowań za obecność na ślubie lub powiadomień o narodzinach dziecka. Influencerka @JesusSauvage pokazuje, jak przygotować własną, wyjątkową, cechującą się kreatywnym podejściem pocztówkę.

 1. Wydrukuj zdjęcia na drukarce SELPHY Square QX10. Spersonalizuj je, dodając tekst i ramki w aplikacji SELPHY Photo Layout. Dzięki temu będą miały wyjątkowy charakter.
 2. Złóż kwadratowy arkusz papieru w kształt koperty. Dodaj adres i stempel.
 3. Wypełnij kopertę liśćmi, lokalnymi kwiatami lub innymi rzeczami, które przypominają o wakacjach lub uroczystości, a następnie dodaj zdjęcia.
 4. Zaklej kopertę, używając do tego jednego z wydrukowanych zdjęć – pamiętaj, że ma ono samoprzylepny tył, co ułatwia pracę i eliminuje bałagan.

Następnie wrzuć kopertę do skrzynki pocztowej, aby wysłać znajomym lub członkom rodziny odrobinę radości.

2. Wspominaj ulubione chwile

Wspomnienia są bardziej wymowne na odbitkach. Wykorzystaj w pełni dni spędzone w domu pod koniec roku i stwórz pełen przygód album fotograficzny. @JesusSauvage korzysta z drukarki SELPHY Square QX10, aby zachować wspomnienia z minionego roku w wysokiej jakości. Skorzystaj z jej poradnika i wróć pamięcią do ważnych wydarzeń.

 1. Wydrukuj zdjęcia na drukarce SELPHY Square QX10 i dodaj do nich kreatywne akcenty, korzystając z aplikacji SELPHY Photo Layout.
 2. Potnij arkusz papieru kalkowego, aby przykryć i oddzielić fotografie.
 3. Przykryj pierwsze zdjęcie w stosie i wpisz tytuł albumu z przodu.
 4. W górnym rogu stosu wybij otwór i użyj pierścienia do bindowania, aby spiąć zdjęcia.

Nie pozwól, aby deszczowy dzień wprawił Cię w depresję.

3. Zabaw się: „cukierek albo psikus”

Od kostiumów po dekoracje – Halloween to okazja do tego, aby zaszaleć. Stwórz własne dekoracje na Halloween i podziel się swoją kreatywnością z rodziną i znajomymi. @JesusSauvage pokazuje nam, jak stworzyć spersonalizowaną halloweenową girlandę.

 1. Wybierz zdjęcia swoich bliskich, zmień je na czarno-białe fotografie w aplikacji, a następnie wydrukuj je na drukarce SELPHY Square QX10.
 2. Używając czarnego lub kolorowego papieru, wycinamy kształty nawiązujące do Halloween (np. kształty nietoperzy lub kapeluszy czarownic). Inspirację zapewni aplikacja Creative Park.
 3. Przyklej wycięte kształty do zdjęć przedstawiających znajomych i członków rodziny, aby stworzyć zabawne dekoracje.
 4. Wybij otwór w górnym rogu zdjęć i przeciągnij wstążkę, aby stworzyć atrakcyjną girlandę.
Życzymy strasznego Halloween!

4. Twórz własne ozdoby bożonarodzeniowe

Nie ma nic lepszego niż wspólna aktywność rodzinna na rozpoczęcie okresu Świąt Bożego Narodzenia. @JesusSauvage pokazuje, jak stworzyć niezapomniane ozdoby choinkowe dzięki drukarce SELPHY Square QX10.

 1. Wybierz ulubione zdjęcia i wydrukuj na drukarce SELPHY Square QX10.
 2. Wytnij kwadratowe elementy z kolorowego papieru – nieco większe od fotografii – a następnie zwiń je, korzystając z dwóch kawałków wstążki w kontrastującym kolorze, i przyklej je na środku kwadratu.
 3. Odklej tylną część samoprzylepnego papieru fotograficznego i przyklej zdjęcie na środku wstążek.
 4. Wybij otwór w jednym z górnych narożników, utwórz pętelkę ze sznurka, przełóż ją przez otwór i przewiąż.
 5. Odetnij duży kawałek wstążki i zwiąż ją w kokardę. Przyklej ją pod kątem, aby zakryć otwór/zawieszkę.
 6. Skręć i przyklej oba końce taśmy do tylnej części arkusza, aby utworzyć atrakcyjne obramowanie.
 7. Dodaj trochę złocistych koralików lub innych elementów wykończeniowych, aby nadać całości jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Zawieś ozdobę na choince lub wieńcu.
Wesołych Świąt!

5. Przygotuj zabawę w poszukiwanie skarbów wielkanocnych

Tworzenie wyjątkowego wielkanocnego nastroju nigdy nie było prostsze. Można zorganizować poszukiwanie wielkanocnych jaj, aby dzieci miały dobrą zabawę, a dorośli mogli powspominać dzieciństwo.

Udekoruj jaja i stwórz cztery oparte na wybranym motywie scenariusze poszukiwania skarbu. Postępuj zgodnie z poradnikiem wideo pokazującym motyw piratów, a następnie zapoznaj się ze szczegółowymi wskazówkami poniżej.

 1. Przyozdób jaja (można wykorzystać Creative Park, aby dobrać elementy pasujące do motywu) i ukryj je w ogrodzie lub w parku tuż przed rozpoczęciem zabawy.
 2. Zrób zdjęcie każdego z punktów, w których ukryto skarb.
 3. Wydrukuj zdjęcia na drukarce SELPHY Square QX10.
 4. Narysuj mapę na kartce papieru (A4) i przyklej wydrukowane zdjęcia pokazujące umiejscowienie skarbów.
Dzieci będą zachwycone.

6. Podaruj spersonalizowany bukiet

Bukiety to doskonały dodatek do upominków przygotowywanych przez dzieci – niezależnie od tego, czy okazją do tego są Dzień Matki, wizyta u dziadków czy przyjęcie urodzinowe. Influencerka ze świata rękodzieła @JesusSauvage pokazuje nam, jak w zaledwie kilka minut w można nadać im osobisty charakter.

 1. Utwórz uchwyty do zdjęć – przytnij odcinki drutu i zawiń jeden koniec każdego z nich w pętlę. Drut powinien odpowiadać długością kwiatom w bukiecie.
 2. Wydrukuj ulubione zdjęcia rodzinne ze smartfona, korzystając z drukarki SELPHY Square QX10 i aplikacji SELPHY Photo Layout.
 3. Umieść zdjęcia między pętlami drutu i dodaj je do bukietu.
 4. Aby upewnić się, że bukiet nie wypadnie, wydrukuj kolejne zdjęcie i przyklej je do papieru lub folii – elementu, który utrzymuje kwiaty razem. Dzięki aplikacji można dodać też spersonalizowaną wiadomość.
Zaskocz bliską osobę wyjątkowym prezentem.

Czerp inspirację przez cały rok i dawaj upust swojej kreatywności dzięki drukarce SELPHY Square QX10 i poradnikom Jesus Sauvage, influencerki ze świata rękodzieła.


Autorzy: Jesus Sauvage, Bouchra Ghermoul, Claire Kaleta.

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

 • TWÓRCZE DRUKOWANIE

  Pomysły na wydruki na Halloween

  Sezonowe pomysły na zabawne i straszne dekoracje, kostiumy, smakołyki itp.

 • DRUKOWANIE I TWORZENIE

  Poczuj ducha świąt dzięki dekoracjom fotograficznym

  W drugim projekcie SELPHY Craft Club Duygu Turgut Gokpinar dzieli się swoimi doświadczeniami w korzystaniu z drukarki Canon SELPHY Square QX10.

 • DRUKOWANIE I TWORZENIE

  Stwórz wybuchowe pudełko

  Lini Trinh pokazuje swoje „wybuchowe” pudełko z papieru wykonane za pomocą drukarki Canon SELPHY CP1500.

 • TWÓRCZE DRUKOWANIE

  Zimowe wyzwanie związane z rękodziełami papierowymi

  Twórz świąteczne dekoracje z papieru – od czubów choinkowych po śnieżynki i bombki – dzięki drukarce PIXMA i Creative Park.