SELPHY CP1000

Natychmiastowe odbitki o wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie. Mała, elegancka i przenośna drukarka fotograficzna z opcją wyboru jednego z czterech wykończeń i funkcją druku zdjęć do dokumentów tożsamości w dwóch formatach – łatwa w obsłudze.

SELPHY CP1000 Extra

Korzyści

  • Kompaktowa, przenośna drukarka fotograficzna – doskonała do użytku w domu i podróży
  • Szybkie i łatwe drukowanie z aparatu, nośnika USB lub kart pamięci
  • Uwiecznione wspomnienia na odbitkach o wysokiej jakości
  • Wybór opcji wykończenia na standardowym papierze fotograficznym
  • Zdjęcia do dokumentów w standardowych formatach

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon SELPHY CP1000

Niezwykle mała, przenośna drukarka fotograficzna


Bardzo mała i łatwa do przenoszenia drukarka fotograficzna SELPHY CP1000 umożliwia szybkie, niezawodne i profesjonalne drukowanie zdjęć o wysokiej jakości w dowolnym miejscu.

Łatwa obsługa


Każdy może drukować bez problemu dzięki przyjaznej konstrukcji z odchylanym ekranem LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) i intuicyjnym pozycjom menu z wyświetlanymi instrukcjami, które ułatwiają przeglądanie i obsługę. Łatwe zapisywanie ulubionych ustawień drukowania w celu uzyskiwania spójnych rezultatów.

Drukowanie w wysokiej jakości


Drukowanie trwałych zdjęć o profesjonalnej jakości w czasie krótszym niż 1 minuta. Technologia termosublimacyjna zapewnia doskonałą głębię i gradację kolorów bez czekania.

Trwałe wspomnienia


Specjalna powłoka ochronna chroni odbitkę przed cieczami oraz płowieniem kolorów. Zapewnia ona trwałość nawet przez 100 lat, jeśli odbitka będzie przechowywana w albumie. Można nawet zastosować 3 półbłyszczące wykończenia, które jeszcze skuteczniej zapobiegają pozostawianiu odcisków palców i przypominają tradycyjne odbitki z punktu usług fotograficznych, bez konieczności wymiany jakichkolwiek materiałów eksploatacyjnych.

Żadnych niespodzianek


Drukarka SELPHY CP1000 zapewnia niskie koszty drukowania, a do tego wysoką jakość i wygodę pracy. Ponadto użytkownik ma pełną kontrolę dzięki ustalonej liczbie odbitek uzyskiwanych z każdego zestawu materiałów eksploatacyjnych. Dzięki powiększonym zestawom materiałów eksploatacyjnych koszty drukowania mogą być jeszcze niższe.

Własny sposób drukowania


Aby szybko wydrukować zdjęcia, wystarczy podłączyć aparat zgodny ze standardem PictBridge bezpośrednio do drukarki. Możliwość drukowania z kart pamięci i nośników USB dodatkowo zwiększa wygodę pracy.

Drukowanie zdjęć do dokumentów tożsamości


Opcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości z ramką kadrowania twarzy pozwala szybko i łatwo tworzyć i drukować zdjęcia do dokumentów tożsamości — przeznaczone do zastosowań profesjonalnych lub użytku domowego — w całej gamie akceptowanych formatów. Funkcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości w dwóch formatach umożliwia drukowanie 2 różnych formatów zdjęć na jednym arkuszu papieru, a nadrukowane prowadnice cięcia umożliwiają dokładne przycinanie.

Różne formaty odbitek


Drukarka zapewnia wiele bardzo szybkich sposobów dzielenia się wspomnieniami: w formacie pocztówkowym, kwadratowym i karty kredytowej.

Korygowanie zdjęć


Automatyczna optymalizacja obrazu z wykrywaniem ujęcia i twarzy zapewnia doskonałe rezultaty. Inteligentnie koryguje niedoskonałości obrazu, jednocześnie redukuje niepożądane szumy, dzięki czemu odbitki nabierają dodatkowej wyrazistości i atrakcyjności.

Drukowanie w podróży


Opcjonalny akumulator NB-CP2L, który można łatwo zamontować na tylnej ściance drukarki, umożliwia drukowanie poza domem – zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Jedno ładowanie pozwala wydrukować ponad 36 odbitek formatu karty pocztowej.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon SELPHY CP1000, jego cechach i możliwościach.

Fast, lab quality prints

Szybki druk wysokiej jakości

Large, easy-to-view tilt-up LCD

Duży, odchylany ekran LCD ułatwia podgląd

Compatible with SD and CF cards

Zgodność z kartami SD i CF

Select from glossy or 3 semi-gloss finishes

Do wyboru wykończenie błyszczące i 3 wykończenia półbłyszczące

Convenient printing from USB stick

Wygodne drukowanie z nośnika USB

Dual ID photo printing with extended size options

Drukowanie zdjęć do dokumentów tożsamości w dwóch formatach – więcej dostępnych formatów

Intelligent correction

Zaawansowana korekcja

Long-lasting Canon quality

Jakość Canon na długie lata

Print on the go

Drukowanie poza domem

Print only the best part of your image

Drukuj tylko najlepszy fragment zdjęcia

  • Kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1000

  • Kaseta na papier (format karty pocztowej)

  • Zasilacz kompaktowy CA-CP200 B

  • Przewód zasilający

  • Zestaw podręczników użytkownika