A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Twój świat na wydrukach: personalizuj, twórz, inspiruj się!

Istnieje wiele sposobów na kreatywne wykorzystanie papieru, aplikacji i drukarki Canon.

Jeśli chcesz realizować swoje pomysły, wybierz papier do kreatywnego drukowania Canon. Wysokiej jakości matowy papier fotograficzny i dwustronny papier matowy umożliwiają przygotowanie efektownych kartek okolicznościowych i dodatków do albumu oraz realizację projektów z aplikacji Creative Park. Błyszczący papier fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania wybranych zdjęć i ozdabiania nimi ścian.

Połączenie drukarki ze smartfonem i zapewnienie dostępu do zdjęć jest niezwykle proste dzięki aplikacji Canon PRINT. Z kolei aplikacja Easy-PhotoPrint Editor idealnie nadaje się do edycji zdjęć lub tworzenia kolaży, kartek okolicznościowych i innych projektów specjalnych.

Weź papier, zapoznaj się z poniższymi pomysłami, a następnie spersonalizuj i tchnij nowe życie w swoje ulubione zdjęcia.

Zacznij tworzyć dzięki pomysłom w aplikacji Creative Park

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Aplikacja Creative Park to świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną. Bawcie się w domu i przygotujcie kolekcję słodkich zwierzątek.

Jeśli szukasz inspiracji, przyjrzyj się fantastycznym szablonom dostępnym w aplikacji CanonCreative Park. To bezpłatne źródło z papierowymi projektami do drukowania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możesz zacząć od stworzenia trójwymiarowej gigantycznej pandy, uroczego jeża, który mieści się w dłoni lub zestawu lalek typu „piekło-niebo” z bajki o Czerwonym Kapturku. Wystarczy wybrać projekt, pobrać szablon i proste instrukcje, wydrukować materiał na zalecanym papierze, by zacząć wielogodzinną zabawę.

Szukasz większych wyzwań? Spróbuj stworzyć miniaturę znanego miejsca, takiego jak londyński Tower Bridge, dinozaura (np. tyranozaura lub triceratopsa) lub zabytkowego kabrioletu Mercedes Benz 500K. Jeśli chcesz wnieść trochę kolorytu do domu, możesz skorzystać z szablonów na dekorację z motylami, girlandę, a nawet różnych wazonów i kwiatów, z których stworzysz papierowy bukiet.

Ożyw swój dom

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Wybierz ulubione zdjęcia i wydrukuj je na magnetycznym papierze fotograficznym. Spersonalizuj swoją kuchnię tworząc kolorowy kolaż na lodówce.

Użyj magnetycznego papieru fotograficznego i stwórz na swojej lodówce efektowną prezentację, którą będzie można łatwo zmienić. Warto też udekorować domowe biuro za pomocą magnetycznej tablicy pomysłów, na których łatwiej będzie się skupić. Za pomocą aplikacji Easy-PhotoPrint Editor możesz edytować zawartość magnesów i szybko przygotowywać przyciągające wzrok nadruki.

Dziel się emocjami

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Ozdabiaj swój dom drukowanymi banerami lub twórz akcesoria do zabawy.

Gdy świętujesz ze współlokatorami czy z rodziną lub uroczystość odbywa się online, Twoi goście mogą dołączyć do zabawy z własnymi elementami odzieży lub zabawkami z aplikacji Creative Park. Jest tam mnóstwo pomysłów na samodzielnie tworzone akcesoria na imprezę, a wysokiej jakości matowy papier fotograficzny idealnie nadaje się do przygotowywania ozdób z myślą o określonym motywie tematycznym.

a rope with pegged images with writing on them

Uatrakcyjnij zabawę – wydrukuj zdjęcia znajomych i powieś je na ścianie. Włóż do drukarki kilka kwadratowych arkuszy papieru fotograficznego Plus Glossy II o rozmiarze 5 × 5 cali (lub 3,5 × 3,5 cala, jeśli jest zgodny z drukarką) i wydrukuj ulubione zdjęcia w formacie znanym z Instagrama. Te nadruki w stylu retro wyglądają świetnie w każdym miejscu, ale najlepiej prezentują się na sznurku lub wstążce. Mogą ozdobić ścianę lub półki i stworzyć świetną atmosferę na przyjęciu.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

Nawet jeśli nie możesz wspólnie świętować urodzin lub innego specjalnego wydarzenia, możesz wyrazić swoje uczucia za pomocą specjalnej kartki. Dwustronny papier matowy Canon o rozmiarze 7 × 10 cali ma fabrycznie wykonane środkowe zagięcie, które umożliwia wysyłanie spersonalizowanych kartek w załączonych kopertach – to doskonały sposób na pokazanie najbliższym, że są dla Ciebie ważni!

Autorka: Angela Nicholson

Powiązane artykuły
Printer fun for everyone

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Zabawa z drukarką dla każdego

Sześć sposobów na zaktywizowanie rodziny oraz uatrakcyjnienie domu i sprzętu dzięki drukarce PIXMA.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

DRUK I WYCINANKI

Odkryj setki bezpłatnych, ciekawych projektów dotyczących papierowych rękodzieł

Korzystaj z gamy papierowych projektów w aplikacji Creative Park i zapewniaj dzieciom ciekawe zajęcia i rozrywkę – od teatrzyku lalek i gier planszowych po pomoce naukowe i zmyślne labirynty.

Printing bespoke cards

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Drukowanie spersonalizowanych kartek

Sześć kroków do tworzenia atrakcyjnych specjalnych kartek.

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Polecane aplikacje

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik