WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

Wyświetl, podaruj, uśmiechnij się: postaw na kreatywność z Canon Photo Cube

Poznaj Photo Cube – idealny sposób na personalizację, przechowywanie, wyświetlanie i podarowanie ulubionych zdjęć.
Canon Photo Cube na kredensie obok ramek ze zdjęciami, wazy i innych odbitek fotograficznych.

Niezależnie od tego, czy chcemy udokumentować kamienie milowe w życiu naszych dzieci, zarejestrować idealny zachód słońca czy uwiecznić ważną przyjaźń, wielu z nas nieustannie fotografuje i tworzy wspomnienia. Jednak często nasze ulubione zdjęcia są zapisywane w aparacie, na karcie pamięci i w chmurze lub drukowane i gubione w domowym chaosie.

Odbitki zdjęć mogą być częścią środowiska użytkownika i wywoływać zachwyt. Dzięki nim można odświeżać wyjątkowe wspomnienia w gronie znajomych. Umieszczone w widocznym miejscu mogą wywoływać uśmiech za każdym razem, gdy na nie spojrzymy. Pudełko Canon Photo Cube umożliwia bezpieczne przechowywanie zdjęć i zapewnia do nich łatwy dostęp. To także doskonałe rozwiązanie do kreatywnego działania i pomysł na prezentowanie ważnych wydarzeń z życia.

Co to jest Canon Photo Cube?

Canon Photo Cube to zabawny sposób na przechowywanie zdjęć o kwadratowych kształtach, które są atrakcyjne dla wszystkich pokoleń – niezależnie od tego, czy przypominają zdjęcia retro z młodości czy bardziej nowoczesne zdjęcia w mediach społecznościowych. Pomaga stworzyć przenośny album fotograficzny, z którego może korzystać cała rodzina.

Photo Cube może stanowić część wystroju w dowolnym miejscu domu. Może również być spersonalizowanym prezentem fotograficznym dla wyjątkowej osoby. Dzięki różnym pakietom i opcjom można wybrać coś, co spełni różne potrzeby.

Pakiet ekonomiczny

Pakiet ekonomiczny Canon Photo Cube znajduje się obok opakowania papieru i kaset z atramentem.

Canon Photo Cube ma wymiary 14 × 13,9 × 13,5 cm i jest przeznaczona do przechowywania kwadratowych zdjęć o wymiarach 12,7 × 12,7 cm. Jest to idealny rozmiar do kreatywnego prezentowania zdjęć w całym domu, niezależnie od tego, czy pudełko znajduje się na stoliku nocnym, półce na książki czy nad kominkiem. Jest tak lekka, że z łatwością można wziąć ją w dłonie i oglądać zdjęcia z bliska.

Osoby, które szukają inspiracji do drukowania ulubionych zdjęć i przechowywania ich w zabawny sposób, mogą wybrać pakiet ekonomiczny Canon Photo Cube, który obejmuje atrakcyjne czerwone pudełko ułatwiające porządkowanie zdjęć i dostęp do nich. Może to być doskonały prezent ukazujący ważne wspomnienia z życia rodzinnego i towarzyskiego.

W zależności od posiadanego modelu drukarki PIXMA TS można kupić pakiet ekonomiczny Photo Cube z czarnymi i kolorowymi kasetami z atramentem firmy Canon (kasety PG-560/CL-561 PIXMA FINE lub PG-540/CL-541 PIXMA FINE), a także 40 arkuszy błyszczącego papieru fotograficznego w formacie kwadratu. Pozwala to rozpocząć drukowanie i przechowywanie zdjęć natychmiast po rozpakowaniu produktu.

Pakiet kreatywny i ramka

Zestaw Canon Photo Cube Creative Pack z bokami ozdobionymi zdjęciami rodzinnymi znajduje się obok kilku kwadratowych odbitek fotograficznych.

Tworzenie spersonalizowanego prezentu to doskonały sposób na pokazanie, że bardzo nam na kimś zależy, a Canon Photo Cube oferuje nieograniczone możliwości sprawiania radości bliskim. Może to być idealny prezent rocznicowy, ozdobiony obrazami rodzinnych chwil i pełnymi ulubionych wspomnień.

Jeśli chcesz nadać całości bardziej osobisty charakter, postaw na pakiet kreatywny Canon Photo Cube, który umożliwia dekorowania pudełka przez umieszczenie ulubionych zdjęć w formacie kwadratu na sześciu boków. Pozwala to prezentować zdjęcia w domu na nowe sposoby i tworzyć bardziej atrakcyjne pudełka na prezent.

Podobnie jak w przypadku pakietu ekonomicznego można dodać zasobniki z czarnym i kolorowym atramentem oraz 40 arkuszy błyszczącego papieru fotograficznego. Ponadto można dodać ramkę Photo Cube – akrylowy magnetyczny blok fotograficzny, który jest współczesną wersją tradycyjnej ramki fotograficznej. Można ją ustawić oddzielnie (w dowolnym miejscu) i umieścić różne zdjęcia po obu stronach. Nowe zdjęcia można łatwo wsunąć w dowolnym momencie – wystarczy wybrać inny obraz z Photo Cube, a zastępowane zdjęcie umieścić w pudełku, aby je bezpiecznie przechowywać.

Jak korzystać z Canon Photo Cube

Otwarty laptop na biurku. Na ekranie widać uruchomione oprogramowanie Canon Easy-PhotoPrint. Po lewej leży papier marki Canon, a po prawej stronie – drukarka Canon.

Przed wydrukowaniem zdjęć możesz dać upust kreatywności, korzystając z aplikacji firmy Canon w celu dodania tekstu, ramek, wzorów i innych elementów wykończeniowych. Program Canon Easy-PhotoPrint Editor umożliwia rozpoczęcie pracy i jest zgodny z drukarkami PIXMA i MAXIFY.

Wydrukowane zdjęcia leżą obok drukarki Canon, a dłoń trzyma telefon wyświetlający zdjęcie na ekranie.

Jednym z pomysłów na pełne wykorzystanie możliwości pudełka Canon Photo Cube jest użycie go jako atrakcyjnej alternatywy dla tradycyjnego albumu z wakacji. Ulubione zdjęcia można wykorzystać do ozdobienia zewnętrznej części pudełka, a resztę wspomnień można przechowywać w środku, aby mieć do nich łatwy dostęp lub udostępniać rodzinie i znajomym.

1. Wybierz obrazy, które chcesz wydrukować na laptopie, tablecie lub smartfonie. Możesz używać pudełka Canon Photo Cube do przechowywania i prezentowania zdjęć z wakacji lub tworzenia stale modyfikowanego albumu rodzinnego. Sprawdzi się też jako prezent urodzinowy. Zastanów się nad tym, które zdjęcia najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

2. Jeśli chcesz włączyć dodatkowe, kreatywne elementy lub postawić na personalizację, skorzystaj z jednej z aplikacji firmy Canon do drukowania (np. Canon Easy-PhotoPrint Editor), aby dodać do swoich projektów inne elementy, w tym tekst, ramki lub symbole.

3. Zestaw Photo Cube zawiera kwadratowy błyszczący papier fotograficzny, który można włożyć do zgodnej drukarki Canon, takiej jak model serii Canon PIXMA TS5150 w celu wydrukowania zdjęć.

4. Jeśli masz pakiet kreatywny, wybierz sześć ulubionych zdjęć lub te, które powinny wywrzeć największe wrażenie, i przyklej je na zewnętrznych ścianach pudełka Photo Cube.

5. Umieść resztę zdjęć wewnątrz pudełka Photo Cube, aby je bezpiecznie przechowywać.

6. Jeśli masz pakiet kreatywny z ramką Photo Cube, wybierz zdjęcie i umieść je w ramce. Pamiętaj, że możesz włożyć dwa zdjęcia, tak aby po każdej stronie był widoczny inny obraz.

7. Teraz możesz już zaprezentować pudełko Photo Cube i ramkę w domu lub podarować je komuś wyjątkowemu.

Kreatywność dzięki wyjątkowym pomysłom na prezentację

Canon Photo Cube ze zdjęciami z przyjęcia dla dzieci na bokach jest ustawiona obok innych zdjęć i ozdób.

Podjęcie decyzji o tym, które cenne chwile z pierwszych lat życia dzieci mają być wyświetlane w ramkach, może być trudne, ale Canon Photo Cube umożliwia jednoczesne prezentowanie kilku obrazów, a także zapewnia miejsce do przechowywania większej liczby zdjęć. Dzieci ucieszą się z własnego pudełka pełnego wspomnień, które mogą wyciągnąć i docenić, gdy tylko zechcą.

Pudełko Canon Photo Cube ze zdjęciami z wakacji i podróży na górze i po bokach stoi na płaskiej powierzchni obok innych zdjęć.

Ozdobione zdjęciami z wakacji pudełko Photo Cube to wspaniały sposób na to, aby zapamiętać wyjątkową podróż i zrobić doskonały prezent dla partnera.

Pudełko Canon Photo Cube pozwala kreatywnie pracować Tobie i Twojej rodzinie. Może stać się wyjątkowym rękodziełem. Dziecko może ozdobić je w ramach zadania domowego, aby pokazać swoje twórcze umiejętności. Może to być część ćwiczeń mentalnych. Do zdjęć można dodawać mantry za pomocą aplikacji firmy Canon i wyciągać je z pudełka w poszukiwaniu codziennej inspiracji.

Wykorzystanie go do prezentowania i przechowywania niezapomnianych chwil – przyjęć, wesel, podróży itp. – pozwala ponownie przeżywać przygody i dzielić się nimi z otoczeniem. Pudełko Photo Cube można z dumą prezentować na półce lub nad kominkiem. Można ustawić je też na stoliku kawowym, aby pokazać zdjęcia gościom i rodzinie. To świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy i przywołanie wspomnień.

Stwórz spersonalizowany prezent

Dwa pudełka Canon Photo Cube na czerwonej powierzchni w otoczeniu innych zdjęć.

Ramka Canon Photo Cube to przydatny opcjonalny dodatek do pakietu Creative Pack, który zapewnia jeszcze więcej możliwości prezentowania zdjęć. Większość zdjęć istnieje dziś w postaci plików lub na stronach mediów społecznościowych. Ramka pozwala przenieść wspomnienia do domu, a pudełko Photo Cube ułatwia przechowywanie i wymianę nowych zdjęć w dowolnym momencie.

Canon Photo Cube to doskonały, personalizowany prezent fotograficzny na specjalną okazję – dzięki niemu możemy pokazać bliskim, jak bardzo nam na nich zależy.

Canon Creative Park jest wiele szablonów, które można użyć jako inspiracji – np. do tworzenia pamiątek ślubnych lub związanych z narodzinami dziecka. Może przed wyjazdem bliskiej osoby chcesz wrócić do wspomnień. Może ktoś rozpoczyna naukę na uniwersytecie, a Photo Cube ze zdjęciami z domu ułatwi radzenie sobie z tęsknotą.

Może to być również przemyślany wybór na specjalną rocznicę lub doskonały prezent pełen uroczych portretów dla miłośnika kotów. Ponadto Photo Cube ma idealny kształt do zapakowania na prezent, więc nie trzeba zmagać się z nieporęczną paczką i nieprecyzyjnie umieszczoną wstążką.

Wybierz opcję odpowiednią dla siebie i swojej drukarki

Canon Photo Cube na biurku. Obok znajdują się drukarka Canon, rośliny, ramki ze zdjęciami i inne ozdoby.

Dostępnych jest wiele różnych pakietów, w tym opcje z papierem i atramentem, które pozwalają drukować zdjęcia natychmiast po otwarciu pudełka. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia w smartfonie i wydrukować je za pomocą aplikacji Canon PRINT lub wysłać do drukarki Canon z komputera.

Canon Photo Cube pozwala prezentować zdjęcia w formacie kwadratu. Do wydrukowania zdjęć można użyć dowolnej drukarki Canon obsługującej kwadratowy papier fotograficzny Canon. Jeśli chcesz kupisz pakiet – ekonomiczny lub kreatywny – zawierający kasety z atramentem, sprawdź, czy są one odpowiednie dla danej drukarki.

Pakiety ekonomiczne i kreatywne Canon Photo Cube z kasetami z atramentem PIXMA FINE PG-560/CL-561 i kwadratowym papierem Glossy II Photo Paper Plus PP-201 są zgodne z całą gamą drukarek Canon, w tym serii Canon PIXMA TS7450a i serii PIXMA TS5350a.

Pakiety ekonomiczne i kreatywne Canon Photo Cube z kasetami z atramentem PIXMA FINE PG-540/CL-541 i papierem kwadratowym Glossy II Photo Paper Plus PP-201 są zgodne z drukarkami serii Canon PIXMA TS5150.

Jeśli zdecydujesz się na pakiet kreatywny Canon Photo Cube dostarczany z papierem kwadratowym Glossy II Photo Paper Plus PP-201 i ramką Photo Cube, ale bez kaset z atramentem, pamiętaj, że jest on zgodny ze wszystkimi wymienionymi powyżej modelami oraz drukarkami PIXMA G540PIXMA G640PIXMA G7040, PIXMA TS705a, serii PIXMA TS3150, serii Canon PIXMA TS3350, serii PIXMA TS3450, serii PIXMA TS5350, serii PIXMA TS6350, serii PIXMA TS6350a, serii PIXMA TS8350, serii PIXMA TS8350a i serii PIXMA TS9550, a także modelami MAXIFY GX3040GX4040GX5040GX6040 i GX7040.

Dzięki pakietom, które odpowiadają różnym ambicjom twórczym i budżetom, Canon Photo Cube zapewnia wiele możliwości przechowywania i prezentowania ulubionych zdjęć. Pozwala też nawiązać kontakt z rodziną i przyjaciółmi, wzbogacić wystrój domu lub poprawić nastrój ukochanej osoby.Autorka: Kat Halstead

Produkty powiązane

 • Drukarki atramentowe

  Plus Glossy II PP-201

  Papier Photo Paper Plus Glossy II firmy Canon jest idealny do tworzenia najwyższej jakości wydruków o najwyższym poziomie połysku. Umożliwia doskonałe wykończenie cyfrowych fotografii i wszystkich odbitek.
 • Drukarki do użytku domowego

  Seria PIXMA TS5150

  Małe, przystępne cenowo urządzenie wielofunkcyjne z opcjami połączeń – do prostego drukowania i skanowania w domu.
 • Drukarki do użytku domowego

  Seria PIXMA TS5350a

  Zaprezentuj swoje umiejętności w dziedzinie projektowania dzięki drukarce serii PIXMA TS5350a z wszechstronną obsługą nośników, świetnymi aplikacjami kreatywnymi i bezproblemowym połączeniem ze smartfonem
 • Drukarki do użytku domowego

  PIXMA TS7450a Series

  Stylowe urządzenie wielofunkcyjne dla zaawansowanych technicznie użytkowników pozwala wykorzystać całą gamę metod kreatywnego drukowania oraz technologię ADF (automatyczny podajnik dokumentów), która upraszcza kopiowanie i skanowanie różnych arkuszy.
 • Drukarki do użytku domowego

  Seria PIXMA TS3350

  Wielofunkcyjność, najlepsze opcje łączności, możliwości drukowania bez obramowania i opcjonalne kasety XL – wszystko to można mieć za przystępną cenę.
 • PIXMA G640

  Drukarki do użytku domowego

  PIXMA G640

  PIXMA G640 to pierwsza wielofunkcyjna drukarka z serii PIXMA G z sześcioma uzupełnianymi zbiornikami na atrament barwnikowy. Umożliwia ekonomiczne drukowanie z niezrównaną fotograficzną jakością i w dużych nakładach.
 • Powiązane artykuły

 • DRUKOWANIE

  Najlepsze drukarki firmy Canon do zdjęć

  Niezależnie od tego, czy chcesz prezentować zdjęcia w ramce, w albumie z wycinkami czy na naklejkach, w ofercie Canon znajdziesz drukarkę, która spełni Twoje twórcze potrzeby.

 • ZESTAW

  Poznaj głośnik z lampką Canon ML-A

  Połącz styl i funkcjonalność, korzystając z tego wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth z lampką, który może pozytywnie wpływać na wydajność i relaks.

 • DRUKOWANIE I TWORZENIE

  Najważniejsze wskazówki dotyczące przemyślanych prezentów z papieru

  Dowiedz się, w jaki sposób możesz tworzyć wyjątkowe prezenty, korzystając z Creative Park firmy Canon i drukarki PIXMA.

 • FOTOGRAFIA RODZINNA

  11 wskazówek dotyczących fotografii rodzinnej

  Poznaj wskazówki Helen Bartlett, ambasadorki firmy Canon, dotyczące robienia zachwycających portretów rodzinnych.