WIĘCEJ OPCJI ŁĄCZNOŚCI

Aparat z zaawansowanymi opcjami łączności

Jakość EOS i wygoda obsługi smartfona – idealne połączenie dla osób, które lubią robić zdjęcia do mediów społecznościowych, edytować zdjęcia w podróży lub zdalnie sterować aparatem. Bez względu na to, czy jesteś blogerem, influencerem czy miłośnikiem udostępniania zdjęcia znajomym i rodzinie, umieszczanie efektów kreatywnej pracy w Internecie nigdy nie było tak proste.
Canon EOS R10 – korzyść – więcej opcji łączności

Łatwe udostępniane obrazów

Nasza aplikacja Canon Camera Connect jest szybka i łatwa w obsłudze, dzięki czemu można szybko i łatwo rozpocząć kreatywne działania. Po połączeniu urządzenie inteligentne i aparat EOS R10 utrzymują „zawsze włączony” tryb Bluetooth® Low Energy, dzięki czemu w razie potrzeby przesłania obrazów można szybko i bezproblemowo włączyć sieć Wi-Fi® (2,4 GHz). Może się to odbywać automatycznie podczas fotografowania1 lub później, przy przeglądaniu zdjęć z karty pamięci aparatu za pomocą telefonu i bieżącym wybieraniu zdjęć.

Po przesłaniu zdjęć do telefonu można je edytować za pomocą ulubionych aplikacji (takich jak Canon DPP Express dla systemu iOS2), przesyłać do mediów społecznościowych lub wysyłać do znajomych i rodziny za pomocą aplikacji do obsługi wiadomości. To doskonała opcja, gdy podróżujesz i chcesz dzielić się swoimi przygodami z przyjaciółmi i rodziną w domu lub osobami obserwującymi Twój profil w Internecie.

Jeśli fotografujesz na potrzeby mediów społecznościowych, wypróbuj obsługę filmów wideo w pionie dostępną w modelu EOS R10. Pozwala to rejestrować pionowe nagrania nadające się do tworzenia historii i rolek oraz przeglądania na ekranie smartfona.

Łączność Canon – aplikacja Camera Connect

Twoje materiały, Twoja chmura

Nasza bramka image.canon umożliwia przesyłanie zdjęć i filmów do internetowej pamięci masowej w chmurze – bezpośrednio z aparatu (Wi-Fi®) lub dzięki podłączonemu smartfonowi – bez konieczności korzystania z komputera. W tym miejscu możesz długoterminowo przechowywać swe materiały (domyślnie 10 GB) lub przenieść je na inną platformę przechowywania w chmurze, taką jak Adobe Creative Cloud lub Google Drive3. Pliki można również automatycznie pobierać do domowego komputera PC lub Mac, aby edytować je przy własnym biurku.

Twoje materiały, Twoja chmura

Wchodzimy na żywo za 3, 2, 1…

Vlogerzy i twórcy treści mogą używać aparatu EOS R10 do cechujących się wysoką jakością bezpośrednich transmisji na żywo przeznaczonych dla fanów w serwisie YouTube4. Jakość obrazu i dźwięku jest doskonała – to wszystko, co trzeba, aby kanał stał się jeszcze bardziej widoczny dla większego grona odbiorców.

Canon EOS R10 – vlogowanie

Wystarczy połączyć aparat z siecią Wi-Fi®5, aby uruchomić transmisję strumieniową bezpośrednio na kanale YouTube – bez konieczności korzystania z komputera. Obracany ekran można odchylić od korpusu aparatu i zwrócić ku sobie, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku autoportretów.

 1. Automatyczny transfer obrazów po uruchomieniu aparatu jest obsługiwany po włączeniu funkcji automatycznego wysyłania. Automatyczne przesyłanie nie następuje po każdym zrobionym zdjęciu, ale po wyłączeniu i włączeniu aparatu.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone i Lightning są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. tvOS jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.
 3. Google Drive, Google Photos, Google One i YouTube są znakami towarowymi firmy Google LLC.
  Adobe i Creative Cloud są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Adobe w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 4. Transmisja na żywo z kamery obsługuje tylko transmisję w serwisie YouTube. Przed skorzystaniem z usługi transmisji na żywo wymagana jest rejestracja w serwisie image.canon. Sprawdź najnowsze wymagania w YouTube. Usługa transmisji na żywo w serwisie YouTube może podlegać zmianom, a jej świadczenie może zostać wstrzymane lub zakończone bez powiadomienia. Firma Canon nie ponosi żadnej odpowiedzialności za usługi świadczone przez inne firmy, w tym za ich dystrybucję na żywo w serwisie YouTube.
 5. W niektórych krajach lub regionach mogą obowiązywać ograniczenia dot. używania Wi-Fi®.

Powiązane artykuły

 • ZALETY

  Poznaj nowy rodzaj autofokusa

  Wykorzystaliśmy zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji opartej na uczeniu głębokim i tysiące rzeczywistych obrazów, aby nauczyć aparat Canon EOS R10 rozpoznawania ludzi, zwierząt i pojazdów – z zachowaniem ich wyostrzenia, gdy poruszają się w obrębie kadru.

 • ZALETY

  Uwiecznianie chwil trwających ułamek sekundy

  Życie toczy się bardzo szybko, a do uchwycenia tych niepowtarzalnych chwil potrzebny jest bardzo szybki aparat.

 • ZALETY

  Dostrzegaj. Fotografuj.

  Bez względu na to, czy przechodzisz ze smartfona czy z lustrzanki cyfrowej, aparat Canon EOS R10 pozwala szybko rozpocząć pracę. Umożliwia twórcze fotografowanie w sposób, który wcześniej nie był możliwy.

 • ZALETY

  To Twoja historia, opowiedz ją we własnym stylu

  Nagrywaj niesamowite filmy tym samym aparatem, którym robisz znakomite zdjęcia. EOS R10 to bardzo wydajne urządzenie do tworzenia treści, które umożliwia opowiadanie fotograficznych i filmowych historii.

 • BIULETYN

  Zainspiruj się, zarejestruj się

  Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.