Eos R System

System EOS R firmy Canon

Przyszłość w Twoich rękach

System zaprojektowany z myślą o przyszłości, dostępny już dziś.

System EOS R powstał w oparciu o innowacje EOS wprowadzane od ponad trzech dekad. Obejmuje pionierskie mocowanie obiektywu, które zwiększa możliwości twórczej pracy i zapewnia jeszcze dynamiczniejsze sposoby uwieczniania wydarzeń. Przesuwa on granice fotografowania i filmowania.

EOS R the front

Integracja i rozbudowa

System EOS R zaprojektowano z myślą o zapewnieniu dodatkowych możliwości twórczych. Umożliwia on intuicyjną pracę, jest zgodny z systemem EOS i pozwala wkroczyć w nowy świat fotografowania i filmowania dzięki fenomenalnym obiektywom RF oraz obsłudze modeli EF i EF-S.

Specjalna gama obiektywów

Większe możliwości, bogatsza oferta

Gama wymiennych obiektywów firmy Canon zapewnia fotografom i filmowcom optymalne rezultaty – bez względu na poziom fotograficznego zaawansowania użytkowników. Dzięki systemowi EOS R oferta firmy Canon jest kompletna i dostępna dla wszystkich.

Pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe EOS R

System EOS R bazuje na możliwościach lustrzanek cyfrowych EOS. Sposób obsługi i ergonomia są zbliżone, ale same urządzenia są mniejsze i lżejsze. Dzięki pionierskim technologiom system zapewnia nowe możliwości fotografowania.

EOS R Full-Frame Mirrorless

Lustrzanka cyfrowa EOS

Lustrzanki cyfrowe mają system obejmujący wizjer optyczny (oparty na pryzmacie) i lustro, dzięki czemu można oglądać fotografowane obiekty przez obiektyw. Jest to jeden ze sposobów na poważne zajęcie się fotografią i filmowaniem, zapewniający tradycyjną obsługą i najszerszy wybór obiektywów.

Dowiedz się więcej

EOS DSLR

Aparaty bezlusterkowe EOS M

Gdy rozmiar i waga lustrzanki cyfrowej stanowią problem, z pomocą przychodzi seria aparatów bezlusterkowych EOS M, które umożliwiają uniwersalną i wygodną pracę bez uszczerbku dla jakości obrazu fotograficznego i filmowego.

Dowiedz się więcej

EOS M Mirrorless

Znajdź odpowiedni system dla siebie

Legendarny SYSTEM EOS zapewnia fotografom i filmowcom najlepsze technologie od ponad 30 lat. Nasza gama aparatów i obiektywów umożliwia coraz kreatywniejszą pracę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Realizacja artystycznych wizji

System EOS R dziedziczy wszystkie zalety systemu EOS. Ma także własną serię obiektywów. Jest zgodny z obiektywami EF i EF-S (za pomocą adapterów) oraz gamą lamp błyskowych Speedlite i akcesoriami.

Dowiedz się więcej

Realise your creative vision

Powiązane produkty

W rękach profesjonalistówDowiedz się, jak profesjonalni fotografowie i filmowcy udoskonalili efekty swojej pracy dzięki systemowi EOS R.

Zobacz wszystkie artykuły