Atramentowe drukarki biznesowe MAXIFY

Drukarki biznesowe MAXIFY zapewniają profesjonalną jakość, drukowanie w kolorze i wysoki poziom wydajności w małych i domowych biurach.  Od prostych drukarek do drukarek wielofunkcyjnych z funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania — seria MAXIFY zapewnia wysoką wydajność i szeroki zakres opcji łączności, w tym drukowanie z urządzeń przenośnych oraz z usług w chmurze.

Drukarki do domowego biura

Drukarki do małych biur

Drukarki bezprzewodowe

Obsługa Wi-Fi w całej serii umożliwia bezproblemowe udostępnianie funkcji bezprzewodowej drukarki biznesowej MAXIFY i drukowanie z dowolnego miejsca w biurze. Można łatwo drukować ze smartfonów i tabletów, używając bezpłatnej aplikacji firmy Canon lub funkcji AirPrint™ firmy Apple.

Drukarki z obsługą chmury

Drukarki biznesowe MAXIFY zapewniają swobodę drukowania z usług w chmurze z poziomu wyświetlacza drukarki. Można również drukować przez Internet z dowolnej lokalizacji, korzystając z urządzeń przenośnych.

Atrament jakości biznesowej

Atramenty Dual Resistant High Density zapewniają wyraźny tekst i żywe kolory. Atramenty pigmentowe MAXIFY cechuje ponadprzeciętna trwałość kolorów oraz odporność na markery i tarcie — są doskonałe do drukowania wysokiej jakości dokumentów biurowych.

Drukowanie z dużą szybkością

Oczekiwanie na dokumenty już nie będzie konieczne.  Połączenie dużej szybkości drukowania dokumentów w trybie monochromatycznym i kolorowym oraz technologii szybkiego wydruku pierwszej strony minimalizuje całkowity czas od naciśnięcia przycisku drukowania do chwili, gdy drukarka kończy pracę.

MAXIFY-Productive-Software

Wydajne oprogramowanie

Oprogramowanie Quick Toolbox firmy Canon zapewnia łatwy zdalny dostęp do wszystkich ustawień drukarki w jednej wygodnej lokalizacji. Można uruchomić aplikację Scan Utility dla biznesowej drukarki wielofunkcyjnej i skonfigurować folder sieciowy do skanowania dokumentów. Zdalny interfejs użytkownika dostępny w programie Quick Toolbox umożliwia sprawdzanie stanu drukarki, konfigurowanie usług w chmurze i sprawdzanie rejestrów użycia.

Niższe wydatki na atrament i papier

Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem XL umożliwiają ekonomiczne drukowanie dokumentów w kolorze (niski koszt wydruku strony). 4-kolorowy wielopak z pełnym zestawem tuszów zapewnia jeszcze bardziej oszczędne drukowanie. Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć ilość używanego papieru i uzyskiwać wyglądające profesjonalnie dokumenty dwustronne.

MAXIFY-Save-money-on-ink-and-paper
MAXIFY-ink-finder

Szukasz atramentów?

Znajdź właściwy zbiornik z atramentem lub wielopak do drukarki biznesowej MAXIFY dzięki wyszukiwarce materiałów eksploatacyjnych.

MAXIFY — pomoc techniczna i pliki do pobrania

Pobieranie sterowników, oprogramowania układowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących atramentowej drukarki biznesowej MAXIFY.

Szukasz drukarki i potrzebujesz pomocy?

Znajdź optymalną drukarkę do domu lub biura dzięki modułowi wyboru drukarki. Porównaj nasze biurkowe urządzenia wielofunkcyjne oraz laserowe i atramentowe drukarki fotograficzne.

AirPrint jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.