MAXIFY GX3040

Drukarki MegaTank

Canon MAXIFY GX3040

Skorzystaj z drukarki 3 w 1 MAXIFY GX ze zbiornikiem MegaTank i drukuj duże ilości dokumentów biznesowych w wysokiej jakości. Pozwoli to też zmniejszyć koszt druku jednej strony (CPP)1 i całkowity koszt posiadania (TCO)2.

Doskonała wydajność, najlepsze w tej klasie urządzeń wskaźniki CPP i TCO3

Koszt jednej strony (CPP) to kwota pieniędzy, którą trzeba przeznaczyć na wydrukowanie pojedynczej strony. Jest określany jako wynik dzielenia kosztu atramentu przez liczbę wydrukowanych stron.

Całkowity koszt posiadania (TCO) to obliczenie kosztu drukarki na podstawie początkowego kosztu zakupu sprzętu oraz kosztów atramentu w stałym okresie.

MAXIFY GX3040

Wysokonakładowa drukarka dla firm MegaTank o wysokiej jakości i bardzo niskich kosztach eksploatacji.
MAXIFY

Porównaj funkcje

Wybierz najlepszą drukarkę do domowego biura, która spełnia Twoje wymagania.

Seria MAXIFY GX

MAXIFY GX3000 Series

MAXIFY GX3040

MAXIFY GX4000 Series

MAXIFY GX4040

Funkcje

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, Wi-Fi i obsługa chmury
Drukowanie, kopiowanie i skanowanie (podajnik ADF), Wi-Fi/Ethernet i obsługa chmury

Technologia druku

Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem
Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem

Wydajność druku (drukowanie kolorowych dokumentów A4)

Czarny: 6000 stron4 (tryb ekonomiczny: 9000 stron)5

Kolorowy: 14 000 stron4 (tryb ekonomiczny: 21 000 stron)5
Czarny: 6000 stron4 (tryb ekonomiczny: 9000 stron)5

Kolorowy: 14 000 stron4 (tryb ekonomiczny: 21 000 stron)5

Wyświetlacz

LCD, 1,35" / 3,4 cm, monochromatyczny
Ekran dotykowy, 2,7" / 6,7 cm, kolorowy

Duża szybkość drukowania6

18 obr./min w czerni
13 obr./min w kolorze
18 obr./min w czerni
13 obr./min w kolorze

Wydruk pierwszej strony (FPOT) – tryb cz.-b.

W przybliżeniu 8 s
W przybliżeniu 8 s

Podajnik ADF

ND.
Podajnik ADF na 35 arkuszy

Obsługa różnych nośników

Papier zwykły, Red Label Superior, papier Canon Oce Office Color Paper, papier Photo Paper Pro Luster, papier Photo Paper Plus Glossy II, papier Matte Photo Paper, papier Glossy Photo Paper, papier High Resolution Paper, koperty, papier Photo Paper Plus Semi-Gloss, samoprzylepny papier fotograficzny, magnetyczny papier fotograficzny, naprasowanki do jasnych tkanin, banery 1200 mm
Papier zwykły, Red Label Superior, papier Canon Oce Office Color Paper, papier Photo Paper Pro Luster, papier Photo Paper Plus Glossy II, papier Matte Photo Paper, papier Glossy Photo Paper, papier High Resolution Paper, koperty, papier Photo Paper Plus Semi-Gloss, samoprzylepny papier fotograficzny, magnetyczny papier fotograficzny, naprasowanki do jasnych tkanin, banery 1200 mm

Pełna łączność

USB
Łączność Wi-Fi (2,4 GHz)
USB
Łączność Wi-Fi (2,4 GHz)
Ethernet

Skanowanie

Skanowanie do wiadomości e-mail
Skanowanie do wiadomości e-mail
Skanowanie do folderu

Pojemność zasobników zwykłego papieru

Tylna taca: 100 arkuszy
Kaseta: 250 arkuszy
Tylna taca: 100 arkuszy
Kaseta: 250 arkuszy

Wymiary

W przybliżeniu 399 × 417 × 216 mm
W przybliżeniu 399 × 417 × 251 mm

Kaseta konserwacyjna

Tak – wymieniana przez użytkownika
Tak – wymieniana przez użytkownika

Ogromne korzyści dla firmy

Te wysokowydajne drukarki MAXIFY GX zostały zaprojektowane z myślą o wymagających miejscach pracy.

 • Domowe biuro

  Niewielkie rozmiary, prosta łączność i łatwy dostęp do wymienianych przez użytkownika kaset konserwacyjnych sprawiają, że drukarki serii MAXIFY GX to idealne urządzenia wysokonakładowe o wysokiej wydajności dla wymagających pracowników domowych i hybrydowych.

 • Handel detaliczny

  Zmniejsz koszty, drukując we własnym zakresie na większej liczbie nośników. Twórz wysokiej jakości, trwałe materiały dla punktów sprzedaży, oznakowania, banery promocyjne i etykiety, korzystając z tylnej płaskiej tacy, która obsługuje grubą tekturę.

 • Agenci nieruchomości

  Szybko drukuj duże nakłady kolorowych ulotek i broszur w doskonałej jakości. Atrament pigmentowy zapewnia jasne, czytelne wydruki, które są odporne na rozmazywanie.

 • Instytucje edukacyjne

  Drukuj duże ilości materiałów szkoleniowych, trwałe, kolorowe materiały i dokumenty administracyjne i oszczędzaj pieniądze na zakupie atramentu. Korzystaj z łączności bezprzewodowej, aby w jednym pomieszczeniu nadzorować dzieci, a w drugim drukować dokumenty.

Główne korzyści

 • Bardzo niskie koszty eksploatacji

  Oszczędzaj przez cały okres eksploatacji drukarki dzięki ekonomicznym uzupełnianym zbiornikom na atrament, które znacznie obniżają całkowity koszt posiadania i koszt wydruku jednej strony. Zwiększ wydajność druku w trybie ekonomicznym5 i drukuj nawet 1,5 raza więcej stron przy takiej samej ilości atramentu.

 • Doskonała, biznesowa jakość wydruków

  Ciesz się wodoodpornymi, odpornymi na tarcie i markery wydrukami, które są łatwe w obsłudze w firmie i zapewniają doskonałą czytelność oraz szybki wydruk dużych nakładów.

 • Drukuj więcej materiałów we własnym zakresie

  Drukuj we własnym zakresie ulotki, banery i plakaty dzięki zgodności z szeroką gamą materiałów (w tym nośników magnetycznych i fotograficznych) oraz nowej tylnej płaskiej tacy, która obsługuje grubsze nośniki i tekturę.

 • Drukuj bez przerwy

  Korzystając z tylnego podajnika na 100 arkuszy i przedniej kasety o pojemności 250 arkuszy, która umożliwia szybkie i łatwe sprawdzanie poziomu papieru, można drukować duże ilości dokumentów bez irytującego uzupełniania papieru.

 • Małe, ale wydajne

  Dzięki niewielkim rozmiarom drukarka pozwala zaoszczędzić miejsce w domu lub w biurze, a zmniejszenie ilości plastikowych opakowań oznacza, że można je łatwo poddać recyklingowi.

 • Łatwe w użyciu i obsłudze

  Możliwość wymiany łatwo dostępnej z przodu drukarki kasety konserwacyjnej przez użytkownika skraca czas przestojów. Oznaczone kolorami, sprężynowe zaślepki sprawiają, że uzupełnianie atramentu jest proste i nie powoduje bałaganu.

Zgodne aplikacje i oprogramowanie

Bezpłatna aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie dokumentów, zdjęć i innych materiałów bezpośrednio z urządzenia inteligentnego. Można też szybko projektować i drukować atrakcyjne plakaty i ulotki za pomocą programu PosterArtist. Korzystaj z funkcji PIXMA Cloud Link i wysyłaj skany do (lub drukuj z) popularnych usług w chmurze, w tym Dropbox, Google Drive i OneDrive.

Program Canon Easy-PhotoPrint Editor przekształca ulubione zdjęcia (z urządzenia lub pamięci masowej w chmurze) w stylowe, spersonalizowane prezenty, takie jak karty i kalendarze.

Prosty w obsłudze edytor Easy-Layout umożliwia swobodne rozplanowanie układu różnych dokumentów przed ich wydrukowaniem. Idealne do drukowania zdjęć, plakatów, stron internetowych i innych materiałów.

Zainspiruj się, zarejestruj się teraz

Nie przegap najnowszych ofert firmy Canon, najlepszych wskazówek i przydatnych poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.
MAXIFY GX3040

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć wydajne drukowanie w firmie – wystarczy włożyć papier.

 • Drukarka atramentowa MAXIFY GX3040 z uzupełnianymi zbiornikami MegaTank

 • 4 butelki z atramentem o wysokiej wydajności (1 czarna i po 1 C/M/Y)

 • Przewód zasilający

 • Instrukcje obsługi i inne dokumenty

 • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows)

Canon MAXIFY GX3040
Oceny i recenzje

Harmonijna praca

Używanie atramentu i papieru firmy Canon w harmonii z drukarką tej marki gwarantuje wyjątkowe, profesjonalne efekty za każdym razem.

 • GI-46 BK

  GI-46 BK

  Wydajny czarny atrament pigmentowy do druku wysokiej jakości dokumentów biznesowych.
 • GI-46 C

  GI-46 C

  Wydajny błękitny atrament pigmentowy do druku wysokiej jakości dokumentów biznesowych.
 • GI-46 M

  GI-46 M

  Wydajny amarantowy atrament pigmentowy do druku wysokiej jakości dokumentów biznesowych.
 • GI-46 Y

  GI-46 Y

  Wydajny żółty atrament pigmentowy do druku wysokiej jakości dokumentów biznesowych.
 • mc-g03

  Atrament

  Maintenance cartridge: MC-G03

  Wymieniana przez użytkownika kaseta konserwacyjna minimalizuje czas przestoju.
 • Szukasz czegoś podobnego?

  Zachęcamy do zapoznania się z tymi produktami z naszych serii PIXMA i MAXIFY.

  Inne interesujące opcje

 • Atrament, toner i papier

  Pełna gama tuszów, tonerów i papieru firmy Canon do Twojej drukarki.

 • Oryginalne materiały eksploatacyjne

  Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Canon doskonale współdziałają z Twoją drukarką Canon.

 • Drukarki dla firm

  Nasza szeroka gama drukarek ułatwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.

  1. Koszt jednej strony (CPP) to kwota pieniędzy, którą trzeba przeznaczyć na wydrukowanie pojedynczej strony. Jest określany jako wynik dzielenia kosztu atramentu przez liczbę wydrukowanych stron.
  2. Całkowity koszt posiadania (TCO) to obliczenie kosztu drukarki na podstawie początkowego kosztu zakupu sprzętu oraz kosztów atramentu w stałym okresie.
  3. Uwaga: całkowity koszt posiadania (TCO) uwzględnia początkowy koszt zakupu sprzętu oraz koszty zakupu atramentu lub tonera w ustalonym okresie (warunki podano poniżej). Należy pamiętać, że na całkowity koszt posiadania mogą wpływać dodatkowe zmienne koszty, w tym m.in. zakup innych materiałów eksploatacyjnych, pakietów atramentu i tonera, pakietów atramentu i tonera o wysokiej wydajności, usług serwisowych oraz koszty zużycia energii i zakupu części zamiennych.

   Podane procentowe oszczędności dotyczące kosztów stanowią szacowane całkowite oszczędności w przypadku określonej liczby wydruków na poziomie 1000 stron miesięcznie (50% w kolorze i 50% w czerni) w okresie 60 miesięcy (5 lat).

   Całkowity koszt posiadania (TCO) jest oparty na następujących obliczeniach: [średni koszt jednostkowy druku strony w kolorze × liczba wydruków w kolorze minus liczba stron wydrukowanych przy użyciu atramentu/tonera dostarczonego w pakiecie] plus [średni koszt jednostkowy druku strony w czerni × liczba wydruków w czerni minus liczba stron wydrukowanych przy użyciu atramentu/tonera dostarczonego w pakiecie], [koszt sprzętu] i [koszt kasety konserwacyjnej – tylko w modelach MAXIFY GX].

   Modele porównawcze oszczędności całkowitego kosztu posiadania (TCO) obejmują porównywalne modele konkurencyjne firmy Epson. Cena sprzedaży drukarek w EUR (€) oraz cena materiałów eksploatacyjnych zostały pozyskane z oficjalnej strony producenta (https://www.epson.de/) w dniu 12 września 2022 r.

   W zestawieniu znajdują się urządzenia i materiały eksploatacyjne serii Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 i GX3000. Kalkulacja całkowitego kosztu posiadania (TCO) uwzględnia zalecaną cenę detaliczną („RRP”), która obejmuje podatek VAT.

   Podatek VAT jest wliczony w cenę, ale należy pamiętać, że opłaty za dostawę nie są uwzględniane w obliczeniach cen. Ceny mogą się zmienić z powodu warunków rynkowych.

   Koszty drukowania uwzględniają wykorzystanie domyślnych ustawień używanych zarówno w drukarkach firmy Canon, jak i w drukarkach konkurencji. Podejście to jest zgodne z warunkami testu wydajności określonymi w normie ISO/IEC dla odpowiedniej kategorii.

   Koszt jednej strony obliczono na podstawie ceny sprzedaży materiałów eksploatacyjnych podanej na stronach internetowych producentów, podzielonej przez opublikowaną przez producentów wydajność oficjalnie ujawnioną w publicznie dostępnych informacjach. Koszt jednej strony jest oparty na symulacji wydruku wzorców testowych podanych w normie ISO/IEC24712 dla drukarek atramentowych.

   Wszystkie dane techniczne i dane dotyczące wydajności producentów zostały zebrane na podstawie publicznie dostępnych informacji, w tym między innymi broszur i stron internetowych producentów. Wydajność atramentu firmy Canon i jej konkurentów została zaczerpnięta z opublikowanych przez producentów specyfikacji.

   Aby dokonać rzetelnego porównania i przedstawić dane zgodne ze stanem faktycznym, uwzględniono wydajność materiałów eksploatacyjnych w kontekście najwyższej wydajności standardowego tonera lub atramentu, który był dostępny w momencie publikacji (wydajność określono zgodnie z normami ISO). Porównanie nie obejmuje pakietów łączonych, opakowań XL i opakowań zbiorczych. Dane te są publicznie dostępne.
  4. Wydajność druku jest wartością szacowaną na podstawie niezależnej metody testowej firmy Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia.
  5. Tryb ekonomiczny zmniejsza zużycie atramentu poprzez obniżenie gęstości, co umożliwia wydrukowanie o 50% większej liczby stron niż w standardowym trybie drukowania.
  6. Szybkość drukowania dokumentów A4 na papierze zwykłym jest mierzona na podstawie średniej ESAT testu kategorii biurowej zgodnie z normą ISO/IEC 24734.