Mini Print app
alt text goes here

Canon

Aplikacja Canon Mini Print

Nadaj osobisty charakter swoim zdjęciom drukowanym na urządzeniach Canon Zoemini i Canon Zoemini S2.

Pobierz na system iOS

Pobierz dla systemu Android

Zdjęcia pełne życia

Dostęp do atrakcyjnych i kreatywnych opcji oraz bezpośrednie łącza do wszystkich zdjęć z serwisów społecznościowych sprawiają, że aplikacja Mini Print to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia wyjątkowe, możliwe do udostępnienia i spersonalizowane wydruki z drukarek Canon Zoemini i Canon Zoemini S2.

Twórczy charakter fotografii

Uśmiechaj się, rób zdjęcia i uwieczniaj idealne chwile za pomocą aplikacji Canon Mini Print. Skorzystaj z plików ze zdjęciami lub kont w serwisach Facebook, Instagram, Zdjęcia Google, Dropbox czy iCloud i zamieniaj fotki w ciekawe pamiątki. Każde zdjęcie jest drukowane na samoprzylepnym papierze (2 × 3 cale) z wykorzystaniem technologii ZINK™, dzięki czemu można natychmiast je udostępniać, nie obawiając się o rozmazywanie, rozdarcia i działanie wody.

Capture and create

Doskonałe efekty

Dzięki ciekawym opcjom przeróbki dostępnym w aplikacji Canon Mini Print możesz wzbogacić swoje zdjęcia o osobisty akcent. Dodanie filtra, ramki, własnych rysunków i napisów nada zdjęciom bardziej oryginalny charakter. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe selfie, wypróbuj fotograficzne efekty na żywo oraz efekty AR, aby uzyskać gotowy do udostępnienia wydruk z dodatkowymi elementami zaskoczenia.

Picture-perfect

Kreatywne kolekcje

Dostępne w aplikacji inteligentne narzędzie do tworzenia kolażu pozwala łączyć ulubione zdjęcia. Można też korzystać z funkcji kafelkowania, aby tworzyć wyjątkowe plakaty w formie wydruku naklejanego, składające się z czterech lub dziewięciu mniejszych zdjęć.

Creative collections

Konfiguracja

Jeszcze większa swoboda twórcza dzięki aplikacji Mini Print zgodnej z drukarką Canon Zoemini S2. Aby zrobić selfie w idealnej pozie lub wesołą fotografię grupową, skorzystaj z dostępnych w aplikacji funkcji ustawiania samowyzwalacza i zdalnego wyzwalania migawki. Ustaw opóźnienie do 3 sekund za pomocą zegara i użyj funkcji zdalnego wyzwalania migawki, aby dać sobie i znajomym czas na przyjęcie odpowiedniej pozy.

Tailor-made

Zgodność z aplikacją Canon Mini Print

Aplikacja jest w pełni zgodna z drukarkami Canon Zoemini i Canon Zoemini S2 i bezpłatnie dostępna na urządzenia z systemem iOS/Android.

Konieczne jest podłączenie urządzenia przenośnego do drukarki Canon Zoemini lub Canon Zoemini S2 przez interfejs Bluetooth® i aplikację Canon Mini Print dostępną bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Zgodna z urządzeniami przenośnymi z systemem iOS 9.0 lub nowszym oraz z urządzeniami Android z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym.

Wspomnienia na papierze zawsze z Tobą

Dzięki kieszonkowej drukarce możesz uwiecznić wspomnienia na papierze i mieć je zawsze przy sobie