TWÓRCZE DRUKOWANIE

Zrób zdjęcie, wystylizuj je i wydrukuj – postaw na kreatywność dzięki serii Canon Zoemini

Uwolnij swoją kreatywność poza domem dzięki natychmiastowemu aparatowi i kieszonkowej drukarce.
Na biurku widać urządzenie Canon Zoemini 2 i pakiet naklejek do drukowania oraz materiały do tworzenia dziennika.

Atrakcyjne zdjęcia nie służą tylko do zdobywania polubień. Dzięki aparatowi z drukarką Canon Zoemini S2 możesz robić doskonałe zdjęcia lub robić selfie bez wysiłku, korzystając z wbudowanego lustra i lampy pierścieniowej. Aplikacja Canon Mini Print1 pozwala dostosowywać zdjęcia i drukować z dowolnego miejsca. Efekty kreatywnej pracy można wręczać lub pokazywać innym osobom.

Zdjęcia zrobione smartfonem można edytować, korzystając z technologii Bluetooth i aplikacji Canon Mini Print, a następnie ożywiać, drukując je bezprzewodowo na kompaktowej drukarce fotograficznej Canon Zoemini 2 i udostępniając znajomym.

Obie drukarki natychmiastowe wykorzystują papier Canon ZINK™, który nie wymaga użycia atramentu, więc użytkownicy bez problemu mogą generować trwałe, pozbawione rozmazań odbitki.

Trzy drukarki Canon Zoemini 2 – różowozłota, biała i granatowa – leżą na kolorowych kawałkach pogniecionych papieru. Każda z nich drukuje inne zdjęcie.

Drukarka Canon Zoemini 2 jest dostępna w trzech eleganckich kolorach i ma złącze USB-C umożliwiające szybkie ładowanie. Można na niej drukować nawet podczas ładowania, więc nigdy nie przegapisz okazji, aby uwiecznić wspomnienie z podróży.

Twoja nowa przyjaciółka

Bez względu na to, którą z tych kieszonkowych drukarek wybierzesz, nie rozstawaj się z nią. Smukła konstrukcja obu urządzeń sprawia, że można je wsunąć do torby lub kieszeni i przygotować się na każdą ewentualność.

Wybierz jeden z trzech kolorów, aby dopasować drukarkę kieszonkową do swojego stylu – elegancki różowozłoty lub biały albo modny granatowy.

Po zakupie idealnego akcesorium – urządzenia Canon Zoemini 2 lub Canon Zoemini S2 – warto wykorzystać jego potencjał. Zapoznaj się z poniższymi pomysłami, które zapewnią inspirację do działania.

Dwie widziane od tyłu osoby trzymają urządzenie Canon Zoemini S2 i robią selfie, używając wbudowanego lusterka.

Wbudowana w urządzenie Canon Zoemini S2 lampa pierścieniowa doskonale naświetla selfie. W oczach fotografowanych osób pojawia się okrągłe odbicie światła nadające im wygląd, którego nie powstydziłby się influencer.

1. Zrób zdjęcie

Dzięki lusterku do selfie w modelu Canon Zoemini S2 zawsze zrobisz idealne zdjęcie. Przyjmij pozę, zrób minę lub uwzględnij w kadrze także znajomego lub znajomą i zrób doskonale skadrowane, spontaniczne zdjęcie. Chcesz poprawić oświetlenie? Wbudowana lampa pierścieniowa urządzenia Canon Zoemini S2 sprawi, że w oczach influencera pojawi się charakterystyczny błysk. Takie selfie trzeba koniecznie udostępnić.

Jeśli chcesz zrobić zdjęcie grupowe całego zespołu, skorzystaj z funkcji zdalnego wyzwalania migawki i samowyzwalacza w aplikacji Canon Mini Print obsługującej urządzenie Canon Zoemini S2. Skadruj ujęcie w trybie Live View, uchwyć klimat i wydrukuj efekty pracy, aby mogli je zobaczyć znajomi.

Zabrakło papieru? Nie ma się czym przejmować. Wszystkie zdjęcia można zapisać na karcie Micro SD umieszczonej w urządzeniu Canon Zoemini S2. Dzięki temu odbitki będzie można wydrukować później.

Dwie dłonie trzymają telefon z aplikacją Canon Mini Print, w której są dodawane efekty do selfie.

Aplikacja Canon Mini Print udostępnia szereg narzędzi do kreatywnej pracy – od kolaży i ramek po suwaki do regulacji jasności, kontrastu i nasycenia. Umożliwia dostosowanie zdjęć i natychmiastowe drukowanie za pomocą smartfona.

2. Zadbaj o odpowiednią stylizację

Korzystając z aplikacji Canon Mini Print i modelu Canon Zoemini 2 lub Canon Zoemini S2, możesz nadać zdjęciom wyjątkowy charakter. Niezależnie od tego, czy zdjęcia zrobiono urządzeniem Canon Zoemini S2, pobrano z mediów społecznościowych czy zapisano w smartfonie, można wyregulować ich jasność, kontrast i nasycenie w aplikacji.

Możesz też wypróbować różne ramki i filtry, aby uzyskać wystylizowany wydruk, lub dodać do zdjęcia elementy rzeczywistości rozszerzonej, rysunki lub napisy, które nadadzą mu spersonalizowany charakter i wywołają uśmiech na twarzy. Aby stworzyć atrakcyjną, kreatywną pracę, przygotuj kolaż lub tablicę nastrojową dla siebie i swoich przyjaciół albo dodaj ulubione chwile do paska lampek, który stanie się efektownym elementem prezentacyjnym.

Widać dwie dłonie trzymające okrągłą naklejkę ze zdjęciem nad dziennikiem podróży wypełnionym notatkami i zdjęciami.

Naklejki ZINK formatu 2 × 3 cale i w kształcie koła idealnie nadają się do umieszczania w albumach.

3. Zachowaj je na pamiątkę

Przeżywaj przygody i wspominaj najlepsze z nich dzięki błyskawicznym wydrukom na samoprzylepnym papierze ZINK w formacie 2 × 3 cale i w kształcie koła. Te odporne na działanie wody i na rozdarcia, pozbawione smug i niewymagające użycia atramentu naklejki idealnie nadają się do bezprzewodowego drukowania ulubionych zdjęć ze smartfonów i mediów społecznościowych przy użyciu aplikacji Canon Mini Print i urządzenia Canon Zoemini 2. Świetnie nadają się także do tworzenia natychmiastowych odbitek na urządzeniu Canon Zoemini S2.

Dekoruj obudowy telefonów, papeterię i inne przedmioty, aby zawsze mieć wspomnienia pod ręką. Rób zdjęcia zwierzętom domowym i ozdabiaj wydrukami transporter kota lub psa przyjaciółki, drukuj zdjęcia ze smartfona i zdjęcia grupowe, by uatrakcyjnić ściany sypialni i wygląd lustra lub nadać wyjątkowy charakter swoim przedmiotom,

Niech drukarka natychmiastowa Canon Zoemini 2 stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podróży. Możesz nim fotografować ulubione miejsca i widoki, a następnie umieszczać zdjęcia obok innych pamiątek w kolorowym dzienniku podróżnym. Razem z zapiskami i notatkami utworzą one kapsułę czasu do powspominania i podzielenia się ze znajomymi.

Organizujesz przyjęcie urodzinowe? Przygotuj tablicę na wspomnienia i zachęć wszystkich do fotografowania i drukowania. Przygotuj fotokabinę i stację drukującą, wykorzystując do tego smartfon i drukarkę Canon Zoemini 2 lub wielofunkcyjne urządzenie Canon Zoemini S2. Każdy wydrukowany element wspomnień można umieścić na tablicy, tak aby wszyscy mogli go podziwiać. Po zakończeniu imprezy solenizant(ka) może zabrać całość do domu.

4. Udostępnij

Masz coś do powiedzenia? Zrób urocze zdjęcie i natychmiast je wydrukuj, aby utworzyć spersonalizowaną kartkę z podziękowaniem lub wyznaniem miłości. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie portretowe urządzeniem Canon Zoemini S2 lub telefonem, a następnie otworzysz je w aplikacji Canon Mini Print. Dodaj wiadomość, rysunek lub odręczny tekst na dole, wydrukuj zdjęcie i udostępnij je wybranej osobie.

Wszyscy inni też mogą się zaangażować. Poproś znajomych o przesłanie zdjęć z telefonów, a następnie otwórz aplikację Canon Mini Print i wydrukuj spersonalizowane naklejki na urządzeniu Canon Zoemini 2.

Na łóżku leżą ubrania i akcesoria, aparaty i drukarki natychmiastowe firmy Canon oraz zestaw małych zdjęć.

Użyj urządzenia Canon Zoemini S2 podczas pakowania ubrań, które muszą poczekać na swoją porę roku – przygotuj atrakcyjne etykiety opisujące zawartość pojemników.

5. Dodaj etykiety

Odporny na działanie wody i zabrudzenia papier do drukowania ZINK używane w urządzeniach Canon Zoemini 2Canon Zoemini S2 doskonale nadaje się do etykietowania domowych przedmiotów. Ułóż półki na książki i kolekcje płyt winylowych w porządku alfabetycznym lub zadbaj o porządek w szafkach kuchennych, umieszczając wszystko w oznaczonych etykietami słoikach. Można również posortować buty, biżuterię lub odzież, która musi poczekać na swoją porę roku. Zdjęcia zawartości umieszczone na pudełku pozwolą określić, co kryje się w środku. Wreszcie mamy porządek!

Przekształć zwykłe etykiety w wyjątkowe, imienne oznaczenia prezentów świątecznych lub urodzinowych. Zbierz najlepsze zdjęcia przedstawiające Twoich znajomych i przytwierdź je do prezentów, aby stworzyć stylowe i zapadające w pamięć etykiety. Przy specjalnych okazjach użyj nietypowych ujęć i nadających się do udostępnienia zdjęć selfie, aby utworzyć i ozdobić własne karty okolicznościowe, lub przyklej zmodyfikowane zdjęcia na spersonalizowane zaproszenia.

Możesz też zadbać o porządek w kontekście edukacji, korzystając z urządzenia Canon Zoemini 2. Użyj naklejek, aby oznaczyć podręczniki szkolne lub uniwersyteckie, a także uporządkować notatki, które przydadzą się przed egzaminem.

Leżące na pokrytym małymi zdjęciami albumie urządzenie Canon Zoemini 2 drukuje dwie okrągłe naklejki z selfie.

Uwieczniaj ulubione stylizacje za pomocą selfie, aby zawsze wiedzieć, jak określona fryzura pasuje do danego ubioru.

6. Zadbaj o odpowiedni wygląd

Pokaż, że masz swój styl, dzięki osobistemu albumowi stylizacji. Zrób zdjęcie selfie, gdy pięknie wyglądasz, i umieść je na elemencie garderoby, aby zawsze wiedzieć, co masz założyć. W ten sposób można także zaplanować swoje wakacyjne i festiwalowe stroje, aby z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co trzeba pakować.

Poeksperymentuj też z włosami. Wypróbuj modną fryzurę bądź zrób loki w stylu retro lub misterny warkocz. Następnie zrób natychmiastowe zdjęcie uzyskanego efektu. Przyda się do udzielania wskazówek dotyczących stylu. Możesz też wymieniać się zdjęciami ze znajomymi i udostępniać je, aby uzyskać obiektywną opinię.

Coś Ci wpadło w oko? Zrób zdjęcie ślicznych butów i stwórz listę życzeń, z której Ty i Twoi znajomi skorzystacie, gdy będziecie chcieli sprawić sobie coś ładnego, lub którą podeślesz swoim bliskim, gdy będą szukać pomysłu na urodzinowy prezent dla Ciebie.

Autorzy: Claire Price i Peter Wolinski

  1. Zastrzeżenie: konieczne jest podłączenie urządzenia przenośnego do drukarki Canon Zoemini 2 i Canon Zoemini S2 przez interfejs Bluetooth® i aplikację Canon Mini Print, dostępną bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Zgodna z urządzeniami przenośnymi z systemem iOS 9.0 lub nowszym oraz z urządzeniami Android z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym.

Powiązane produkty

Powiązane artykuły