TWÓRCZE DRUKOWANIE

Pokaż swój styl: wizualizacja wakacyjnej garderoby

Internetowa stylistka Bo Brown jest znana z wyjątkowych strojów, ale pakowanie walizki na wypad do miasta może sprawiać jej problemy. Wyjaśniamy, jak urządzenie Canon Zoemini 2 ułatwiło jej zapanowanie nad sytuacją.
Dłoń trzyma trzy zdjęcia wydrukowane na drukarce natychmiastowej Canon Zoemini 2 – widać na nich kobietę w różnych strojach.

Wydaje się, że im krótszy wyjazd, tym łatwiej jest się spakować, ale nie zawsze tak jest. Weekendowy wypad do miasta może stanowić takie samo wyzwanie jak w przypadku wyjazdu na dwa tygodnie – a nawet większe, jeśli bierzemy tylko bagaż podręczny. Gdy mamy mało czasu i miejsca, musimy trafnie dobrać ubrania pod kątem określonego wyjazdu. Aby efektywnie wykorzystać pobyt w nowym miejscu, trzeba się dobrze czuć.

„Styl jest odzwierciedleniem naszego nastawienia” – mówi Bo Brown, influencerka modowa. „Lubię się dobrze bawić i ubierać pod kątem niezapomnianych wrażeń”. Fani Bo z niecierpliwością czekają na jej codzienne filmy. Jej kanały społecznościowe są źródłem informacji o modzie. Można tam zobaczyć sztuczki i wskazówki dotyczące różnych kwestii – od przygotowywania idealnej odzieży biurowej po skracanie kurtki i przerabianie przydużych dżinsów.

Bo uwielbia podróżować. Niedawno spędziła weekend w Barcelonie, w „tętniącym życiem mieście z wieloma atrakcjami”. Im więcej jest do zrobienia, tym trudniej dobrze się spakować. Trzeba wszystko zaplanować. Dzięki drukarce natychmiastowej Canon Zoemini 2 Bo mogła przygotować pomoce wizualne, której ułatwiły jej dobór strojów. Opowiada nam o tym procesie.

Analiza sytuacji

Kobieta z długimi ciemnymi włosami opiera się na rowerze na malowniczej miejskiej uliczce.

Przy doborze stroju można postawić na praktyczność lub styl. „Wybrałam wygodną odzież” – mówi Bo. © Noah Altink

Ubrana w różową koszulkę oraz dżinsy kobieta z długimi ciemnymi włosami i założonymi okularami przeciwsłonecznymi spaceruje po miejskiej uliczce.

Nie zawsze da się podróżować bez większego bagażu. „Czasami zabieram dodatkowy strój, aby mieć alternatywę, jeśli się ubrudzę lub coś przestanie mi się podobać po dotarciu na miejsce” – mówi Bo. © Noah Altink

Nie warto od razu sięgać po ulubioną sukienkę. Trzeba pomyśleć o tym, co będziemy robić podczas wyjazdu. „Zanim spakuję walizkę, analizuję planowany pobyt i wybieram stroje na dzień i noc” – mówi Bo. Nawet jeśli nie mamy rozplanowanego całego weekendu, sama lokalizacja powinna ułatwić określenie potencjalnych działań. Czy będziemy spacerować po muzeach? Spędzać czas w kawiarniach? Zwiedzać atrakcyjne miejsca wieczorami? Bo lubi oglądać filmy na TikToku, aby wiedzieć, co się dzieje, i „natychmiast wizualizuje sobie, z czym wiąże się określona forma aktywności” – mówi.

Dobór

Kanały społecznościowe Bo stanowią swojego rodzaju archiwum jej kreacji. Lubi korzystać z tych zasobów, gdy rozważa, co ma założyć. „Za każdym razem, gdy wybieram atrakcyjny strój, fotografuję go, aby zapewnić inspirację członkom mojej społeczności” – mówi. Nawet jeśli ktoś nie uwiecznił swoich strojów, powinien pomyśleć o tym, co się sprawdziło w przeszłości, i skorzystać z porad ulubionych influencerów. Bo poleca także Pinterest jako doskonałe źródło inspiracji. Sugeruje używanie urządzenia Canon Zoemini 2 do tworzenia wakacyjnej, modowej tablicy inspiracji.

Warto pomyśleć o tym, co wygląda dobrze i w czym dobrze się czujemy. „Przygotowywanie odpowiedniego stroju daje mi poczucie szczęścia” – mówi Bo. Gdy wyobrazi już sobie określony wygląd, Bo rozkłada wszystkie brane pod uwagę stroje na łóżku – po jednej stronie te na dzień, a po drugiej te na noc. „Dzięki temu mam czytelny przegląd. Następnie klasyfikuję stroje, aby dopasować je do okoliczności”.

Robienie i drukowanie zdjęć oraz wprowadzanie poprawek

Kobieta siedzi przy ustawionym na zewnątrz stoliku i trzyma drukarkę Canon Zoemini 2 oraz wydrukowane zdjęcie.

Podjęcie decyzji o doborze odpowiedniego stroju na daną okazję może zabrać trochę czasu. Gdy ktoś jest tak zajęty jak Bo, braku czasu może utrudniać życie. Dzięki sprytnemu urządzeniu Canon Zoemini 2 proces doboru przebiega szybciej i daje większą satysfakcję. © Noah Altink

Po sfotografowaniu kilku strojów i akcesoriów Bo wydrukowała je na urządzeniu Canon Zoemini 2, aby przejrzeć całość i dopasować odpowiednie elementy. „Zastanowiłam się nad tym, które elementy będą pasować do różnych kreacji” – mówi. „Na przykład i w dzień, i w nocy noszę body. Czarne spodnie też są bardzo uniwersalne. Dobre na niemal każdą okazję”. Jedną z zalet w oczach Bo była możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfona. „Dzięki aplikacji Canon Mini Print mogę z łatwością dodawać tekst lub powiększać zdjęcia” – dodaje z entuzjazmem. Dzięki temu mogła opisywać zdjęcia i dodawać uwagi o zgodności elementów odzieży. Ta łatwa w obsłudze aplikacja umożliwia Bo stosowanie własnego stylu na wydrukach, więc influencerka może nadawać zdjęciom osobisty charakter.

Ostateczny wybór

Trzy modele urządzenia Canon Zoemini 2 leżą na kolorowej macie obok wydrukowanych zdjęć, okularów przeciwsłonecznych, opasek na włosy i butelki z wodą.

Urządzenie Canon Zoemini 2 jest dostępne w trzech kolorach – różowozłotym, granatowym i białym.

W lusterku do selfie niebieskiego urządzenia Canon Zoemini S2 widać odbicie osoby trzymającej to urządzenie w dłoni.

Jeśli ktoś chce dodatkowo uprościć cały proces, urządzenie Canon Zoemini S2 ma aparat z matrycą o rozdzielczości 8 MP, dzięki czemu można robić zdjęcia i natychmiast je drukować. Ma też lusterko do selfie, które zapewnia większą kontrolę nad wyglądem robionych zdjęć. Podobnie jak model Zoemini 2 to urządzenie jest kompaktowe i mieści się w kieszeni.

Na wycieczkę do Barcelony Bo wybrała trzech stroje – na zakupy, na lunch i na rowerową wycieczkę. Według niej strój na zakupy – spodnie baggy i krótki różowy sweter – cechuje się nieformalną elegancją. „Kolor różowy współgra z kolorem niebieskim. Strój uzupełniają bardzo duże okulary przeciwsłoneczne i elegancka torebka, która wprowadza element równowagi. Idealny strój na zakupy. Jest wygodny, a przy tym elegancki”. Strój na lunch jest czarny, ale obejmuje różne tkaniny. „W przypadku całkowicie czarnego stroju używam różnych tkanin, aby nadać mu wyjątkowy charakter” – wyjaśnia. Strój na wycieczkę rowerową składa się z różnych warstw – pozwala to reagować na zmiany temperatury ciała zależnie od tego, czy wkładamy wysiłek w jazdę, czy zatrzymujemy się, by coś zobaczyć. „To wygodny, ale stylowy strój. Łączy modne buty z dżinsami baggy i dużą marynarką”.

Styl i tradycja

Kobieta siedzi przy ustawionym na zewnątrz stoliku i trzyma małe zdjęcia. Na stoliku widać drukarkę Canon Zoemini 2 i różową różę w wazonie.

„Korzystanie z urządzenia Canon Zoemini 2 to czysta przyjemność” – mówi Bo. „Odbitki można umieścić na tablicy inspiracji albo wykorzystać do uwiecznienia wspomnień”. © Noah Altink

Kobieta z długimi ciemnymi włosami i w eleganckim czarnym stroju siedzi przy ustawionym na zewnątrz stoliku kawiarni i trzyma drukarkę Canon Zoemini 2.

Canon Zoemini 2 może drukować zdjęcia w czasie poniżej jednej minuty. „Odbitki są dostępne po kilkudziesięciu sekundach” – mówi Bo. „Aplikacja Canon Mini Print działa płynnie i automatycznie łączy się ze smartfonem”. © Noah Altink

Canon Zoemini 2 ułatwia pakowanie, a jest też doskonałym towarzyszem podróży. Eleganckie, kieszonkowe urządzenie z baterią wystarczającą na 20 zdjęć może towarzyszyć nam podczas każdej podróży. Zdjęcia służące do planowania stroju ułatwiają także odświeżanie pamięci i wizualizowanie sobie kompletnych strojów. Zapobiega to pakowaniu zbyt wielu koszulek i zabieraniu niekompletnych strojów.

Miniodbitki mogą być pamiątkami trzymanymi w albumie fotograficznym, stylowym albumie z wycinkami lub dzienniku. Przydają się podczas planowania kolejnych wyjazdów i ułatwiają wspominanie udanych pobytów.

Autorka: Rachel Segal Hamilton

Powiązane produkty

Powiązane artykuły