FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Trwałe wspomnienia: tworzenie miniodbitek do albumu ślubnego

Dowiedz się, dlaczego urządzenia Canon Zoemini S2 i Canon Zoemini to idealne akcesoria weselne – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości.
Ręce kobiety wklejającej miniodbitki ślubne do albumu z wycinkami; obok niej znajduje się białe urządzenie Canon Zoemini S2.

Najbardziej zapadające w pamięć zdjęcia przedstawiają ulotne chwile radości podczas wesela. Śmiech, łzy i toasty świętujących wspólnie pokoleń – a wokół dorosłych często biegają najmłodsi goście ze śladami tortu na twarzach. Czasami te na pozór mniej ważne zdarzenia w tym wyjątkowym dniu mogą umknąć uwadze profesjonalnych fotografów starających się robić doskonałe fotografie. Może warto, aby Twoi goście weselni uwiecznili wydarzenia w tle?

Dzięki kieszonkowemu urządzeniu 2 w 1, czyli aparatowi z drukarką Canon Zoemini S2, robienie zdjęć weselnych i autoportretów jest bardzo łatwe. Przedstawiamy kilka kreatywnych pomysłów dotyczących tego, jak Ty i Twoi goście możecie korzystać z tej funkcji oraz drukarki błyskawicznej Canon Zoemini, aby uchwycić te wyjątkowe chwile i podzielić się nimi ze światem.

Idealny sposób na nawiązywanie kontaktu

Mężczyzna i kobieta robiący sobie selfie różowym aparatem Canon Zoemini S2. Aparat jest wyostrzony, a para – rozmyta.

Zintegrowane lustro i lampa pierścieniowa sprawiają, że Canon Zoemini S2 to idealne rozwiązanie do robienia selfie – zwłaszcza selfie weselnych, ponieważ wtedy goście mają perfekcyjny wygląd i odpowiedni nastrój do zabawy.

Niezależnie od tego, czy wesele odbywa się na tropikalnej plaży, w malowniczym domu czy w sali bankietowej nad lokalnym barem lub restauracją, zazwyczaj spotyka się na nich wiele nowych osób. Wprawdzie po oficjalnej ceremonii można zorganizować kilka zabaw, które ułatwią gościom nawiązywanie kontaktu, ale wspólne robienie zdjęć może być naturalnym i niedrogim sposobem na przełamanie pierwszych lodów.

Aparat natychmiastowy umieszczony na specjalnym stole powitalnym – z takimi elementami jak kaskada z szampanem, kilka zabawnych rekwizytów czy książka dla gości weselnych – może zapewnić idealne warunki do fotografowania i rozpoczęcia rozmowy.

Idealne miejsca na umieszczenia minidrukarki

Czarne urządzenie Canon Zoemini S na książce gości podczas wesela.

Urządzenie Canon Zoemini S2 to doskonałe akcesorium weselne. Goście mogą samodzielnie robić improwizowane zdjęcia i natychmiast oglądać rezultaty na miniodbitkach. Aby nadać zdjęciom jeszcze bardziej wyjątkowy charakter, goście mogą podpisywać swoje odbitki lub dodawać na marginesie krótkie wiadomości.

Dwie drukarki Canon Zoemini na blacie – obok talerz z tortem i napoje.

Drukarka Canon Zoemini jest elegancka i lekka (waży zaledwie 160 g), dzięki czemu będzie stanowić dyskretny element na stołach z tortem ślubnym, w stacjach gier i w innych miejscach. Jest też bardzo łatwa w użyciu.

Umieszczenie aparatu z drukarką Canon Zoemini S2 obok tortu lub księgi pamiątkowej może zachęcić gości do robienia i drukowania zdjęć. Jeśli ktoś ma już udane, zrobione wcześniej smartfonem zdjęcie, może połączyć się z drukarką Canon Zoemini przez Bluetooth i uruchomić drukowanie w aplikacji Canon Mini Print. Uczestnicy mogą wklejać wybrane odbitki do książki gości i wpisywać wiadomości, aby upamiętnić ten wyjątkowy dzień.

Jeśli w połączeniu z urządzeniem Canon Zoemini użyjemy papieru Canon ZINK z okrągłymi naklejkami o przekątnej 1,3 cala, możemy drukować gotowe do przyklejenia odbitki z aplikacji Canon Mini Print w telefonie. Przyjaciele i członkowie rodziny mogą robić, drukować i wklejać zdjęcia weselne w książce gości lub albumie.

Samoobsługowa budka fotograficzna

Kobieta robiąca selfie niebieskim aparatem Canon Zoemini S2.

Jeśli chcesz skorzystać z tymczasowej budki fotograficzną bez ponoszenia kosztów, możesz użyć funkcji Live View w aplikacji Canon Mini Print w połączeniu z drukarką Canon Zoemini S2, aby ustawić samowyzwalacz i zyskać czas na skomponowanie idealnego ujęcia.

Dwie młode kobiety patrzą na kolekcję kolorowych miniodbitek, do których dodano tekst i rysunki.

Opcje dostępne w aplikacji Canon Mini Print obejmują m.in. rysunki, tekst, ramki, a nawet efekty AR.

Budki fotograficzne to atrakcyjny, nieformalny sposób na to, aby wprowadzić atmosferę relaksu wśród dorosłych gości i obudzić drzemiąca w nich dziecięcą naturę. Spodobają się też dzieciom – szczególnie wtedy, gdy w środku znajdą pudełko z dmuchanymi atrakcjami, wycinankami z papieru, śmiesznymi perukami, gigantycznymi okularami przeciwsłonecznymi i przedziwnymi kapeluszami.

Budki fotograficzne zapewniają duże twórcze możliwości – można wykorzystać kwieciste tło, gigantyczną ramkę fotograficzną z wycięciami na twarze itp. Urządzenie Canon Zoemini S2 w połączeniu z aplikacją Canon Mini Print umożliwia robienie zdjęć grupowych dzięki przydatnemu samowyzwalaczowi i funkcji zdalnego wyzwalania migawki. Goście mogą tworzyć i drukować sentymentalne pamiątki, które będą sprawiać radość przez lata.

Zbierz odbitki na koniec dnia i stwórz kolaż, który odda atmosferę świętowania. Kolaż będzie można prezentować w domu jako atrakcyjną alternatywę tradycyjnych zdjęć ślubnych.

Nie strać ani chwili

Zestaw drukarek Canon Zoemini S2 w różnych kolorach: turkusowym, białym i różowozłotym.

Model Canon Zoemini S2 pozwala wydrukować około 25 zdjęć na jeden cykl ładowania. Ma też gniazdo kart Micro SD, co umożliwia zapisanie zdjęć i ich późniejsze wydrukowanie.

Podczas wesela dzieje się wiele magicznych rzeczy, a zabawa często trwa do białego rana. Goście stopniowo się relaksują, a osoby, których byśmy o to nie podejrzewali, pokazują wyjątkowe zdolności taneczne. Często na tym etapie zabawy nie ma już wynajętego fotografa czy filmowca, więc uwiecznianiem takich spontanicznych zdarzeń muszą się zająć znajomi i członkowie rodziny.

W pobliżu parkietu tanecznego można utworzyć stanowisko do selfie. Goście będą mogli tam robić, drukować i udostępniać swoje zdjęcia. Aparat z drukarką Canon Zoemini S2 to idealne rozwiązanie. Jest dostępny w kolorze turkusowym, białym i różowozłotym, więc można dobrać model pasujący do weselnego motywu kolorystycznego.

Goście, którym zawsze za mało zabawy, będą mogli spersonalizować swoje odbitki za pomocą efektów i ramek dostępnych w aplikacji Canon Mini Print. Jeśli zabranie papieru, aparat zapisze obrazy na karcie Micro SD, aby można było je wydrukować później.

Idealne rozwiązanie na każdą okazję

Odbitki Canon Zoemini przytwierdzone do lampek dekoracyjnych przed oknem.

Papier fotograficzny Canon ZINK TM jest odporny na rozmazania i działanie wody, dzięki czemu pozwala generować wysokiej jakości odbitki na drukarce Canon Zoemini.

Urządzenie Canon Zoemini S z odbitkami i plakietką – obok album ze zdjęciami z napisem Team Bride (Ekipa Panny Młodej).

Urządzenia Canon Zoemini S2 i Canon Zoemini to świetne rozwiązania na każdą okazję – od ślubów i imprez urodzinowych po spontaniczne dni spędzane ze znajomymi.

Zdjęcia weselne mogą pokazywać niepozowane zdarzenia z różnej perspektywy. Ustanowienie własnego hashtagu weselnego umożliwi przejrzenie zdjęć zrobionych przez gości i wydrukowanie najbardziej udanych fotografii. Gdy pojawi się artystyczne natchnienie, można wybrać ulubione zdjęcia ze smartfona i użyć papieru fotograficznego Canon ZINKTM o wymiarach 2 × 3 cale w drukarce Canon Zoemini w celu wydrukowania odbitek, a nawet utworzenia z nich kartek z podziękowaniami. Odbitki są całkowicie odporne na rozmazania, działanie wody i rozdarcia. Ulubione pozycje można przykleić do lustra, osłony telefonu lub obudowy laptopa, a także wkleić do papierowego albumu lub dziennika.

Urządzenia Canon Zoemini i Canon Zoemini S2 przydają się nie tylko na weselach. Sprawdzają się także podczas takich wydarzeń jak urodziny, rozdania dyplomów, ceremonie religijne i wszystkie inne sytuacje, w których fotografujemy i drukujemy zdjęcia, aby mieć pamiątkę do wyeksponowania w domu lub udostępnienia innym osobom. Można też wydrukować kilka kopii tego samego zdjęcia i udostępnić je wszystkim uwiecznionym osobom.

Kreatywna praca dzięki aplikacji Canon Mini Print

Kobieta korzysta z aplikacji Canon Mini Print w smartfonie. Przed kobietą, na stole, leży urządzenie Canon Zoemini S2, a także album z wycinkami pokryty miniodbitkami z wesela.

Filtry w aplikacji Canon Mini Print umożliwiają gościom weselnym stylizowanie zdjęć na smartfonie.

Dwie okrągłe naklejki fotograficzne z selfie.

Goście mogą tworzyć także atrakcyjne okrągłe naklejki do udostępnienia znajomym – umożliwia to papier z okrągłymi naklejkami Canon ZINK.

Kreatywni goście weselni mogą mieć nieco ambitniejsze podejście do kwestii natychmiastowego eksponowania zdjęć. Aplikacja Canon Mini Print umożliwia korzystanie z atrakcyjnych czcionek, ramek, a nawet efektów AR (rzeczywistość rozszerzona).

Dostępna jest także funkcja inteligentnego kolażu, dzięki której można wybrać ulubione zdjęcia (trzy, cztery lub dziewięć), a aplikacja zaproponuje kilka kreatywnych sposobów ich wyświetlania. Dzięki obsłudze łączności Bluetooth przez urządzenia Canon Zoemini i Canon Zoemini S2 goście mogą robić, edytować i drukować zdjęcia o wymiarach 2 × 3 cale, z których będzie można utworzyć wyjątkową prezentację weselną.


Autorka: Lorna Dockerill

Powiązane produkty

Powiązane artykuły