A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

Powrót do szkoły: spraw, aby nauka była przyjemna dzięki drukarce Canon PIXMA

Nie ma bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie, jak dzieci dorastają. W miarę jak poznają świat, zaszczytem jest przyglądanie się temu, jak poszerzają się ich horyzonty i rozwija się ich kreatywność. Niezależnie od tego, czy Twoje dzieci uczęszczają do szkoły, czy uczą się w domu, nauka domowa odgrywa ważną rolę w podróży dziecka. Komfortowa i znajoma przestrzeń zapewnia bezpieczne i stymulujące środowisko, w którym mogą odkrywać nowe rzeczy, rozwijać zainteresowania oraz tworzyć osobiste projekty. Odpowiednie narzędzia zapewnią im sukces, a Tobie ułatwią uczestniczenie w procesie nauki.

Jeśli chodzi o potrzeby Twojego dziecka na nadchodzący rok szkolny, na początku listy powinna znajdować się elastyczna drukarka rodzinna.

Łączność

The hand of a small child touching a smartphone that is on top of a Canon PIXMA TS5350 Series printer.
Możesz drukować za pomocą aplikacji Canon PRINT w smartfonie. Jeśli dzieci chcą kreatywnie wykonywać zadania domowe, mogą edytować i dostosowywać swoje projekty w aplikacjach Canon Easy-PhotoPrint Editor i Canon Creative Park.

Seria Canon PIXMA TS5350, która należy do średnio zaawansowanych rozwiązań, to doskonały wybór dla wielu osób – jest łatwa w użyciu, niedroga i zgodna ze smartfonami. Dzieci przekonają się, że drukowanie z wykorzystaniem jednej z wielu aplikacji firmy Canon to „bułka z masłem” (według pięciolatka). Łączność bezprzewodowa jest prosta w konfiguracji, a z drukarką można połączyć się za pomocą wielu komputerów lub urządzeń inteligentnych jednocześnie, co umożliwi rodzinie wygodną pracę.

Oszczędność czasu

A cat looks at a Canon PIXMA TS5350 Series printer that is surrounded by printouts.
Nauka w domu może wydawać się kolejnym rutynowym obowiązkiem, ale drukarki PIXMA firmy Canon umożliwiają drukowanie specjalnych materiałów do nauki w domu, co ułatwia organizowanie zajęć.

Istnieje wiele aplikacji do drukowania firmy Canon (na systemy iOS lub Android), z którymi zgodna jest drukarka serii PIXIMA TS5350, ale ze względu na wszechstronność dobrym wyborem na rozpoczęcie pracy będzie aplikacja Canon PRINT. Pobierz program na urządzenie inteligentne i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby połączyć się z drukarką. Możesz drukować zdjęcia i dokumenty, a także skanować i kopiować. Aplikacja łączy się także z zewnętrznymi usługami w chmurze, takimi jak image.canon, Dropbox, Google Classroom, Google Drive, Instagram i OneDrive. Osoby dorosłe, nastolatki i starsze dzieci stwierdzą, że możliwość korzystania i bezpośredniego drukowania z tych popularnych platform i usług przechowywania w chmurze to spora zaleta i prawdziwa oszczędność czasu. Drukarka z serii Canon PIXMA TS5350 jest również zgodna z usługami Apple AirPrint i Mopria (Android) po wstępnej konfiguracji, co oznacza, że można drukować z dowolnego urządzenia Apple lub urządzenia z systemem Android z każdego miejsca, w którym jest dostępne połączenie sieciowe – wystarczy nacisnąć przycisk.

A child takes a printout from the paper tray of a Canon PIXMA TS5350 Series printer. A man sits on a sofa in the background looking at a smartphone.
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie materiałów edukacyjnych, dzięki czemu nauka w domu jest prosta i szybka.

Oprócz doskonałych możliwości drukowania drukarka serii Canon PIXMA TS5350 ma również skaner (o maks. rozdzielczości 1200 × 2400 dpi), który umożliwia szybkie i proste kopiowanie materiałów do nauki i powielanie arkuszy roboczych. W tym przypadku też można skorzystać z aplikacji Canon PRINT, aby łatwo dostosować ustawienia i umożliwić drukarce z serii Canon PIXMA TS5350 skuteczną pracę.

Inspirowanie do kreatywnej pracy i wspieranie takich działań

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk in front of a pinboard covered in printouts.
Materiały drukowane do nauki w domu otwierają świat kreatywności, który można dostosować do potrzeb dzieci. Dzieci mają ćwiczyć pismo ręczne? Wydrukuj dla nich wskazówki dotyczące pisma ręcznego.

Chcesz zrobić więcej? Oprócz aplikacji Canon PRINT warto również zainstalować w smartfonie aplikacje Canon Easy-PhotoPrint Editor i Canon Creative Park, aby mieć więcej kreatywnych możliwości. Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint Editor umożliwia między innymi tworzenie kolaży i kalendarzy, projektowanie plakatów oraz drukowanie naklejek. Zestaw stylowych szablonów dostępny w aplikacji obejmuje wiele elementów, od niestandardowych pozycji, które można całkowicie spersonalizować, po gotowe szablony graficzne. Dzięki aplikacji Canon Creative Park możesz w ciągu jednego popołudnia utworzyć album rodzinny, wydrukować zestaw kart z literami alfabetu oraz stworzyć plakat na specjalne wydarzenie. Aplikacje umożliwiają dobrą zabawę i kreatywną pracę, a ponadto są bezpieczne i łatwe w użyciu, więc mogą ich używać młodsi członkowie rodziny.

Drukowanie bez ograniczeń

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a tabletop printing out photo collages.
Seria Canon PIXMA TS5350 wykorzystuje atramenty ChromaLife100 firmy Canon, które zapewniają żywe i trwałe rezultaty.

W domu, w którym wszyscy korzystają z tej samej drukarki, przyda się cechujący się dużą pojemnością system podawania papieru z dwóch stron – w drukarce z serii Canon PIXMA TS5350 można umieścić nawet 200 arkuszy zwykłego papieru (100 arkuszy z tyłu i 100 arkuszy w regulowanej przedniej kasecie) lub 20 arkuszy papieru fotograficznego (tylko tylna taca). Drukarki z serii Canon PIXMA TS5350 mogą również drukować dwustronnie, co pozwala zminimalizować zużycie papieru i ograniczyć ilość odpadów. Drukarki Canon PIXMA TS5350 mają system dwóch kaset z atramentem (czarnym i kolorowym), w którym wykorzystywany jest atrament ChromaLife100 firmy Canon zapewniający atrakcyjne wydruki. Kasety są dostępne w rozmiarze standardowym lub XL – dzięki kasecie XL możesz wydrukować dwa razy więcej stron, co oznacza niższy koszt drukowania.

Dzięki pomysłowym aplikacjom urządzenie z serii Canon PIXMA TS5350 to coś więcej niż tylko drukarka. To narzędzie, które może drukować niezliczone ilości informacji, obrazów i dokumentów, wykorzystując przy tym możliwości smartfonów oraz szablony do kreatywnej pracy – wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Wybór drukarki

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk next to a pencil case and stationery.
Seria PIXMA TS obejmuje szereg drukarek dostosowanych do potrzeb użytkownika. Każde z tych urządzeń zapewnia swobodę twórczą podczas wykonywania zadań szkolnych i innych prac w domu.

W serii atramentowych drukarek PIXMA firmy Canon każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz drukarek z serii Canon PIXMA TS5350 dostępne są także inne drukarki z gamy PIXMA TS.

Seria Canon PIXMA TS3350

A Canon PIXMA TS3350 Series printer on a desk. Printouts, photos and a notebook are on the desk beside it.

Ten model podstawowy drukuje pozbawione obramowania obrazy o przekątnej do 5 × 7 cali i ma 1,5-calowy ekran LCD. Ta niedroga drukarka jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie potrzebujesz podwójnego systemu podawania papieru. Bardzo się przydaje przy odrabianiu zadań domowych i drukowaniu w domu.

Seria Canon PIXMA TS5150

A Canon PIXMA TS5150 Series printer with its paper tray extended.

Nadająca się do zastosowań rodzinnych drukarka z serii Canon PIXMA TS5150 jest umiejscowiona tuż obok serii Canon PIXMA TS5350 w gamie drukarek PIXIMA i ma z nią wiele wspólnych cech, ale wyposażono ją w większy, 2,5-calowy ekran LCD. Podobnie jak seria Canon PIXMA TS5350 drukarka Canon PIXMA TS5150 ma podwójny system podawania papieru, a taca tylna i przednia kaseta obsługują szeroki zakres papieru i kopert (do formatu A4).

Seria Canon PIXMA TS6350

A Canon PIXMA TS6350 Series printer surrounded by papercraft materials, pencils and a pair of scissors.

Chcesz skupić się na drukowaniu zdjęć w wysokiej jakości? Drukarki Canon PIXMA TS6350 mają system pięciu niezależnych kaset z atramentem (czarny pigmentowy, czarny, błękitny, purpurowy i żółty), co oznacza, że można wymieniać pojedyncze wkłady atramentowe po ich wyczerpaniu. Ta wielofunkcyjna drukarka drukuje pozbawione obramowania zdjęcie w rozmiarze 10 × 15 cm z ciągu 21 sekund. Zapewnia też prostą w obsłudze łączność bezprzewodową.

Seria Canon PIXMA TS8350

A woman holds a smartphone above a Canon PIXMA TS8350 Series printer.

Wyżej w grupie urządzeń PIXMA TS plasuje się elegancka i stylowa drukarka z serii Canon PIXMA TS8350. Dzięki systemowi sześciu oddzielnych kaset atramentowych (czarny pigmentowy, czarny, błękitny, purpurowy, żółty i niebieski fotograficzny) drukarka zapewnia doskonałe wydruki. Urządzenie sprawdzi się w przypadku osób, które cenią jakość i chcą drukować doskonałe zdjęcia. Ma gniazdo kart pamięci SD, dzięki czemu można drukować bezpośrednio z karty pamięci, ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala oraz uniwersalną tacę na materiały drukarskie, takie jak naklejki czy wzory na paznokcie.

Autorka: Claire Gillo

Powiązane artykuły
Printer fun for everyone

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Zabawa z drukarką dla każdego

Sześć sposobów na zaktywizowanie rodziny oraz uatrakcyjnienie domu i sprzętu dzięki drukarce PIXMA.

A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

DRUK I WYCINANKI

Odkryj setki bezpłatnych, ciekawych papierowych projektów

Korzystaj z gamy papierowych projektów w aplikacji Creative Park i zapewniaj dzieciom ciekawe zajęcia i rozrywkę – od teatrzyku lalek i gier planszowych po pomoce naukowe i zmyślne labirynty.

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik