Laura El-Tantawy

Canon ambassador

Canon Ambassador and documentary photographer Laura El-Tantawy.

Canon
Redline Challenge 2022

Konkurs został zakończony.

Konkurs „Canon Redline Challenge” jest przeznaczony dla ambitnych fotografów amatorów, którzy chcą rzucić wyzwanie swojej kreatywności i sprawdzić swoją wiedzę techniczną. Weź udział w wyzwaniu przygotowanym przez Laurę El-Tantawy i zyskaj szansę wygrania zestawu Canon i uczestniczenia w wyjątkowej sesji mentorskiej z samą Laurą.

Canon
Redline Challenge 2022

Nagrodę otrzymuje…

Jiří Durdík z Czech i jego zwycięski obraz: Wyścig rowerów przełajowych

Jiří wygrywa nagrodę w postaci aparatu EOS R5 i obiektywu RF 24-70mm F2.8L IS USM. Ponadto odbędzie indywidualną sesję mentorską ze znaną fotograficzką Laurą El-Tantawy, która jest ambasadorem firmy Canon.

Dirt bike race - © Jiří Durdík

POZNAJ ZWYCIĘZCĘ

Co składa się na zwycięskie ujęcie dynamicznej akcji


Zwycięzca konkursu Redline Challenge 2022, Jiří Durdík, spotkał się z fotografem i ambasadorem Canon, Vladimirem Rysem, aby porozmawiać o czasie naświetlania, zabłoconych aparatach i zestawie modernizacyjnym.

ZAANGAŻUJ SIĘ

Chcesz wziąć udział w przyszłym roku?


Zarejestruj się, aby być wśród osób, które jako pierwsze dowiedzą się, kiedy rozpocznie się przyszłoroczny konkurs, i otrzymywać od firmy Canon najnowsze oferty, wskazówki, poradniki, wiadomości i zaproszenia na lokalne wydarzenia.

WYBÓR ZWYCIĘZCY

Procedura oceny prac

Dołącz do Kaia Wonga, aby zajrzeć za kulisy spotkania, które odbyło się w tajnym miejscu w Londynie, i dowiedzieć się, w jaki sposób trójka jurorów wybrała zwycięskie zdjęcie spośród kilku najlepszych prac wyselekcjonowanych z ponad 14 000 zgłoszeń.

NAJLEPSZE PRACE

Zobacz kilka wyjątkowych prac

Zobacz najciekawsze zgłoszenia entuzjastów fotografowania z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki – wszystkie cechują się interesującym podejściem do naszego zadania dotyczącego historii, które dzieją się w ułamku sekundy.

KRÓTKI OPIS

Zarejestruj historię, która dzieje się w ułamku sekundy

Zobacz, jak Kai Wong i ambasadorka firmy Canon Laura El-Tantawy ujawniają tegoroczne wyzwanie: historia, która dzieje się w ułamku sekundy. Od wydarzeń sportowych po dziką przyrodę i inne szczególne chwile – uwieczniaj świat tak, jak go postrzegasz, i zaprezentuj nam swoje historie dziejące się w ułamku sekundy.

Canon Camera

POZNAJ NASZĄ JURORKĘ

Laurę El-Tantawy

Laura to światowej sławy fotograf dokumentalny, której prace są wystawiane i publikowane na całym świecie. W 2020 roku otrzymała prestiżowy grant W. Eugene Smith, a seria długoterminowych projektów dokumentalnych zapewniła Laurze miejsce w panelu jurorów i rolę mentorki w konkursie Redline Challenge.

Rozwijaj swoją kreatywność i umiejętności, korzystając z wyjątkowych profesjonalnych wskazówek

Doskonal technikę, uczestnicząc w konkursie Redline Challenge.

 • A black and white image of a lion hiding in the long grass.

  WSKAZÓWKI I TRIKI

  Jak uwieczniać historie, które dzieją się w ułamku sekundy

  Posłuchaj inspirujących ambasadorów Canon, którzy omawiają stosowane przez nich podejście do fotografowania historii, które dzieją się w ułamku sekundy. Ponadto dzielą się wskazówkami i trikami, które ułatwią wykonanie tego zadania.

 • A top-down image showing groups of people standing in a square. A long exposure has blurred the figures who cast long shadows on the ground.

  TECHNIKI

  Opowiadanie historii, które dzieją się w ułamku sekundy

  Pięcioro profesjonalistów omawia stosowane przez nich procesy tworzenia obrazów i udziela porad na temat tworzenia narracji za pomocą jednego, wymownego zdjęcia.

 • Uwieczniaj historie, które dzieją się w ułamku sekundy, w zupełnie nowy sposób

  Odkryj nieznane Ci dotąd możliwości twórczej pracy dzięki naszej pionierskiej serii aparatów z systemem EOS R. Aparaty z systemem EOS R mają najnowocześniejsze technologie, umożliwiają korzystanie z całej gamy naszych rewolucyjnych obiektywów RF i mogą rejestrować bardzo szybkie serie zdjęć, co pozwala uwieczniać historie dziejące się w ułamku sekundy.

 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS R3

  Dzięki szybkości działania to aparat bezlusterkowy, na który czekali profesjonalni fotografowie sportowi i przyrodniczy oraz fotoreporterzy.
 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS R5

  Dzięki temu modelowi poznasz nowe możliwości aparatów bezlusterkowych. Bezkompromisowa wydajność aparatu EOS R5 zrewolucjonizuje fotografowanie i filmowanie.
 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS R6

  Bez względu na to, co i jak fotografujesz, aparat EOS R6 pozwala na kreatywną pracę, która do tej pory wydawała się niemożliwa.
 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS R7

  Odkryj dziką przyrodę z aparatem o niesamowitej szybkości i jakości obrazu w przenośnym korpusie APS-C zaprojektowanym z myślą o przyszłości.
 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS RP

  Niewielki, lekki i łatwy w obsłudze aparat bezlusterkowy, idealny do fotografowaniu w podróży i na co dzień.
 • Aparaty bezlusterkowe

  EOS R

  Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy, który zapewnia nowe możliwości twórcze dla fotografów i filmowców.
 • Obiektywy RF

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Nadaj zdjęciom robionym pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym profesjonalny wygląd dzięki obiektywowi zmiennoogniskowemu 24–70 mm z jasną przysłoną i 5-stopniowym stabilizatorem obrazu.
 • Obiektyw standardowy

  RF 50mm F1.8 STM

  Niewielki, cichy i lekki obiektyw stałoogniskowy (50 mm) z dużym otworem przysłony (f/1,8) – idealny do realizowania kreatywnych wizji.
 • Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

  Dołącz do Canon Club

  Zainspiruj się i korzystaj z nowej przestrzeni dla podobnie myślących, pełnych pasji twórców — gdzie możesz odkrywać i dyskutować do woli, jednocześnie ucząc się i otrzymując potrzebne wsparcie.

  Smugi świateł samochodowych rozświetlają zakrzywiony most. Jego wsporniki i podłoże poniżej całkowicie spowija gęsta, przypominająca chmury mgła.

  Piotr Skrzypiec

  Zwycięzca konkursu Redline Challenge 2021

  Zwycięzca konkursu Redline Challenge 2021

  Piotr Skrzypiec ze Słowenii

  „To ogromne osiągnięcie. Dla mnie jako użytkownika Canon ta nagroda to najlepszy zestaw sprzętu, jaki mogę sobie wyobrazić” – mówi fotograf, a obecnie właściciel aparatu Canon EOS R5 i dodatkowego sprzętu firmy Canon o łącznej wartości ponad 14 tys. euro.

  Może Cię również zainteresować

 • Seria aparatów APS-C

  Znajdź aparat fotograficzny Canon dla siebie

 • 201211 – 150 mln, obiektywy RF i EF, plakat bez logo

  Znajdź obiektyw do swojego aparatu Canon