Trinity RF Lenses Range

Trinity – zestaw obiektywów RF

Trzy niezawodne obiektywy RF z serii L z jasną przysłoną i stabilizacją obrazu

Obiektywy, które sprostają wszystkim profesjonalnym wyzwaniom

Trzy obiektywy RF, obejmujące serię ogniskowych ultraszerokokątnych, standardowych i teleobiektywów, sprawdzają się w praktyczniej każdej sytuacji – od fotografowania krajobrazów, portretów i wydarzeń sportowych po wnętrza, modę i miejskie krajobrazy.

WYGRAJ aparat Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses

Weź udział w losowaniu nagród, aby wygrać aparat Canon Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses. Możesz też zarejestrować się, aby otrzymywać spersonalizowane wskazówki, poradniki i inspiracje, dzięki którym udoskonalisz umiejętności opowiadania wizualnych historii.

Regulamin losowania nagród

Weź udział w losowaniu nagród

Profesjonalne działanie dzięki współdzielonym technologiom

W tym zestawie trzech obiektywów zastosowano wiele nowych technologii zapewniających niezmienne wydajne działanie aparatu EOS R.

Jasna maksymalna przysłona F2.8

Rejestruj niesamowite szczegóły przy słabym świetle dzięki jasnej maksymalnej przysłonie F2.8 lub kreatywnie korzystaj z głębi ostrości. Wyjątkowa konstrukcja optyczna i zaawansowane powłoki obiektywu zapewniają najwyższą jakość i ostrość obrazu przy każdej przysłonie.

5-stopniowy stabilizator obrazu

Zaawansowany stabilizator obrazu z bardzo szybką komunikacją RF oznacza, że te obiektywy sprawują się lepiej niż modele z serii EF. Obiektywy umożliwiają pięciostopniową stabilizację w przypadku fotografowania w słabym oświetleniu lub w warunkach, w których trudno jest utrzymać aparat w stabilnej pozycji.

5-stop Image Stabilizer

Silnik regulacji ostrości Nano USM

Model RF 15-35MM F2.8L IS USM i model RF 24-70MM F2.8L IS USM to pierwsze zmiennoogniskowe obiektywy z jasną przysłoną wyposażone w technologię Nano USM firmy Canon. Technologia ta wykorzystuje miniaturowy silnik ultradźwiękowy do liniowego sterowania systemem ustawiania ostrości, umożliwiając niezwykle szybką i cichą regulację ostrości, która doskonale sprawdza się podczas filmowania i fotografowania.

Nano USM focussing motor

Pierścień regulacji na obiektywie

Podobnie jak w przypadku wszystkich pozostałych obiektywów RF programowalny pierścień regulacji na tubusie obiektywu umożliwia natychmiastową zmianę ustawień ekspozycji bez odrywania wzroku od wizjera. Menu aparatu umożliwia przypisanie do pokrętła sterowania wybranej wartości ISO, korekty ekspozycji, czasu naświetlania i przysłony.

Lens Control Ring

Inne interesujące opcje...