Trinity RF Lenses Range

Trinity – zestaw obiektywów RF

Trzy niezawodne obiektywy RF z serii L z jasną przysłoną i stabilizacją obrazu

Obiektywy, które sprostają wszystkim profesjonalnym wyzwaniom

Trzy obiektywy RF, obejmujące serię ogniskowych ultraszerokokątnych, standardowych i teleobiektywów, sprawdzają się w praktyczniej każdej sytuacji – od fotografowania krajobrazów, portretów i wydarzeń sportowych po wnętrza, modę i miejskie krajobrazy.

The RF trinity on assignment

Wyzwanie dla zestawu trzech obiektywów RF

Zobacz, jak profesjonalny fotograf Matthew Joseph dokumentuje życie lokalnej osady wioślarskiej – w przepełnionym detalami i kolorami, kinematograficznym stylu, z którego jest znany – używając zestawu trzech obiektywów RF. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o pracy fotografa, a także o obiektywach i wioślarzach.

Obejrzyj film

MISTRZOWSKIE OŚWIETLENIE POD DOWOLNYM KĄTEM

Trzy obiektywy Canon F2.8 RF. 5-stopniowa stabilizacja obrazu i płynna regulacji ostrości silnikiem Nano USM w jeszcze szerszym zakresie ogniskowych umożliwiają stworzenie każdej fotograficznej opowieści.

Odkryj szczegóły otaczającego świata, korzystając z obiektywu RF15-35mm F2.8L IS USM. Poznaj nowe kąty widzenia i perspektywy, które pomogą Ci opowiedzieć Twoją historię. Dzięki wprowadzeniu 5-stopniowej stabilizacji obrazu ten profesjonalny, ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy pozwala rejestrować niezwykle wyraźne szczegóły (nawet aparatem trzymanym w dłoni), zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

RF 24-70mm F2.8L IS USM to nowy profesjonalny standard. Zapewnia jeszcze większą wszechstronność obiektywu zmiennoogniskowego dzięki stabilizatorowi obrazu, silnikowi Nano USM umożliwiającemu płynne ustawianie ostrości podczas filmowania oraz wyjątkowej konstrukcji optycznej z najnowocześniejszymi powłokami, która pozwala uzyskiwać niezwykle ostre obrazy.
Zestaw trzech profesjonalnych obiektywów uzupełnia model RF70-200mm F2.8L IS USM. Jest mały, ale skuteczny. Model 70-200mm f/2.8 to najmniejszy na świecie profesjonalny obiektyw zmiennoogniskowy, który można zabrać ze sobą wszędzie.

Mocowanie RF charakteryzuje się większą szybkością komunikacji niż w przypadku tradycyjnych lustrzanek cyfrowych i pozwala przekazać więcej informacji bezpośrednio do aparatu. W efekcie umożliwia optymalizację obiektywu w czasie rzeczywistym i uzyskiwanie wyraźniejszych portretów, niezwykle szybką regulację ostrości oraz cichą pracę silników Nano USM – to prawdziwa zaleta podczas nagrywania filmów.

Image

Jasna maksymalna przysłona F2.8

Rejestruj niesamowite szczegóły przy słabym świetle dzięki jasnej maksymalnej przysłonie F2.8 lub kreatywnie korzystaj z głębi ostrości. Wyjątkowa konstrukcja optyczna i zaawansowane powłoki obiektywu zapewniają najwyższą jakość i ostrość obrazu przy każdej przysłonie.

Image

5-stopniowy stabilizator obrazu

Zaawansowany stabilizator obrazu z bardzo szybką komunikacją RF oznacza, że te obiektywy sprawują się lepiej niż modele z serii EF. Obiektywy umożliwiają pięciostopniową stabilizację w przypadku fotografowania w słabym oświetleniu lub w warunkach, w których trudno jest utrzymać aparat w stabilnej pozycji.

Image

Silnik regulacji ostrości Nano USM

Model RF 15-35MM F2.8L IS USM i model RF 24-70MM F2.8L IS USM to pierwsze zmiennoogniskowe obiektywy z jasną przysłoną wyposażone w technologię Nano USM firmy Canon. Technologia ta wykorzystuje miniaturowy silnik ultradźwiękowy do liniowego sterowania systemem ustawiania ostrości, umożliwiając niezwykle szybką i cichą regulację ostrości, która doskonale sprawdza się podczas filmowania i fotografowania.

Obiektywy na nową erę

Obiektywy RF gwarantują wyższą jakość i większą szybkość pracy, a ich działanie zoptymalizowano pod kątem aparatu EOS R. Są to jasne modele o wyjątkowych właściwościach, umożliwiające jeszcze bardziej intuicyjne sterowanie.

PRZEKONAJ SIĘ

Image

Powiązane artykuły

Powrót do gamy produktów

Powiązane produkty