hero

EOS R

Korzystanie z systemu EOS dzięki specjalnym akcesoriom

Aparat EOS R jest najnowszym elementem znanej rodziny urządzeń EOS, w pełni zgodnym z systemem opracowywanym i udoskonalanym przez ostatnie trzy dekady. Nowatorska konstrukcja sprawia, że aparatu EOS R z łatwością można używać z innymi obiektywami EF i EF-S, lampami błyskowymi Speedlite oraz akcesoriami – za pośrednictwem adaptera.

Nadzwyczajna jakość optyczna

Obiektywy RF zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by zwiększały możliwości aparatu EOS R i wyznaczały nowe standardy w zakresie rozdzielczości. Tajemnicą ich sukcesu jest ulepszone mocowanie, które pozwala umieścić obiektyw w optymalnej odległości od matrycy. Ta pomysłowa konstrukcja pozwala tworzyć gamę obiektywów EOS R serii L o doskonałej jakości optycznej, zapewniających bardzo szczegółowy obraz.

Zgodność z obiektywami EF i EF-S

Oprócz obiektywów RF możemy używać także obiektywów Canon EF lub EF-S po założeniu adaptera. Nie powoduje to pogorszenia parametrów pracy ani jakości obrazu1. Adaptery obsługują komunikację pomiędzy korpusem i obiektywem i zapewniają większą kontrolę nad parametrami pracy. Użytkownik może używać swoich obiektywów i odkrywać inne modele z systemu Canon.

1 Zobacz dane techniczne produktu

Inne interesujące pozycje
Canon related article perfect blend

EOS R

Doskonałe połączenie wygody obsługi i atrakcyjnego wyglądu

Related connect upload

EOS R

Nawiązywanie łączności, przesyłanie i udostępnianie w dowolnym miejscu

Related tell your stories

EOS R

Filmowe historie w jakości 4K – obraz pełen szczegółów

Use your EF or EF-S

Szeroki zakres opcji oświetlenia

Kolejną zaletą związaną z przynależnością do systemu EOS jest zgodność aparatu EOS R z dostępnymi akcesoriami firmy Canon, w tym z aktualną, pełną gamą lamp błyskowych Speedlite oraz specjalistycznych produktów, takich jak seria lamp Macro Ring Lite. Rozszerza to możliwości twórczej pracy przy słabym oświetleniu lub tworzeniu kreatywnych fotografii, a jednocześnie pozwala korzystać z zalet technicznych aparatu EOS R.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Inne interesujące opcje