TWÓRCZE DRUKOWANIE

Stwórz własną fotobudkę dzięki urządzeniu Canon Zoemini S2

Wspomnienia w stylu fotobudki tanim kosztem: dowiedz się, jak stworzyć własną scenerię do drukowania natychmiastowych zdjęć.
Dwie kobiety pozują z karnawałowymi rekwizytami przed różowozłotym urządzeniem Canon Zoemini S2 stojącym na stole. Z urządzenia Canon Zoemini S2 wyłania się wydruk zdjęcia dwóch kobiet w różnych pozach.

Warto uwieczniać wyjątkowe wydarzenia, a robienie zdjęć oddających radość chwili może być zarówno zabawą, jak i stanowić doskonały sposób na udokumentowanie szczególnego dnia. Wesele, urodziny czy impreza ze znajomymi – fotobudki stanową doskonały sposób na zaangażowanie wszystkich uczestników. Możesz zainteresować gości rekwizytami i edytowaniem zdjęć, a na koniec dać im pamiątki, które mogą zabrać do domu, by przywoływać wspomnienia jeszcze przez wiele lat.

Wynajęta fotobudka może być kosztowna i zajmować dużo miejsca, ale dzięki urządzeniu Canon Zoemini S2 możesz stworzyć własną i bawić się edytowaniem i drukowaniem zdjęć natychmiastowych do przywoływania wspomnień i pokazywania innym. Tutaj wyjaśniamy, jak stworzyć własną fotobudkę z użyciem urządzenia Canon Zoemini S2 i aplikacji Canon Mini Print.

Gdzie stworzyć fotobudkę Canon Zoemini

Dwie kobiety uśmiechają się i pozują przed różowozłotym urządzeniem Canon Zoemini S2 stojącym na drewnianym stole.

Możesz stworzyć prostą lub rozbudowaną scenerię do zdjęć w stylu fotobudki robionych urządzeniem Canon Zoemini, dodając tła i rekwizyty. Możesz też robić zdjęcia w różnych miejscach podczas wydarzenia, aby uzyskać różnorodność.

Na dłoni opartej o drewniany stół spoczywa różowozłote urządzenie Canon Zoemini S2.

Urządzenie Canon Zoemini S2 jest dostępne w trzech kolorach – turkusowym, białym i różowozłotym – dzięki czemu można wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości i stylu.

Być może zdarzyło Ci się korzystać z fotobudki na weselu, imprezie firmowej lub przyjęciu urodzinowym, ale stworzenie interaktywnej przestrzeni do robienia zdjęć może być dobrym pomysłem na każdą okazję. Warto stworzyć własną fotobudkę Canon Zoemini na wieczorze panieńskim, spotkaniu świątecznym lub halloweenowym, przyjęciu urodzinowym, spotkaniu klasowym lub imprezie karnawałowej ze znajomymi. Tradycyjne fotobudki są zwykle używane w dużych pomieszczeniach. Z kolei Canon Zoemini S2 zapewnia nieograniczone możliwości. Nie musisz podłączać żadnego dużego urządzenia do zasilania elektrycznego, dlatego swoją fotobudkę możesz zorganizować w każdym przytulnym zakątku, a nawet na zewnątrz, na imprezie ogrodowej lub grillu.

Możesz wybrać określone miejsce, aby robić zdjęcia gościom w dowolnym momencie wydarzenia. Możesz na przykład stworzyć fotobudkę przy wejściu lub wyjściu i robić zdjęcia gościom, jak wchodzą i wychodzą, lub używać różnych miejsc w trakcie wydarzenia. Urządzenie Canon Zoemini S2 drukuje na samoprzylepnym papierze, dzięki czemu możesz błyskawicznie stworzyć galerię zdjęć na ścianie. Dostępna jest również aplikacja do edycji zdjęć oraz opcja drukowania wielu wersji tego samego obrazu, aby udostępnić je znajomym.

Aby uzyskać pożądane ujęcia, ustaw swoje urządzenie Canon Zoemini S2 na półce lub stole na odpowiedniej wysokości. Jeśli nie masz w mieszkaniu odpowiednich miejsc, wykaż się kreatywnością i rób ze znajomymi zdjęcia w stylu fotobudki z dołu, w oryginalnych lub zabawnych pozach.

Jak stworzyć fotobudkę Canon Zoemini

Dwie kobiety uśmiechają się i pozują przed różowozłotym urządzeniem Canon Zoemini S2 stojącym na drewnianym stole, a ich odbicia są widoczne w lusterku do selfie urządzenia Canon Zoemini S2.

Przed przyjęciem właściwej pozy możesz sprawdzić fryzurę i styl w lusterku do selfie urządzenia Canon Zoemini S2.

Dłoń trzyma smartfona wyświetlającego podgląd na żywo w aplikacji Canon Mini Print.

Podgląd na żywo w aplikacji Canon Mini Print pozwala sprawdzić wygląd i wybrać idealny moment do zrobienia zdjęcia w stylu fotobudki.

W tradycyjnych fotobudkach zwykle siada się na siedzeniu w małej, ograniczonej przestrzeni, ale w fotobudce Canon Zoemini S2 możesz wykazać się większą kreatywnością. Poeksperymentuj z tłem – może to być aranżacja dekoracji, wymodelowanie całego tła lub po prostu znalezienie jednobarwnej ściany w celu stworzenia jednolitego tła – i zastanów się, czy nie przydadzą się jakieś rekwizyty, z którymi goście mogliby pozować. Dostępne w Creative Park tła i rekwizyty ożywiły i ubarwiły tu zdjęcia karnawałowe. Na kolejnym etapie możesz dodać inne ozdobniki i opcje personalizacji.

Po przygotowaniu miejsca sprawdź, z jakiej odległości chcesz robić zdjęcia za pomocą urządzenia Canon Zoemini S2. Do jednych możesz ustawić się maksymalnie z tyłu, a do innych bliżej do aparatu, w zależności od tego, czy na zdjęciu mają być same twarze czy całe sylwetki. Aparat o rozdzielczości 8 MP umożliwia robienie zdjęć z wyraźnymi szczegółami z różnej odległości.

Nie musisz też wyznaczać nikogo do robienia zdjęć i w ten sposób pozbawiać tej osoby możliwości znalezienia się na nich, ponieważ bezpłatna aplikacja Canon Mini Print umożliwia zdalne fotografowanie i drukowanie. Po podłączeniu smartfona do urządzenia Canon Zoemini S2 przez Bluetooth możesz używać samowyzwalacza i zdalnej migawki w aplikacji, aby uzyskać idealne zdjęcia. Sprawdź w lusterku do selfie, czy wszystko gotowe do zdjęcia z małej odległości, a następnie ustaw w aplikacji opóźnienie na trzy, pięć lub dziesięć sekund, aby dać sobie i znajomym czas na przyjęcie odpowiedniej pozy. Wystarczy ustawić aparat przy ścianie lub na jakimś twardym podłożu – i można zaczynać! Czas pracy akumulatora wystarcza na 25 zdjęć, więc przed kolejnym ładowaniem możesz uwiecznić wiele chwil.

Sposoby personalizacji wydruków z urządzenia Canon Zoemini

Osoba edytuje palcem kolaż zdjęć w aplikacji Canon Mini Print na smartfonie, a obok widać różowozłote urządzenie Canon Zoemini S2 leżące na drewnianym stole.

Aplikacja Canon Mini Print umożliwia tworzenie kolaży oraz dodawanie tekstu, obrazów, ramek i filtrów do wydruków w stylu japońskiej purikury. Daj się zainspirować i podziel się swoimi dziełami w mediach społecznościowych, oznaczając znajomych.

Dwie kobiety siedzą razem, jedna trzyma różowozłote urządzenie Canon Zoemini S2, a druga – smartfon z aplikacją Canon Mini Print.

Nie każdy lubi się fotografować, ale interaktywny aspekt robienia zdjęć w stylu fotobudki urządzeniem Canon Zoemini S2 sprawia, że proces ten jest bardziej zabawny i przyjemny. Dzięki aplikacji Canon Mini Print możesz filtrować i edytować zdjęcia według własnych upodobań.

Aplikacja Canon Mini Print pozwala nie tylko na zdalne fotografowanie i drukowanie. Można jej również użyć do dodania wielu ciekawych ozdobników i efektów fotobudki. Umożliwia tworzenie obrazów w stylu kultowej japońskiej purikury – fotobudki, która w latach 90. XX wieku stała się hitem wśród młodych ludzi, a dziś zachęca influencerów do robienia zdjęć ze znajomymi. Niezwykle popularna purikura polega na wzbogaceniu stylu tradycyjnej fotobudki przez dodanie różnorodnych efektów i ozdobników, takich jak naklejki, filtry i elementy graficzne, które idealnie nadają się do mediów społecznościowych.

Aplikacja Mini Print pozwala uzyskać te same możliwości za pomocą urządzenia Canon Zoemini S2, oferując podobne sposoby zmiany układu, dodawania tekstu, ramek, rysunków i filtrów, a także wypróbowania efektów na żywo i rzeczywistości rozszerzonej, czego efektem są atrakcyjne wydruki w indywidualnym stylu.

Co zrobić z wydrukami

Ręka osoby przyklejającej zdjęcia dwóch kobiet do ściany wyłożonej zielonymi kafelkami. Zdjęcia zostały wydrukowane za pomocą urządzenia Canon Zoemini S2 i aplikacji Canon Mini Print.

Samoprzylepny papier fotograficzny ZINK TM pozwala uzyskać odporne na rozmazywanie, rozdarcia i działanie wody wydruki, które można wklejać do albumów, a także naklejać na telefony, laptopy lub inne powierzchnie, aby stale cieszyć się ulubionymi zdjęciami lub pochwalić się znajomym.

Dwie kobiety pozują z rekwizytami w karnawałowym stylu przed różowozłotym urządzeniem Canon Zoemini S2 stojącym na drewnianym stole. Na stole leżą też inne rekwizyty karnawałowe.

Zdjęcia w stylu fotobudki to doskonały sposób na uchwycenie atmosfery i energii podczas imprezy. Te zdjęcia karnawałowe są pełne kolorów i ekspresji – i mogą przypominać gościom, jak świetnie się bawili.

Wydruki w stylu fotobudki z urządzenia Canon Zoemini można dostosować na różne sposoby. Można na przykład użyć papieru samoprzylepnego, aby błyskawicznie uzyskać naklejki do spersonalizowanych gier imprezowych. Do urządzenia Canon Zoemini S2 można załadować maksymalnie 10 arkuszy papieru fotograficznego ZINK w formie wstępnie przyciętych okrągłych naklejek o wymiarach 5 × 7,6 cm lub okrągłych o średnicy 3,3 cm. Wydrukowanie każdego arkusza zajmuje mniej niż minutę. Goście mogą również zabrać wydruki ze sobą na pamiątkę.

Prześlij zdjęcia bezpośrednio do mediów społecznościowych lub utwórz post ze znajomymi, którzy trzymają zdjęcia. Możesz je także zebrać do wykorzystania w albumie lub stworzenia galerii fotograficznej na ścianie, aby znajomi mogli dodawać własne zdjęcia, tworząc gigantyczny kolaż, który później można oprawić, aby upamiętnić jakieś wydarzenie.

Oprócz możliwości drukowania na miejscu urządzenie Canon Zoemini S2 jest wyposażone w gniazdo kart Micro SD, dzięki któremu można zapisać dużo więcej zdjęć do edycji i wydrukowania w późniejszym czasie. Możesz wysłać zdjęcia gościom w ramach podziękowania za obecność na ważnej dla Ciebie uroczystości. Możesz też użyć aplikacji do tworzenia kolaży lub samoprzylepnych plakatów składających się z wielu mniejszych zdjęć do umieszczenia na ścianie jako ozdobnej pamiątki z tego wyjątkowego dnia.

Ujęcie z góry przedstawiające dwa urządzenia Canon Zoemini S2S – złote i turkusowe – otoczone kilkoma wydrukami w stylu fotobudki.

Aplikacja Canon Mini Print jest zgodna ze wszystkimi modelami urządzeń Canon Zoemini i umożliwia dodawanie obramowania do wydruków i nadawanie im klasycznego, analogowego wyglądu – jak w profesjonalnej fotobudce.

Sparowanie urządzenia Canon Zoemini S2 z aplikacją Mini Print to doskonały sposób na stworzenie własnej wersji fotobudki, która pozwoli Ci kreatywnie pracować bez nadwerężania budżetu. To także świetny sposób na zaangażowanie gości w proces tworzenia wspomnień. Wydruki można wykorzystać na mnóstwo sposobów, aby dzielić się radością przez wiele lat. Parapetówka, studniówka czy po prostu piątkowy wieczór tematyczny z przyjaciółmi – fotobudka Canon Zoemini wzbogaci i uatrakcyjni każdą imprezę.

Autorka: Kat Halstead

Powiązane produkty

Powiązane artykuły