Full Frame DSLR Camera

Pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe i aparaty bezlusterkowe

Połączenie znakomitej jakości obrazu i wyjątkowych parametrów pracy.

Zarejestruj każdy kolor i szczegół dzięki aparatom pełnoklatkowym

Aparaty pełnoklatkowe firmy Canon cechują się szerokim zakresem dynamicznym, który pozwala zachować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach ujęcia, obrazami o niskim poziomie szumów i małą głębią ostrości umożliwiającą tworzenie zachwycających zdjęć portretowych. Aparaty te gwarantują profesjonalne rezultaty w przypadku każdego zdjęcia.

Capture every colour and detail with Full-Frame cameras

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni aparat Canon

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala przejrzeć całą gamę obiektywów i wybrać produkt najlepiej dopasowany do użytkownika i jego aparatu EOS.

Pomóż mi wybrać

Większa kreatywność dzięki pełnoklatkowym aparatom bezlusterkowym

Pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe firmy Canon pozwalają wejść na wyższy poziom – wszystko dzięki najnowocześniejszej technologii optycznej i technologii szybkiej regulacji ostrości. Użytkownicy mogą korzystać z zalet matrycy pełnoklatkowej, w tym z wysokiej jakości obrazu nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Nasze pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe

Odkryj naszą gamę pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych i poznaj ich wyjątkowe cechy i zalety.

EOS 5D Mark IV

EOS 5D Mark IV

Doskonała jakość obrazu i profesjonalne parametry pracy.

Dowiedz się więcej

Pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa

Dlaczego warto wybrać pełnoklatkową matrycę firmy Canon?

Przyszłość w Twoich rękach

System EOS R powstał w oparciu o pionierskie mocowanie obiektywu, które zwiększa możliwości twórczej pracy i zapewnia jeszcze dynamiczniejsze sposoby uwieczniania wydarzeń. Przesuwa on granice fotografowania i filmowania.

Dowiedz się więcej

EOS R system shot in front of an orange wall

Rejestrowanie wszystkich detali

Pełnoklatkowe matryce CMOS firmy Canon umożliwiają rejestrowanie obrazów o wysokim poziomie szczegółowości dzięki szerokiemu zakresowi dynamicznemu, który ogranicza utratę detali w ciemnych i jasnych partiach ujęcia. Duża rozpiętość tonalna zapewnia większe możliwości na etapie postprodukcji.

Capture all the details

Fotografowanie w ciemnym otoczeniu z minimalnym poziomem szumów

Aparaty pełnoklatkowe firmy Canon zapewniają zdjęcia o niskim poziomie szumów i wysokiej klarowności. Wszystko dzięki dużym matrycom, które przechwytują maksymalną ilość światła, oraz procesorom DIGIC ograniczającym zniekształcenia obrazu.

Shoot in dark conditions with minimal noise

Tworzenie zachwycających portretów

Gama pełnoklatkowych aparatów firmy Canon zapewnia znacznie mniejszą głębię ostrości w porównaniu do możliwości aparatów z mniejszymi matrycami. Dzięki temu podczas wykonywania zdjęć portretowych można wyostrzyć obiekt na miękkim tle i uzyskać profesjonalne efekty.

Produce stunning portraits

Wszystkie obiektywy

Obiektyw firmy Canon słyną z generowania wyjątkowo ostrego, klarownego i atrakcyjnego obrazu z intensywnymi barwami i o dużym kontraście. Łączą w sobie kunszt firmy Canon i najnowsze technologie optyczne, a to gwarantuje doskonałej jakości zdjęcia i filmy.

Dowiedz się więcej

Kolekcja obiektywów firmy Canon

Znajdź odpowiedni system dla siebie

Legendarny SYSTEM EOS zapewnia fotografom i filmowcom najlepsze technologie od ponad 30 lat. Nasza gama aparatów i obiektywów umożliwia coraz kreatywniejszą pracę.

Dowiedz się więcej

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R i EOS M50

W rękach profesjonalistów

Aparat EOS R zyskał natychmiastowe uznanie u wielu profesjonalnych fotografów i filmowców. Zobacz, jak przetestowali oni ten model oraz zarejestrowali zdjęcia i filmy, których zrobienie wydawało im się niemożliwe.

Zobacz wszystkie artykuły

Inne interesujące opcje

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services