Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Filmowe historie w jakości 4K – obraz pełen szczegółów

Dzięki innowacyjnej technologii systemu EOS R praca z aparatem EOS R może być jeszcze kreatywniejsza. Wystarczy jedno dotknięcie, aby powstał film o rozdzielczości 4K (obraz 10-bitowy) z bardzo wyraźnymi szczegółami.

Więcej detali dzięki profilowi Canon Log

Aparat EOS R obsługuje profil Canon Log – ustawienie nagrywania rozszerzające zakres dynamiczny o 800% i minimalizujące utratę szczegółów w najciemniejszych i najjaśniejszych partiach obrazu. Gdy używamy profilu Canon Log w aparacie EOS R, ustawienie ISO na poziomie 400 zapewnia niezwykle szeroki zakres dynamiczny (12 stopni) z neutralnym kontrastem – idealne rozwiązanie do pracy w trudnym oświetleniu, jeśli chcemy uchwycić wszystkie szczegóły ujęcia. Wybierz profil Canon Log, jeśli wiesz, że materiał filmowy zostanie poddany korekcji w postprodukcji. Pozwoli to uatrakcyjnić kolory i pokazać niesamowite szczegóły.

Canon EOS R record canon log

Filmowiec co się zowie

Chcesz uzyskać profesjonalny efekt stopniowej zmiany punktu ostrości, przenosząc go z jednej części kadru na inną? Technologia Dual Pixel CMOS AF w aparacie EOS R pozwala płynnie i precyzyjnie przesuwać taki punkt. Wystarczy dotknąć ekranu LCD w obu wybranych punktach ostrości – najbliższym i najbardziej oddalonym – a aparat EOS R zadba o atrakcyjnie wyglądającą, płynną zmianę. Gdy filmujemy bez statywu, technologia Dual Sensing IS zapewnia zaawansowaną 5-osiową stabilizację i umożliwia nagrywanie płynnego, pozbawionego drgań obrazu – nawet przy słabym oświetleniu.

Rejestrowanie, przeglądanie i archiwizowanie

Aparat EOS R umożliwia zapis czystego, nieskompresowanego materiału cyfrowego w jakości 4K (10 bitów) z wbudowanymi danymi kodu czasu poprzez złącze HDMI. Dzięki temu doskonale nadaje się do rejestrowania materiałów uzupełniających przy dużych produkcjach, w przypadku których rozmiar aparatu i gwarantowana przez to urządzenie swoboda pracy sprawiają, że jest to idealne, poręczne narzędzie.

Inne interesujące pozycje
See capture more

EOS R

Lepiej odwzorowany obraz dzięki matrycy zaprojektowanej z myślą o precyzji

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Korzystanie z systemu EOS dzięki specjalnym akcesoriom

Inne interesujące opcje