Hero Image

Aparaty 4K firmy Canon

Poznaj możliwości i uniwersalność aparatów 4K firmy Canon.

Co to jest 4K?

Więcej szczegółów, więcej miejsca na opowiadanie historii. Dzięki najnowocześniejszym matrycom CMOS firmy Canon można uwieczniać wspomnienia na filmach w rozdzielczości 4K. Czterokrotnie wyższa rozdzielczość niż w przypadku obrazu Full HD pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły wspomnień i zapewnia większą elastyczność podczas edycji wizualnych historii. Filmy w ultrawysokiej rozdzielczości 4K to kolejny zaawansowany i wszechstronny etap w opowiadaniu historii.

4K i Full HD

Film w jakości 4K – znanej również jako 4K UHD – ma czterokrotnie większą rozdzielczość niż materiał 1080p Full HD, czyli 3840 × 2160 pikseli, a w przypadku niektórych aparatów rozdzielczość DCI 4095 × 2160 pikseli. Dzięki temu można rejestrować o wiele więcej szczegółów niż w przypadku filmowania w jakości Full HD.

4K and Full HD

Informacje o produktach Canon 4K

Łatwość obsługi i mobilność aparatu Canon PowerShot SX740 sprawia, że idealnie nadaje się on do rejestrowania rodzinnych wspomnień. Uniwersalność aparatu bezlusterkowego Canon M50 w połączeniu z gamą naszych obiektywów sprawia, że idealnie nadaje się on do tworzenia vloggów. Dzięki swoim możliwościom i szybkości działania aparat EOS R5 jest doskonałym dodatkiem do zestawu narzędzi dla ambitnych filmowców. Aparaty firmy Canon, które rejestrują filmy w jakości 4K, mogą także nagrywać w standardzie Full HD, dzięki czemu możesz wybrać rozdzielczość filmu dostosowaną do każdego projektu. w jakości Full HD, dzięki czemu możesz wybrać rozdzielczość filmu dostosowaną do każdego projektu.

4K and Full HD

Opowiedz swoją najlepszą historię

Dzięki jakości 4K możesz cieszyć się dużą swobodą twórczą, na przykład powiększać, przesuwać kadr i kadrować nagrania nawet o 200% i nadal uzyskiwać filmy w rozdzielczości Full HD. Dzięki temu aparat jest idealny dla miłośników filmowania i kreatywnych nagrań.

Tell your best story

Ważne czynniki przy wyborze rozdzielczości 4K

W przypadku filmów 4K jest rejestrowana większa ilość danych, więc nagrania o tej samej długości będą wymagały użycia większej karty pamięci o dużej szybkości transmisji, a także szybszego połączenia internetowego do strumieniowego przesyłania danych. Przechowywanie dodatkowych danych podczas fotografowania w jakości 4K może wymagać użycia bardziej pojemnego dysku twardego. Warto też korzystać z bardziej wydajnego komputera, aby proces edycji przebiegał sprawniej. Pliki z filmami w jakości Full HD są mniejsze i doskonale nadają się do łatwego przesyłania i strumieniowania treści online.

Considerations when chossing 4K

Nasze najpopularniejsze produkty 4K

Aparat dostosowany do potrzeb: zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi aparatami 4K.

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Aparat Canon trzymany w dłoniach

Inne interesujące opcje...

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się